Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce sa aleg dintre urmatoarele mod...

Carduri microSD comparatie

Spiritism

Evacuare condes centrala termica ...
 Carucior furtun de 3/4

Recomandare vas wc cu bideu integ...

Multifunctionala care sa scaneze ...

Fotbal pe oculus meta quest 3
 Renuntare oferta angajare in detr...

Am joc cumparat si nu-l mai pot f...

Pardoseala foarte denivelata apar...

Garnitura robinet baie
 Probleme dupa fractura picior

Parcare Militari Residence

Taxa pe soare

din greseala am stropit pomii cu ...

Moving McAllister (2007)

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

bilder

bilder

Member

• Grup: Members
parerea mea este ca a fost cel mai slab film care l-am vazut vreodata. Nici macar nu am inteles ce gen a fost. Comedie? Romantic? Nu am putut rade la gagurile astea trase de par INSA, imi place sa acord filmelor toate sansele, prin urmare m-am chinuit o ora jumate sa il vad. Dar l-am vazut, poate-poate era ceva de capul lui. Mi-a placut in schimb visul acela care se tot repeta. De fapt, singurul lucru bine realizat din tot filmul si totodata singurul lucru care am vrut sa il inteleg, dar nu am reusit. De aceea i-am acordat putin credit si am stat sa il vad. Dar fara rost , se pare...
Pacat de actrita aia, Mila Kunis, a pierdu timpul intr-un film ratat
Nota 5,5/10 de la mine

p.s.: Am vazut ca sunt oameni care l-au apreciat. As fi recunoscator daca ati posta sa imi explicati si mie ce v-a placut :) sau daca mai sunteti care imi impartasiti opinia, spuneti

Edited by bilder, 18 January 2008 - 21:20.

bilder

bilder

Member

• Grup: Members
Am mai remarcat ceva in timpul vizionarii acestui film si anume afinitatea regizorului sau a DoP-ului pt geometrie. Erau multe cadre perfect incadrate, simetrice, m-am uitat cu atentie sa vad cum cade orizontala, dar nu aveau cusur.
Desi incadratura mi-a placut uneori iar visul a fost frumos, tot nu recupereaza per total

Voi?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate