Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aproape jumatate de milion dintre...

Centralele pe gaz interzise (fake...

Camera supraveghere exterior wifi

Intrebare amplasare trotuar lipit...
 Ceva neinregula de la Trulicity p...

Pasare (uliu) care nu poate zbura

BMW/Mini Wallbox gen3 22kW

Telefon ieftin si ... bun?
 Sucul natural de visine fara zaha...

Auchan Gavana - ce pun aștia...

AQUAVIA - apa cu ph 9,4 in noul r...

Recomandare pom pentru umbra
 Nelamurire TVA auto cumparat in UE

Transfer in US

¨leziuni voinicești¨?

Cu mașina electrica spre ...

Motorola W230

- - - - -
  • Please log in to reply
153 replies to this topic

mike-5

mike-5

Member

• Grup: Members
Multumesc.

geni

geni

New Member

Mi-am spart ecranul si nu mai vad lista de nume si nr(le am stocate in telefon)-se poate accesa de pe PC ?

StaVAraSH

StaVAraSH

Member

pt cunoscatori..pot pune un firmware mai nou pe modelul acesta? si daca da de unde il iau?

antinVidia

antinVidia

- I'm deranged -

• Grup: Senior Members

geni, on 3rd August 2009, 22:08, said:

Mi-am spart ecranul si nu mai vad lista de nume si nr(le am stocate in telefon)-se poate accesa de pe PC ?

Incearca cu Motorola Phone Tools.

Horia Sima, on 10th September 2009, 18:29, said:

pt cunoscatori..pot pune un firmware mai nou pe modelul acesta? si daca da de unde il iau?

Nu cred. W230 foloseste un "software" mai limitat fata de cele prezente pe modelele mai avansate.
Poti incerca totusi cu Motorola Software Update (jos de tot in pagina, bifeaza casuta si descarca), desi nu cred ca va merge.

Edited by antinVidia, 10 September 2009 - 17:43.

marius0707

marius0707

Junior Member

corporate220, on 26th June 2009, 09:00, said:

Merci de raspuns, pana la urma am ajuns la concluzia ca cititorul de carduri era defect - daca bag si scot cardul de mai multe ori, merge.

Mai am o intrebare legata de motorola w230: cand primesti un apel si telefonul suna se poate sa-i tai sonorul si sa continue sa sune fara ca celalalt sa vada ca i-am respins apelul?.  Chestia asta se facea la sony ericcson cu butonul #.

se poate. in timp ce esti apelat apesi pe tasta stanga sau dreapta a joystickului

JoeysteinN

JoeysteinN

New Member

Ce sa zik de telefonul asta "w230"..
poi in primu rand dupa o luna ce l-am luat ma tine 4 ore bateria fara sa ascult muzica sau sa vorbesc..
Slotul de card ii gata... adica nu mai citeste cardul isi selecteaza singur memeria telefonului si nu cea a cardului
Altceva.. ar mai fi semnalul  mai cade din cand in cand... sigur nu ii de la retea ... (COSMOTE acoperire peste 98%)

va ast sa`l cumparati :-" il dau si pe al meu cadooo

antinVidia

antinVidia

- I'm deranged -

• Grup: Senior Members
Cred ca ai avut ghinion.
Eu l-am cumparat de la Orange si l-am folosit cam 3-4 luni. Nu am avut nici cea mai mica problema cu el.
Bateria tinea undeva intre 3-3,5 zile. Chiar ma mir cand citesc astfel de posturi...

Edited by antinVidia, 19 November 2009 - 14:55.

fast25

fast25

Junior Member

eu il incarc la 8 zile telu meu probabil nu lai formatat bn JoeysteinN

imbadimbad

imbadimbad

New Member

Salut! Am si eu un Motorola W230. Si am incercat sa fac cum face colegul dar nu am reusit. Nu imi arata comutare in biblioteca muzicala la setari plus ca cardul e pus. Am incercat ieri in toate felurile  :deadtongue: . Nu gasesc acea comutare. si la conectarea cu usb nu imi arata daca vreau sa ma conectez in modul de stocare sau  nu. Va rog ajutati ma .. puteti sa ma contactati la id [email protected] .multumesc mult

AcTyVe

AcTyVe

New Member

salut,
am si eu un moto w230 de cateva zile si am bagat un card micro sd de 1 gb in el.. si knd am dat la mp3 player sa redeie muzica de pe el a zis ceva de genu "No files detected in specified folder" ... cardul nu este al meu.. sa fie problema ca muzica nu a fost bagata in folderul Music ?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate