Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Gramatica Limbajului Audiovizual

- - - - -
  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#55
ozzyboy

ozzyboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 16.01.2007
glido ai uitat sa specifici ca POSTA are tarifele astea, nu vreun curier, sa se inteleaga mai bine.  :rolleyes:  
mie mi-ai trimis prin posta produsul  B)

#56
Zenus

Zenus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 17.10.2007
da si la posta nu primesti produsul a doua zi, stai la coada si nu iti vine omul acasa sau te suna daca nu te gaseste! taxele de curier sunt cca 15 ron...nu am baza pe posta romana sau pe seriozitatea lor!eu am primit un colet imbracat de f multa hartie(sa nu se deterioreze materialul) prin posta si ce credeti??? L-AM GASIT MANCAT DE SOBOLANI PANA LA MATERIALELE TRIMISE!!! asa ca...mai bine prin curier!

#57
iora

iora

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 25.03.2005
ti-am trimis pm cu adresa.eventual zi-mi te rog contul tau ,iti pun banii in cont si iti trimit copia ordinului de plata si poti sa imi trimiti cartea

#58
Zenus

Zenus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 17.10.2007
v-as ruga frumos pe cei din provincie sa imi trimiteti suma de bani pe nr de card pe care vi l-am trimis, pt a putea trimite cartea la adresa dorita tuturor in aceeasi zi! sa nu uitati sa pastrati copia ordinului de plata pentru o atasa la PM in caz ca se vor ivi probleme(ma indoiesc)!am trimis tuturor doritorilor datele de contact si contul bcr!
va multumesc pentru intelegere!

#59
Zenus

Zenus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 17.10.2007
pana acum mi-au trimis 3 persoane banii pe card pentru carte si altcineva mi i-a dat personal(ma refer la cei din provincie)!nu o mai vrea nimeni altcineva din provincie?astept PM!

#60
nexland

nexland

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,631
  • Înscris: 15.09.2004
Sa-nteleg ca nu le-ai expediat, inca?

#61
Zenus

Zenus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 17.10.2007
pai nu..te rog frumos sa ma ierti, dar nu!pt ca le voi trimite zilele urmatoare numai celor care mi-au trimis banii(dintre cei care nu sunt din bucuresti)!

#62
Zenus

Zenus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 17.10.2007
pana acum am primit bani pe card de la eugentl2003, pif_foto, nexland si m-am intalnit personal cu caesar73(in ziua targului de nunti!)!sper sa nu ma fi inselat!corectati-ma daca gresesc! astazi ma duc sa xeroxez cartea si pentru cei din bucuresti!sunt vreo cateva exemplare.v-am spus tuturor modalitatea de plata, daca nu ati pus banii pe card pana acum inseamna ca nu o vreti si mi-ati spus ca o vreti doar pt a ma induce in eroare!le voi trimite cartea numai celor care au achitat suma de bani.

Edited by Zenus, 29 January 2008 - 09:31.


#63
Zenus

Zenus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 17.10.2007
cred ca le scot maine...s-au mai inscris 3 persoane la carte: demyco si 2, dl cocioaba si inca un preten de-al lor!
n-ai carte, n-ai parte!

#64
Zenus

Zenus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 17.10.2007
va rog sa ma iertati pt intarziere!am fost f ocupat zilele acestea si nu am avut timp sa trag la xerox cartea.mai precis am fost la 2 xeroxuri care erau in drumul meu, unde mai erau vreo 7 insi in fata mea si nu am mai asteptat pt a lasa cartea la xeroxat!este sesiune si xeroxurile sunt luate cu asalt de studenti in aceasta perioada...cei din buc va pot confirma aceasta!
in concluzie, maine voi incerca sa las cartea la un xerox si abia poimaine sa fie fata copiile dumneavoastra!
va rog frumos inca oadata sa ma iertati pt intarziere!

#65
Zenus

Zenus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 17.10.2007
vesti bune!!!
sunt gata cartile!!!
celor care mi-au trimis banii, 6 la nr, le trimit maine prin curier(daca preiau comenzi, sau luni cel tarziu)!cu cei din bucuresti ma pot vedea maine in grozavesti sau de luni pana vineri la unirii intre 12-18!

Edited by Zenus, 02 February 2008 - 17:34.


#66
Zenus

Zenus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 17.10.2007
am trimis cartile pt demyco x 3, eugentl2003, pif_foto, nexland si caesar73!
cei din bucuresti care vor cartea, putem stabili in pm sau la tel cand sa ne vedem zilele astea!

Edited by Zenus, 05 February 2008 - 18:42.


#67
Zenus

Zenus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 17.10.2007
am trimis ieri cartea celor din provincie! ESTE CINEVA CARE NU A PRIMIT-O? o considerati o carte utila?

#68
caesar73

caesar73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 16.11.2004

View PostZenus, on Feb 7 2008, 21:14, said:

am trimis ieri cartea celor din provincie! ESTE CINEVA CARE NU A PRIMIT-O? o considerati o carte utila?


Multumesc frumos.
E ok cartea si utila.

#69
pif_foto

pif_foto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,852
  • Înscris: 05.06.2007
E in regula. Multumesc. Bineinteles ca e utila.

#70
ozzyboy

ozzyboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 16.01.2007
Zenus, mutzam. Astazi a ajuns si la mine. N-am reusit sa arunc un ochi in ea, sper sa-mi  fie de folos  ^_^
Sa traiesti!

#71
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Poate cinve sa-mi trimita si mie o copie, dar prin POSTA ?!

#72
Zenus

Zenus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 17.10.2007
mai am 2 exemplare ramase, insa nu am timp zilele proxime sa trec pe la posta...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate