Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

FUN: Ce motiv ar avea sa nu mearga?

- - - - -
  • Please log in to reply
373 replies to this topic

#19
Pisboy

Pisboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 741
  • Înscris: 06.02.2007

View PostSymbolique, on Mar 20 2008, 10:31, said:

Cuiul a fost trasnet, cat despre calculatoare super ingrijite... :))
Prima am denumit-o " branza cu mucegai" si pe-a doua" "caverna techno"  :))

astea nu au incaput, dar sunt tari:)
Rasnita si dragul meu computer:))
vad ca computadorul tau are pontential sa "creasca" la blana.Mai bine ai planta si tu niste viermi de matase,cine stie,poate in 1 luna iti faci o camasa. :lol:

Edited by Pisboy, 20 March 2008 - 10:43.


#20
Symbolique

Symbolique

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 04.10.2007

View PostPisboy, on Mar 20 2008, 00:13, said:

vad ca computadorul tau are pontential sa "creasca" la blana.Mai bine ai planta si tu niste viermi de matase,cine stie,poate in 1 luna iti faci o camasa. :lol:
De fapt, era iarna si m-am gandit sa nu raceasca :D
Dar, daca tot vine primavara si caldura, lasa ca ii fac o tunsoare faina :thumbup:
Sper numai sa nu creasca dinozauri pe-acolo  :P

#21
cyberDJ

cyberDJ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 22.11.2005
Cel mai neasteptat obiect pe care l-am gasit intr-un calculator a fost un... cremwurst uscat de puteai bate cuie cu el. Din pacate n-am putut face poza ca era de langa mine tipul si nah :)
Omul intr-adevar are obiceiul sa lase case-ul fara capac cu toate ca are o fetita de un an, care cel mai probabil vroia sa-si faca provizii alimentare si calculatorul i-a fost mai la-ndemana  :D

Edited by cyberDJ, 20 March 2008 - 10:52.


#22
Symbolique

Symbolique

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 04.10.2007

View PostcyberDJ, on Mar 20 2008, 00:21, said:

Cel mai neasteptat obiect pe care l-am gasit intr-un calculator a fost un... cremwurst uscat de puteai bate cuie cu el. Din pacate n-am putut face poza ca era de langa mine tipul si nah :)
Omul intr-adevar are obiceiul sa lase case-ul fara capac cu toate ca are o fetita de un an, care cel mai probabil vroia sa-si faca provizii alimentare si calculatorul i-a fost mai la-ndemana  :D
aha! Atunci asteptam cu drag calculatorul cu pampers, suzeta si macaroane  :lol:
Sper sa nu se transforme si al meu cand va veni vremea asta :))

#23
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006

View PostChampy0n, on Dec 29 2007, 21:27, said:

Doamne e demna de Oscar poza asta :))
Vroiai sa zici Pulitzer.
Pai oare chiar atatia condensatori si minuni de pe placa de baza sunt pusi la impresie ( ca sa isi "merite" banii ) de functioneaza placile de baza fara probleme chiar cu bucati lipsa din ele ? Probabil unele functioneaza perfect si de tai cu trusa de traforaj jumatate din ele :P

#24
ennzzzoooo

ennzzzoooo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 230
  • Înscris: 26.08.2007
o sa ajungem sa folosim fanurile de la cpu pe post de blendere :))))))

#25
darkside80

darkside80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 10.03.2007
Asta e facuta chiar azi.Aparent oamenii simt nevoia sa foloseasca absolut tot ce primesc impreuna cu calculatorul.Si gasesc ei solutii:d

Attached Files



#26
darkside80

darkside80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 10.03.2007
De ce sa dau banii pe ceva ce pot face singur? Ce aia de la Zalman is mai destepti ca mine? :lol:

Attached Files



#27
floreen

floreen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 21.04.2004
omu' a omis un lucru... ventilatoru fiind f aproape de tabla de unde poate sa isi mai traga aer :))

#28
Galacticul

Galacticul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,136
  • Înscris: 14.05.2007
Dar idea nu ii rea  :lol: .

Edited by Galacticul, 26 March 2008 - 19:36.


#29
radu95

radu95

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 19.10.2007

View Postdarkside80, on Mar 19 2008, 17:28, said:

Si ce daca nu am nimic pe sata?Macar cablu sa il folosesc !!(o poza dintr-un post mai vechi al meu care cred ca vorbeste de la sine:D)
Doamne fereste =))) sa buna cablurile de la hdd asa =)) made in romenia

#30
Dj Kamikaze

Dj Kamikaze

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 13.08.2006
tipic romanesc odata am vazut la un tip in unitatea de calculator branza mucegaita!:))

#31
alin2o

alin2o

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 10.05.2007
am si eu una buna desii nu e legat de calculatoare...un prieten avea un tv sport la care tranz.final linii se incingea tare si se ardea...solutia a tras 3 fire lungi si a scos tranzistorul afara pe geam...era iarna, o vreme a tinut dar din pacate a venit primavara...i-am sugerat sa-l bage in frigider...

#32
kalutzu2006

kalutzu2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 08.10.2006
=)))))))))))))))))))

acum am vazut CUIU...nu imi dadeam seama ce e WRONG =)))) super tare.. ROmana e Inventiv..
va ma intrebati de unde au gasit aia automatele de cafea goale si cutiile cu bani pline de apa.. ca Romanu baga monede de gheata =))))

super tare :)

#33
nano_thrust

nano_thrust

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 10.08.2007
Pozele sunt penale rau. Aia cu cuiul mai ales. Si e incredibil cat praf a tras calculatorul ala, ar trebui ca cei care pun poze sa spuna daca calculatorul functiona cand a fost deschis.

#34
miculwill

miculwill

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 07.05.2008
Despre ultima poza: cum a zis si galacticul ideea nu e rea. Poate sa taie baza de la carcasa si face loc si la aer pentru cooler :)) Ce penal...

#35
iulicarad

iulicarad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 27.04.2007
am avut si eu un calculator similar, la un momentdat coolerul de la placa video a inceput sa caraie si am luat altul dar nu se potrivea la suruburi asa ca nu am avut ce sa fac decat sa il leg cu sarma de placa video, si functiona chiar bine.... :D  :lol:

#36
Asassin

Asassin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 414
  • Înscris: 21.05.2006

View Postiulicarad, on May 8 2008, 21:57, said:

am avut si eu un calculator similar, la un momentdat coolerul de la placa video a inceput sa caraie si am luat altul dar nu se potrivea la suruburi asa ca nu am avut ce sa fac decat sa il leg cu sarma de placa video, si functiona chiar bine.... :D  :lol:

Ce oameni nesanatosi !!

Dar eu nu ma prind care e faza cu "cablul SATA"... :mellow: In afara de faptul ca e incolatacit...imi explica si mie cineva ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate