Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

tarif instatie electrica

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
rycy80

rycy80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 28.04.2010

View Postrycy80, on 8th December 2010, 22:44, said:

se poate o actualizare a preturilor ? am si eu de facut inst electrica la o casa, parter + mansarda, langa bucuresti, total 180 mp, si am primit 55 ron / priza, 50 ron / bec, 30 ron / antena......cred ca e cam exagerat, mi-ar iesi la ce am eu 3000 ron+ materialele 1000-1500 ron ( cablu fy+teava verde16+doze ap+doze legatura ), traseul va fi postat pe caramida / pardoseala pe marginea caerelor! Rog raspuns de la cunoscatori .
chiar nu  poate nici un cunoscator sa ma ajute cu niste preturi ?

#20
madaspa

madaspa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 30.05.2010
[quote name='rycy80' date='9th December 2010, 18:53' post='9160166']
chiar nu  poate nici un cunoscator sa ma ajute cu niste preturi ?
[/quote

salutare

eu am facut cu 25 ron de aparat ( bec,priza,TV, telefon, etc) fara factura.In pretul de 25 ron nu au intrat si montajele aparatelor. Insa de obicei ne intelegem la pret pe lucrare pentru ca proiectul nu se respecta niciodata , si ce muncesti azi miine poti demonta. In acest fel nu ne mai tiganim ca tragem 10 circuite separate sau de modificarile pe care le face proprietarul in afara proiectului.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate