Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Soft amenajarai interioare si exterioare

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Netuss

Netuss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 13.11.2006
cine poate sa imi recomande  cateva softuri bune pentru  amenajari interioare si exterioare. Nu stiu nici unde as putea sa gasesc si nu stiu nici o dennumire de soft. Pe internet am tot cautat dar nu am gasit nimik care sa ma lumineze  in privinta unnui nume de soft ...nu mai vorbesc de cum sa il invat. Va multumesc si sper sa fie cineva care sa poata sa imi raspunda si mie la intrebare. :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :calich:

#2
MirelaLucia

MirelaLucia

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4,433
  • Înscris: 11.01.2007

View PostNetuss, on Jan 18 2008, 01:52, said:

cine poate sa imi recomande  cateva softuri bune pentru  amenajari interioare si exterioare. Nu stiu nici unde as putea sa gasesc si nu stiu nici o dennumire de soft. Pe internet am tot cautat dar nu am gasit nimik care sa ma lumineze  in privinta unnui nume de soft ...nu mai vorbesc de cum sa il invat. Va multumesc si sper sa fie cineva care sa poata sa imi raspunda si mie la intrebare. :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :calich:


home Architect de lux 6 sau chiar 8 ( 8-ul are si pentru gradina). E relativ usor de manevrat, insa nu poti face ceva chiar in 5 min. trebuie sa stai ceva pe el ca sa iasa bine. trage-l de pe net.

#3
Netuss

Netuss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 13.11.2006
am reusit sa fac rost de un program...zice lumea...profesional, da sincer habar nu am  cum functioneaza inca :D:D Punch.
Oricum iti multumesc pentru sfatul dat. Astept si alte propuneri de soft.

#4
MirelaLucia

MirelaLucia

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4,433
  • Înscris: 11.01.2007

View PostNetuss, on Jan 18 2008, 10:38, said:

am reusit sa fac rost de un program...zice lumea...profesional, da sincer habar nu am  cum functioneaza inca :D:D Punch.
Oricum iti multumesc pentru sfatul dat. Astept si alte propuneri de soft.


un soft care sa te satisfaca este un soft cu multe alternative in ceea ce priveste decorarea. Un soft simplu ca de copii, nu gasesti, sau daca gasesti ai de ales intre 3 variante de culori sa de mobilier si nu iti place. Vrei ceva, pune mana si studieaza , joaca-te cu ele, citeste tutorialul unde iti spune cum il folosesti. Un astfel de soft necesita un timp alocat mai mare decat pauza de tigara sau soliterul de pe comp.

Ai spus ca vrei softuri!!! nu desene pe asfalt!

#5
mihapec

mihapec

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.07.2007
Eu am folosit SmartDraw, a fost suficient pentru ce aveam nevoie. Poti downloada un trial pentru 7 zile, iti poti salva schemele in jpeg sau pdf, e ok.

#6
c#ristipedia

c#ristipedia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 21.03.2007
http://www.azsoft.ro/grafica-design/

Sint ceva soft-uri de design arhitectural (Ideal Home 3D), nu am lucrat cu ele dar din auzite sint ok.Si destul de ieftinutze.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate