Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

iGO 8

- - - - -
  • Please log in to reply
4710 replies to this topic

#19
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
aha... eu l-am pus direct pe card si am crezut ca va merge.... dar pana la urma s-a rezolvat problema cu hard reset sau nu?... un link ceva?... ca ultimul beta vad ca tot pe 20.12.06 este si mie pe ala imi crapa

#20
mishuman

mishuman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 04.12.2006

View Postccezar2004, on Jan 6 2007, 19:10, said:

aha... eu l-am pus direct pe card si am crezut ca va merge.... dar pana la urma s-a rezolvat problema cu hard reset sau nu?... un link ceva?... ca ultimul beta vad ca tot pe 20.12.06 este si mie pe ala imi crapa

Iti crapa deoarece ai un fisier license.db piratat. Versiunea beta ca si cea originala solicita un fisier license valid. De aia dupa instalare PDA iti da tot felul de erori. Este vina crackului si nu a PDa-ului sau IGO-ului. Oricum, eu am instalat versiunea beta (decembrie 2006) de proba si mi-a aratat toate speedcam-urile din Romania si nu numai. Ulterior, am revenit la versiunea din mai 2006 si totul a fost ok.

Edited by mishuman, 07 January 2007 - 08:22.


#21
weixde

weixde

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.01.2007
pana la urma are cineva ultimul update de iGO?

The free xmas map update issued on 20.12.2006 contains the updated maps of Hungary, Slovakia and Romania.

daca aveti aceste 3 harti va rog trimite-ti pe mail. mersi mult


am incercat sa fac update si imi da eroare la server-ul lor. a reusit cineva un astfel de update cu iGO Updater?

weixde

#22
dan_padure

dan_padure

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 12.05.2002
a aparut o versiune beta din 11 ianuarie 2007 modificata sa mearga pe toate cardurile
are toate imbunatatirile mentionate in primul post si merge ok
Cel mai important mi se pare speedcams si la search adresa iti dezactiveaza literele cu care nu poti face combinatii - de exemplu daca scrii B, raman aprinse doar literele cu care exista orase. Astfel Y de exemplu e stins si nu pot sa-l apesi

Plus cateva schimbari prin meniu, si aparent au umblat si la texte si voci, dar nu la vocile RO
pentru doritori - google

#23
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
si mai da eroarea cu hard reset-ul? :D versiunea a parut oficial sau neoficial?....

#24
dan_padure

dan_padure

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 12.05.2002
hard resetul fusese corectat inca la sf lui decembrie.

E oficial, ca e si pe site-ul igo.  Insa tot oficial este BETA, deci nu e versiunea finala, s-ar putea sa mai aiba probleme. Uite aici link-ul cu versiunea de pe site, ne-patchuita, adica merge doar cu licenta http://www.i-go.com/...GO2006_SE_beta/

Edited by dan_padure, 12 January 2007 - 17:57.


#25
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
exista oare sansa sa faca igo si pentru alte platforme decat windows mobile?... aka symbian... banuiesc ca nu e asa usor dar ar fi o treaba misto :D

#26
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,591
  • Înscris: 28.11.2001

View Postdan_padure, on Jan 12 2007, 16:19, said:

Cel mai important mi se pare speedcams si la search adresa iti dezactiveaza literele cu care nu poti face combinatii - de exemplu daca scrii B, raman aprinse doar literele cu care exista orase. Astfel Y de exemplu e stins si nu pot sa-l apesi
Asta mi sa- parut ok. Dar inca e beta si mai face figuri.

#27
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
lasa ca oricum au scos astia camerele din buc. :)

#28
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,591
  • Înscris: 28.11.2001
Care astia? :o

#29
TRazvan

TRazvan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 09.12.2004
Update-ul imbunatateste si harta RO?

#30
dan_padure

dan_padure

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 12.05.2002
hartile se imbunatatesc cu update de......harti
softul manipuleaza hartile astfel incat sa-ti faca tie traseul

Insa exista harta de RO scoasa in iarna care are ceva imbunatatiri

#31
ANTENA

ANTENA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 08.01.2004

View Postdan_padure, on Jan 12 2007, 17:56, said:

hard resetul fusese corectat inca la sf lui decembrie.

E oficial, ca e si pe site-ul igo.  Insa tot oficial este BETA, deci nu e versiunea finala, s-ar putea sa mai aiba probleme. Uite aici link-ul cu versiunea de pe site, ne-patchuita, adica merge doar cu licenta http://www.i-go.com/...GO2006_SE_beta/

Nu am sesizat vreo modificare notabila. In plus, harta e tot versiunea v10, adica cea din 21.12.2006. Nu am observat vreo schimbare in Bucuresti pt. harta. Cel putin din problemele trimise de mine, nu este nimic schimbat.

#32
TRazvan

TRazvan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 09.12.2004
Cum pot afla versiunea hartii pe care o am?

#33
dan_padure

dan_padure

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 12.05.2002
in bv e centura noua

#34
ANTENA

ANTENA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 08.01.2004
Last news:
Ultima versiune de soft Igo2006 a fost emisa in 17.01.2007, si se poate gasi aici:
http://www.i-go.com/...iGO2006_SE_beta

Modificare principala: avertizare audio/video pentru camere fixe. Asta se realizeaza cu cca.50 m inainte. Nu am gasit cum s-ar putea seta distanta. 50 m e prea aproape

Edited by ANTENA, 18 January 2007 - 20:55.


#35
bluehunt

bluehunt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 957
  • Înscris: 22.03.2004

View PostANTENA, on Jan 18 2007, 20:53, said:

Modificare principala: avertizare audio/video pentru camere fixe. Asta se realizeaza cu cca.50 m inainte. Nu am gasit cum s-ar putea seta distanta. 50 m e prea aproape

pai versiunea din 11 ianuarie si cred ca si aia din 20 decembrie aveau avertizare audio/vizuala pentru camere fixe incepand de la 300 de m. nu vad unde e imbunatatirea....

#36
AdiGale1

AdiGale1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 11.01.2004
Ma ajuta sii pe mine cineva cu hartile noi?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate