Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Sagem my411cv

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
Allekko

Allekko

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 10.09.2007
Sal,am si eu un tel Sagem my411cv luat de la Vodafone cu un card micro-sd de vreo 512 mb,casti stereo blablabla....
Deci:
1. Pot sa-i schimb softul k nu pot schimba teme...adik am softul de la vodafone si nu-mi place,voi ce ziceti?
2. Ii pot schimba camera,k e vga,adik se vede bn pt o camera va,dar vreau mai mult.
3. Are cnva vreo explicatie k la fisierele ".3gp" merge greu?Si am obs k imi mananca cva din baterie.
4. Aaaa....si...dak puteti spuneti-mi si mie un site de unde sa descarc si eu niste teme cva...
Va multumesc ! Si as vrea si eu cat mai multe raspunsuri dak se poate,

#2
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 14.11.2004
1 nu vorbii ca pe mirc , ca te trimit moderatorii la plimbare cateva zile , SAgem-ul tau nu permite teme , nici adugarea altora , doar cele necodate , cele cu soft standard au acest privilegiu , normal ca telefonul tau merge greu la video , din cauza ca acolo necesita procesorul la putere maxima , la Sagem nu poti schimba softul , iar cei de la service tot pe ala de Vodafone ti-l baga in el , camera VGA e slaba , nu ai cum sa o schimbi , decat sa schimbi tot aparatul , modelul tau e similar cu 401Ci , doar ca acela are miniUSB si mufa de casti normala , deci iesi mai ieftin la accesorii .

#3
panda1717

panda1717

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 13.11.2007

View PostAllekko, on Jan 21 2008, 20:59, said:

Sal,am si eu un tel Sagem my411cv luat de la Vodafone cu un card micro-sd de vreo 512 mb,casti stereo blablabla....
Deci:
1. Pot sa-i schimb softul k nu pot schimba teme...adik am softul de la vodafone si nu-mi place,voi ce ziceti?
2. Ii pot schimba camera,k e vga,adik se vede bn pt o camera va,dar vreau mai mult.
3. Are cnva vreo explicatie k la fisierele ".3gp" merge greu?Si am obs k imi mananca cva din baterie.
4. Aaaa....si...dak puteti spuneti-mi si mie un site de unde sa descarc si eu niste teme cva...
Va multumesc ! Si as vrea si eu cat mai multe raspunsuri dak se poate,



:P si nu vinzi castile?...fara suparare :lol:
sau macar stii de unde pot cumpara casti tot pentru un sagem my411cv?

#4
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 14.11.2004
Degeaba ti le vand , ca nu se potrivesc , acela are mufa de 2.5mm si miniUSB iar al tau are o mufa propietara Sagem , oricum , la mine la shop se da cu casti si card de 512 MB , asta au ale mele in cutie , tot codate VDF .

#5
panda1717

panda1717

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 13.11.2007

View Postconnectorxp, on Jan 23 2008, 19:53, said:

Degeaba ti le vand , ca nu se potrivesc , acela are mufa de 2.5mm si miniUSB iar al tau are o mufa propietara Sagem , oricum , la mine la shop se da cu casti si card de 512 MB , asta au ale mele in cutie , tot codate VDF .



....Hmmm...sincer nu am inteles...tu nu tot un sagem my411cv ai?
Ca la fel am si eu de la vodafone, dar ideea e ca eu l-am primit cadou anul trecut cand nu era pachet promotional cu casti si card.Si am cautat eu casti dar n-am gasit...si ma gandeam ca le vinzi in cazul in care nu asculti la ele :P .Nu ma pricep eu la ce mufe au sau asa...
Daca stii pe cineva care vinde casti pentru sagem my411cv...pls anunta-ma  :D  
                     Multumesc pentru ca mi-ai raspuns.

#6
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 14.11.2004
Al meu e 401ci , similar cu 411cv .

#7
Allekko

Allekko

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 10.09.2007
asta e pt connectorxp:
u unde ai shopul?ai de toate pe acolo?accesorii...chestii...m-ar interesa un nou tel k nu prea ma fascineaza asta

#8
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 14.11.2004
Eu nu am accesorii de Sagem , decat pentru generatia veche , pentru astea noi poti face asa : daca ai un prieten , ruda sau orice cunostiinta care are drum in Franta , sa opreasca sa-ti cumpere niste casti de la o reprezentanta SAgem , asta poti afla pe situl lor .

#9
panda1717

panda1717

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 13.11.2007

View Postconnectorxp, on Jan 27 2008, 15:40, said:

Eu nu am accesorii de Sagem , decat pentru generatia veche , pentru astea noi poti face asa : daca ai un prieten , ruda sau orice cunostiinta care are drum in Franta , sa opreasca sa-ti cumpere niste casti de la o reprezentanta SAgem , asta poti afla pe situl lor .

   ok..ms mult...am intrat pe site-ul lor..am vazut ca au reprezentanta si in italia...am niste rude pe acolo dar vor veni anul viitor... :rolleyes:
     oricum ms pentru sfat... :P

#10
0crossfire0

0crossfire0

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 01.01.2008
stie cineva daca se poate schimba carcasa la my411cv ??

#11
akacrys

akacrys

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 07.11.2006
stie cineva daca merg cartelele de orange pe telefonul asta?sau e codat numai vodafone?

#12
chicken_lipps

chicken_lipps

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.06.2007
Am si eu un sagem my411cv si mi sa stricat display-ul, nu am gasit de vanzare exact pentru 411cv. am gasit display pentru my 411x si pentru my 411v as vrea sa striu care se potriveste mai bine sau care din ele.Intreb aici pentru k magazinul respectiv nu da detalii daca se mai potiveste si la alt model.
Multumesc anticipat.
:)

Edited by chicken_lipps, 21 November 2008 - 23:51.


#13
jerri_andrei

jerri_andrei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 06.01.2009
cautati casti pentru sagem my700x ca sg o sa gasiti si e identic...io am luat incarcator...si de 411cv nu am gasit la niciun magazin...si de my700x aveau da ei nu stiiau ca e aceiasi mufa

#14
geogsm

geogsm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 29.04.2008

View Postchicken_lipps, on Nov 21 2008, 23:50, said:

Am si eu un sagem my411cv si mi sa stricat display-ul, nu am gasit de vanzare exact pentru 411cv. am gasit display pentru my 411x si pentru my 411v as vrea sa striu care se potriveste mai bine sau care din ele.Intreb aici pentru k magazinul respectiv nu da detalii daca se mai potiveste si la alt model.
Multumesc anticipat.
:)
care parte s-a stricat? display-ul mare sau cel mic? am un display mare nou noutz, 90 ron fara montaj, 120 cu totul. 0766887111

#15
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
cumpar carcasa, sau doar capacul din spate al telefonului, daca are cineva de vanzare, nu gasesc nicaieri...

#16
mihai_pfau

mihai_pfau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.01.2011

View Postconnectorxp, on 27th January 2008, 15:40, said:

Eu nu am accesorii de Sagem , decat pentru generatia veche , pentru astea noi poti face asa : daca ai un prieten , ruda sau orice cunostiinta care are drum in Franta , sa opreasca sa-ti cumpere niste casti de la o reprezentanta SAgem , asta poti afla pe situl lor .

salutare si La multi ani! as avea si eu o rugaminte. imi putetit spune va rog de pe care site as putea cumpara un acumulator pt sagemul my411cv pe care il am de 4 ani? va multumesc anticipat!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate