Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

Ajutor Aspirator ARGIS de praf si lichide

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
RoD1

RoD1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 11.05.2008
Nu stiu, dar la fabrica a zis ca are sigur.

#20
sarmiro

sarmiro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 21.02.2003
Ai vorbit la fabrica? Eu cand am facut comnda on line (acum 3 luni) am purtat o duscutie telefonica cu cineva de acolo, care mi-a spus ca nu exista sacii textili pt modelul meu de aspirator. Informatia mai veche, despre posibilitatea achizitionarii unui sac manufacturat de mesterii din fabrica, mi-a parvenit neoficial acum 1 an de la o persoana care parea ca stie cum merg lucrurile la Curtea de Arges.
Aspiratorul tau am vazut ca e tot cu saci de hartie, ti-ai facut comanda si pt sac textil ?

#21
RoD1

RoD1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 11.05.2008
La targ la romexpo au zis reprezentatii ca ar avea la fabrica, nu am luat rezerve, oricum pot sa scot sacul si praful se duce in compartimentul de lichide, banuiesc ca poti pune putina apa in el ca sa tina si mai bine praful.

#22
sarmiro

sarmiro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 21.02.2003
Sincer nu prea cred ca se poate aspira (pt multa vreme) fara sac. Compartimentul de lichide este pt lichide sau pt mizerie umeda, Nu pt praf uscat. Daca aspiri praf (uscat) filtrul acela alb cred ca se imbacseste si in scurt timp o sa devina nefunctional. Acel filtru, in manual scrie ca trebuie spalat dupa aspirarea umeda.
Ma rog, chiar acel filtru e posibil sa fie un alt consumabil la respectivul aspirator pe care din pacate nu l-am vazut la vanzare la ei pe site.

#23
CatalinaTudorache

CatalinaTudorache

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.09.2018
Buna ziua, as avea nevoie de manualul tehnic la aspiratorul argus apl clean 10000 tip rhino
As avea nevoie de indicatii in schimbarea carbunilor (nu stiu daca i-am montat corect) multumesc

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate