Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Chow Chow

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Chaitan

Chaitan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 12.04.2010

 Milenium1993, on 16th April 2010, 22:54, said:

De ce sunt asa de scumpi acesti cani Chow chow?
Peste tot 300 euro,mi se pare exagerat de mult 300 euro,mai bine dai 100 euro pe un husky si mi se pare mult mai frumos.
Sunt sigur ca nu cunosti nimic despre caini.Un caine care este de rasa are Pedigree ceilalti doar seamana cu rasa.
Pretul unui caine nu-l da neaparat rasa ci calitatea cainelui adica daca parintii,bunicii ,strabunicii au fost campioni nationali,Europeni ,Mondiali si nu doar atat ci si daca au teste de sanatate efectuate.Ca exemplu sa stii ca sunt si Husky la peste 1000 de euro.Si sunt caini si de cateva mii de euro.Depinde ce vrei sa duci in lesa.Adica iti iei Nike de la tarabe din Obor sau de la firma Nike,multi vad putini cunosc.
La preturile pe care le-ai postat tu sigur cumperi un caine care seamana cu rasa.

#20
dorak

dorak

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 31.05.2008
Salut! El este Lord , un chow chow de 4 luni. Nu l-am luat de la canisa, ci de la o persoana oarecare, la un pret zic eu accesibil (150 de euro). Astept pareri:)

Attached Files



#21
iulia_400

iulia_400

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 695
  • Înscris: 08.02.2007
Ai primit exact ce ai platit....

Sincer nu va inteleg....cautati catei cat mai ieftini si va asteptati sa creasca la fel cum vedeti in pozele cu prezentarea rasei. Apoi asteptati sa aiba un temperament corect....

#22
osmiu

osmiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 28.09.2006
dorak ... ce sa zic ... ai platit jumate de pretz si ai primit 50% chow . deocamdata . ca peste un an ... s-ar putea sa nu mai ramana decat 30% chow . vom vedea .

#23
Daniel64

Daniel64

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 03.02.2007
Are cineva cunostinta despre vreo intalnire a posesorilor de chow-chow in Parcul Sebastian din sectorul 5?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate