Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

lovitura la tampla

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
fonrabie

fonrabie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 02.11.2006
prin iunie 2007 am avut o altercatie cu un tigan si... neam luat la bataie fiecare aleganduse cu cate ceva eu ma m ales cu un pumn undeva pe langa tampla s-a  umflat foarte tare m-a durut ziua aceea urmatoarea zi ma durea numai daca apasam si uite asa a trecut dar a ramas o umflatura in locul acela foarte mica cat un cos e normal ? ati luat pumni in cap? mentionez ca a fost destul de tare dat fiind faptul ca am pierdut semnalu aprox 3 4 secunde dupa "impact" dar acuma nu ma doare deloc nici daca apas nimica numai ca il simt acolo si nu stiu daca e normal sau nu. sarbatori fericite

Edited by mianna, 25 December 2007 - 17:26.


#2
brutussas

brutussas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 09.06.2007

View Postfonrabie, on Dec 25 2007, 03:44, said:

prin iunie 2007 am avut o altercatie cu un tigan si... neam luat la bataie fiecare aleganduse cu cate ceva eu ma m ales cu un pumn undeva pe langa tampla s-a  umflat foarte tare m-a durut ziua aceea urmatoarea zi ma durea numai daca apasam si uite asa a trecut dar a ramas o umflatura in locul acela foarte mica cat un cos e normal ? ati luat pumni in cap? mentionez ca a fost destul de tare dat fiind faptul ca am pierdut semnalu aprox 3 4 secunde dupa "impact" dar acuma nu ma doare deloc nici daca apas nimika numai ca il simt acolo si nu stiu daca e normal sau nu. sarbatori fericite
Si eu am cazut in cap(frunte) cu bicicleta si dupa o umflatura ca a lui Jerome lebanner in meciul cu Abidi  mi-a ramas o mica umflatura  pe care o am si azi dupa vreo 3 ani.....De la un pumn mi-a ramas si mie dar cam o luna si dupa a disparut, in pometele drept asa ca un nod tare...

#3
fonrabie

fonrabie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 02.11.2006

View Postbrutussas, on Dec 25 2007, 12:31, said:

Si eu am cazut in cap(frunte) cu bicicleta si dupa o umflatura ca a lui Jerome lebanner in meciul cu Abidi  mi-a ramas o mica umflatura  pe care o am si azi dupa vreo 3 ani.....De la un pumn mi-a ramas si mie dar cam o luna si dupa a disparut, in pometele drept asa ca un nod tare...

sa inteleg ca si tu ai umflatura aia la mine e cat un cos micuta nu e mare deabea o gasesc

Edited by mianna, 25 December 2007 - 13:18.
ultimul post mircaresc editat


#4
LoveDemon

LoveDemon

    Internet Lodger

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,418
  • Înscris: 22.09.2003
Deosebit de inspirat titlul, m-a lamurit complet.

#5
brutussas

brutussas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 09.06.2007

View Postfonrabie, on Dec 25 2007, 14:10, said:

sa inteleg ca si tu ai umflatura aia la mine e cat un cos micuta nu e mare deabea o gasesc
da doar ca la mine nu e doar un punct mic e asa pe un diametru de cam 1 cm

#6
fonrabie

fonrabie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 02.11.2006

View Postbrutussas, on Dec 25 2007, 15:06, said:

da doar ca la mine nu e doar un punct mic e asa pe un diametru de cam 1 cm

inseamna c nu e asa rau
:) oricum nu e de joaca cu chesti de astea
azi e 26 ... ciudat ieri ma m culcat sanatos azi ma m trezit cu o durere la picioru stang de nu ma pot duce nici pana la baie oare de ce?

#7
Talkabout

Talkabout

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 20.09.2006

View PostLoveDemon, on Dec 25 2007, 13:16, said:

Deosebit de inspirat titlul, m-a lamurit complet.
cum vroiai altfel? ce titlu dadeai tu? faptul ca te-a lamurit o zici la misto. care parte n-o intelegi? vrei sa iei si tu un pumn in tampla sa vezi cum e?

#8
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005

View PostTalkabout, on Dec 26 2007, 14:12, said:

cum vroiai altfel? ce titlu dadeai tu? faptul ca te-a lamurit o zici la misto. care parte n-o intelegi? vrei sa iei si tu un pumn in tampla sa vezi cum e?

buna dimineata! am editat eu titlul. intr-adevar, era de mare exceptie. ceva gen "nu stiu ce se intampla, maicamea (pare-mi-se ca asa era scris, n-am uitat io cratima) ma trimite sa-mi fac un film de-ala".

#9
nile

nile

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 999
  • Înscris: 03.10.2006

View Postmianna, on Dec 26 2007, 15:28, said:

"nu stiu ce se intampla, maicamea ma trimite sa-mi fac un film de-ala".

Hoooooly shit!  :first:

Cel mai bine pentru initiator este sa il roage pe agresor sa ii mai trosneasca una dupa ceafa, sa ii revina gramatica la loc.  :lol:

#10
Nicanor

Nicanor

    S t a l k e r

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,326
  • Înscris: 13.03.2003
... :ph34r: io 's tiganu ce tea mardit mancatias cornuletu , ca era caninu meu da portelan...

#11
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006
Dupa niste pumni din aia in cap cred ca ar fi fost indicat sa te vada un medic, macar in trecere. Loviturile la cap fac rau creierului si pot chiar sa produca un accident cerebral si moartea.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate