Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masinile de spalat AUTOMATE in an...

Procedura Rabla 2024

"File Explorer" pentru un...

Inel de logodna
 Ati auzit de scandalul in care es...

Iaz 12 m3

Recomandare masina de tuns gazon

Recomandare rulouri/rolete/jaluze...
 Zgarda capuse /pureci + hrana

Scula taiere plastic

Definitie activitate continua

RC09 pentru camera A500s
 Dren de fosa langa casa?

Panko lung

plata la persoana juridica pentru...

Infiintare asociatie sprijin copi...

slabire

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

Rayden3000

Rayden3000

Member

• Grup: Members

View Postgeopsi, on Jan 15 2008, 17:52, said:

gata! uite ce am luat: amino 2000+cuts II+creatine monohidrat de la prolab, spirulina si spectrum cu imunaciv de la walmark. facui si abonament la sala sa bag la greu 2-3 zile pe saptamana. apropo, bicicleta e mai bine sa o bag inainte sau dupa antrenament? io as baga inainte ca ma mai incalzesc! ce ziceti sa mai iau de maxim 2 mil, sau sa mai astept pana luna viitoare? vad ca au facut astia nici 50 lei amino 2000 ceea ce mi s epare putin ca dintr-o cutie tin cam 20 de zile!
Mai cumparati amino.. 20 de zile e cam putin si daca vrei sa investesti..mai aspteapta .,.pastreaza bani si cand termini cu cuts II .. vezi daca mai vrei sa slabesti sau nu..si poate mai iei de slabit..sau vrei muschi..si iei un concentrat ceva.. desi ar merge si concentratu sa pui muschi si sa dai grasimea jos in acelasi timp ;)

geopsi

geopsi

Senior Member

• Grup: Senior Members
pai oricum vreau sa merg pe formula asta cel putin o luna ca sa vad daca sunt ceva rezultate. de concentrat nush... nu as baga carbohidrati! vreau sa vad ceav rezultate, cel mult, poate mai bag ceva de slabit.

Edited by geopsi, 15 January 2008 - 21:23.

geopsi

geopsi

Senior Member

dupa 3 zile de cand am inceput sa iau ce am scris mai sus cantarul arata cu peste 1 kg mai putin, poate ac este doar apa, dar ma simt mult mai bine. am mult mai multa energie nu ma simt obosit. ceva probleme au aparul la modul ca ma dor genunchii, sper sa imi treaca!

geopsi

geopsi

Senior Member

astazi am ajuns la 78 kg! cred ca cuts II isi face bine treaba. as incerca si un termogenic, ce imi recomandati? as vrea ca in urmatoarele 2 saptamani sa ajung la greutatea tinta-75 kg, ideea e ca o sa trebuiasca sa trag mai tare si as vrea sa mai adaug un produs!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate