Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 

Polistiren extrudat

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
the_nightfly

the_nightfly

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 27.12.2006
Vreo sugestie unde as putea gasi placi de polistiren extrudat, grosime 2-3 cm, la un pret relativ mic?
De asemenea daca se gaseste si "la bucata", nu sub forma de pachet, pentru ca e mult prea mult pentru ce am nevoie (~1mp). Vreau sa fac niste modele in relief pentru pereti, deci nu ma intereseaza calitatea in mod special.

Edited by the_nightfly, 13 January 2008 - 06:47.


#2
CRG

CRG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,959
  • Înscris: 30.08.2005
am vazut pe Vacaresti, mai jos de Mr Bricolage, pe la 160 ron mc; banuiesc ca vand si la baxul de 0.5 mc.

#3
the_nightfly

the_nightfly

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 27.12.2006
Multumesc de raspuns, intre timp s-a rezolvat dintr-o intamplare.
Am gasit un loc unde se vindea la bucata si m-a costat doar 5 lei o placa de 1,60x60x3, mi s-a parut foarte ieftin, pachetul intreg costa doar 100 de lei.

#4
blow

blow

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.02.2007
Unde pot gasi polistiren extrudat de 5-7 cm grosime ieftin in Bucuresti (imi trebui aprox. 30 mp- 2camere).Ce sapa minima trebuie sa torn peste, avand in vedere ca voi pune apoi parchet laminat?

#5
adi_master

adi_master

    sef de tura!-in retragere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 19.07.2007

View Postblow, on Mar 10 2008, 16:28, said:

Unde pot gasi polistiren extrudat de 5-7 cm grosime ieftin in Bucuresti (imi trebui aprox. 30 mp- 2camere).Ce sapa minima trebuie sa torn peste, avand in vedere ca voi pune apoi parchet laminat?
daca nu e prea tarziu,sapa poate fii clasica de 50mmdaca poti adauga o plasa de buzau si mai bine, sau autonivelanta minim 4mm.

#6
raduf77

raduf77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 28.05.2008

View Postthe_nightfly, on Jan 13 2008, 15:34, said:

Multumesc de raspuns, intre timp s-a rezolvat dintr-o intamplare.
Am gasit un loc unde se vindea la bucata si m-a costat doar 5 lei o placa de 1,60x60x3, mi s-a parut foarte ieftin, pachetul intreg costa doar 100 de lei.

Unde se afla acel loc?

#7
daiana

daiana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 08.06.2006
am un balcon(cerdac) facut din lemn; intrebare: pot pune polistiren pe podeaua lui (care e din scanduri) si ulterior s-o acopar cu mocheta stil gazon de plastic? mentionez ca este trafic mediu;

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate