Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...
 Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 

Predictii bazate pe statistica

- - - - -
  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#19
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006
Si eu Nokill3d. Mai ales ca azi voi mai pune, iar miine vor fi tot multe. Miine seara imi voi da seama exact cit se merita a fi jucata aceasta strategie. Eu in aceste doua zile sper la un procentaj de minim 65%, iar maxim cred ca nu va depasi 75%. Sa vedem daca totul se potriveste statisticii.

#20
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006
O parte le-am pus de azi noapte.
Cota medie este de 1.93  :D . Sa vedem ce va iesi.

[ http://img90.imageshack.us/img90/5901/0105ua9.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Acesta se joaca duminica dimineata la 5:30

[ http://img98.imageshack.us/img98/1928/0106fj5.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#21
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006
Pina acum s-au jucat 14 meciuri din care au iesit 8 si o miza returnata. Doar 14.58 profit, dar adaugat la cel de pina acum am ajuns la 67.3 in ziua a 5.
Astazi pina acum se putea sa fie chiar +30 profit, dar la fel de bine si -20 asa ca personal sunt multumit.
Sa vedem cum se vor termina si cele 5 meciuri care au mai ramas.
Si sa nu uit. Cu meciurile de astazi cota medie a crescut de la 1.83 la 1.87  :punk:

#22
mihai20005

mihai20005

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,492
  • Înscris: 18.12.2005
Felicitari pentru aceste ponturi !
De azi si eu voi pune exact ceea ce postezi tu aici.
O intrebare pentru tine: tu pui toate meciurile pe un bilet, iar daca raspunsul este nu imi poti spune in ce fel le combini ?

#23
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006
Mersi Mihai. Tu decizi daca pui ce propun sau nu, dar cum am spus in primul mesaj, aceasta strategie este inca in testare. Meciurile pune-le doar single. De fiecare data scriu si casele de pariuri cunoscute unde se gaseste cea mai buna cota (in principiu Pinnacle, 10Bet, Bet365).

#24
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006
Rezultatele de astazi
[ http://img69.imageshack.us/img69/2605/0105ai0.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Dupa 5 zile profit de 72.4 unitati la o cota medie de 1.867 si un procent de 64% rezultate corecte  :up:

[ http://img98.imageshack.us/img98/8868/totalaz2.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

:coolspeak:

#25
Nokill3d

Nokill3d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 17.02.2007
TataJean esti cumva cu nickul mvb pe un alt forum, pt ca am gasit exact aceleasi pronosticuri

#26
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006
Ai stofa de detectiv  ;)

#27
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006
La rezultatele de sambata am uitat sa trec si scorul de la KV Oostende vs. KMSK Deinze. A fost 2-1 si profitul de 7.2

#28
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006
[ http://img112.imageshack.us/img112/4164/0106yg5.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#29
siddharta

siddharta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 07.04.2007
tatajean aka costi80  :P

Edited by siddharta, 06 January 2008 - 09:50.


#30
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006

View Postsiddharta, on Jan 6 2008, 09:49, said:

tatajean aka costi80  :P

Corect  ;)

#31
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006
Am facut o greseala la meciul Estrela Amadora vs. Vitoria Guimaraes. Cota este 1.95 si nu 1.62 cum am scris eu. Oricum cine a vrut sa parieze si-a dat seama.
In alta ordine de idei ziua a inceput cu dreptul in, scorul la Club San Luis vs. Pumas UNAM Mexico fiind 2-0  :OK: . Astfel profitul total este de 76.9  :thumbup:

#32
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006
Primul meci al zilei de maine pe care il propun va avea loc in cursul noptii asa ca il pun de acum, iar restul de meciuri pentru maine pana in cursul serii.

Club Atlas Guadalajara vs. Monarcas Morelia
under 2.5
cota 1.7
miza 5
agentie 10 bet


Din cele de astazi s-au jucat pana acum 4 meciuri: 3 castigate si o miza returnata (+12.5).

#33
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006
O zi cu minus (-5.18)   :thumbdown:  .Profitul a scazut la 67.22

Cu ziua de maine se incheie prima saptamana si voi pune si un bilant total.

[ http://img221.imageshack.us/img221/6681/0106dm0.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#34
Scumpicuta

Scumpicuta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 559
  • Înscris: 27.10.2007

View PostTataJean, on Jan 2 2008, 03:25, said:

Mersi drushk. Asa este, dar cred ca probabilitatea ca un rezultat sa iasa este mai mare cu cit acel rezultat are un procentaj bun in meciurile recente (si totale) dintre cele doua echipe si nu ma vor interesa deloc forma, absentii din echipa, ultimele stiri, vremea sau altele. In acest moment aceasta strategie este pur teoretica si nu voi trage o concluzie clara decat peste cel putin 3 luni.

E o prostie, chestia asta cu statistica...
Majoritatea echipelor au un ciclu de 4-5 ani, dupa care 1-2 devin mediocre...

Pana si Steaua, pierde la cele mai obscure echipe, desi, statistic vorbind are performante...

Chelsea, e secretul.
La orice meci jucat, trebuie sa pui impotriva lor la pauza si ai castig garantat.

#35
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006

View PostScumpicuta, on Jan 6 2008, 23:45, said:

E o prostie, chestia asta cu statistica...
Majoritatea echipelor au un ciclu de 4-5 ani, dupa care 1-2 devin mediocre...

Pana si Steaua, pierde la cele mai obscure echipe, desi, statistic vorbind are performante...

Chelsea, e secretul.
La orice meci jucat, trebuie sa pui impotriva lor la pauza si ai castig garantat.


Nu exista castig garantat in pariuri!

Strategia prezentata aici pare sa functioneze, cel putin deocamdata, insa cred ca poate fi imbunatatita in timp. Din cate am inteles, acesta este un experiment si anumite lucruri pot fi reglate.

#36
TataJean

TataJean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 01.11.2006

View PostScumpicuta, on Jan 6 2008, 23:45, said:

E o prostie, chestia asta cu statistica...
Majoritatea echipelor au un ciclu de 4-5 ani, dupa care 1-2 devin mediocre...

Pana si Steaua, pierde la cele mai obscure echipe, desi, statistic vorbind are performante...

Chelsea, e secretul.
La orice meci jucat, trebuie sa pui impotriva lor la pauza si ai castig garantat.

In primul rind nu stiu de ce afirmi ca este o prostie chestia cu statistica. Pot spune ca este o prostie sa afirmi asa ceva fara sa aduci argumente pentru ca ce ai spus de Steaua si Chelsea nu reprezinta nici pe departe un argument. Pe mine nu ma intereseaza de Steaua si cu atit mai putin de Chelsea. Eu nu ma concentrez asupra acestor echipe sau asupra oricaror alte doua. Pe mine ma intereseaza toate echipele din campionatele care sunt la pariuri din punct de vedere statistic. Si chiar daca o echipa ar avea un ciclu de 4-5 ani dupa cum spui (dar daca ai sapa mai bine ai vedea ca acest ciclu difera la fiecare campionat si mai ales la fiecare echipa) sa zicem ca va pierde intr-un moment cind pariez pe ea. Dar in acelasi timp alte doua echipe vor respecta statistica si pariul va iesi.
Te intreb: te-ai uitat vreodata pe clasamente cind ai pariat? Te-a interesat cite goluri a dat o anume echipa, ce aparare are, citi jucatori absenteaza la urmatorul meci, ce posesie a mingii a avut, cite cornere a obtinut etc etc etc? Toate acestea inseamna statistica.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate