Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Intalniri fotografi - Timisoara

- - - - -
  • Please log in to reply
1627 replies to this topic

#19
nicolaie

nicolaie

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,158
  • Înscris: 07.03.2006
sal, eu am trimis PM  lui mrdobanda, sydneyaus2005 si lui dentaprod (care nu stiu daca e din timi dar asa a sugerat parca ??).
Am stabilit toti sa ne intalnim la Poli-Urziceni ca sa combinam mai multe genuri de fotografie intr-0 seara. Eu am propus sa ne vedem in fata magazinului Novatim la ora 19-45. De asemenea am insistat sa nu scoateti camerele foto la vedere si sa fotografiati suporteri inainte sa intram pe stadion ( in cazul in care e cordon de securitate si ne tin afara pana incepe meciul)  intrucat o sa fiti etichetati automat drept presa si probabil o sa aveti necazuri (am asistat la o bataie zdravana primita de un reprezentant al presei de la un canal mare de televiziune care incerca sa filmeze/pozeze suporterii).

Daca aveti alte propuneri sunteti bineveniti daca nu, pe luni seara.

Edited by nicolaie, 02 March 2008 - 00:46.


#20
mrdobanda

mrdobanda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,491
  • Înscris: 20.09.2007

View Postnicolaie, on Mar 2 2008, 00:45, said:

sal, eu am trimis PM  lui mrdobanda, sydneyaus2005 si lui dentaprod (care nu stiu daca e din timi dar asa a sugerat parca ??).
Am stabilit toti sa ne intalnim la Poli-Urziceni ca sa combinam mai multe genuri de fotografie intr-0 seara. Eu am propus sa ne vedem in fata magazinului Novatim la ora 19-45. De asemenea am insistat sa nu scoateti camerele foto la vedere si sa fotografiati suporteri inainte sa intram pe stadion ( in cazul in care e cordon de securitate si ne tin afara pana incepe meciul)  intrucat o sa fiti etichetati automat drept presa si probabil o sa aveti necazuri (am asistat la o bataie zdravana primita de un reprezentant al presei de la un canal mare de televiziune care incerca sa filmeze/pozeze suporterii).

Daca aveti alte propuneri sunteti bineveniti daca nu, pe luni seara.

Daca e urat afara nu are rost. Eu nu ies cu aparatu pe umiditate mare ( mai ales ploaie   :lol: ) . Sunt toate sansele ca pe luni sa fie la fel de urat. In cazul asta stabilim o alta data. Sa se faca frumos afara, doar n-o sa mergem la pozat pe vreme urata.  :mellow:

#21
alexis4tm

alexis4tm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,393
  • Înscris: 21.02.2007
[quote name='mrdobanda' date='Mar 2 2008, 10:38' post='4173081']
Daca e urat afara nu are rost. Eu nu ies cu aparatu pe umiditate mare ( mai ales ploaie   :lol: ) . Sunt toate sansele ca pe luni sa fie la fel de urat. In cazul asta stabilim o alta data. Sa se faca frumos afara, doar n-o sa mergem la pozat pe vreme urata.  

Sunt de aceiasi parere.

#22
nicolaie

nicolaie

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,158
  • Înscris: 07.03.2006
se intelege ca daca e umed nu imi scot jucaria la plimbare. cei cu K10D rad pe sub mustati acum. :smoke:

#23
alexis4tm

alexis4tm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,393
  • Înscris: 21.02.2007
Ce pot sa spun, faina intalnirea asta a fotografilor amatori din Timisoara. Ne-am strans intr-un numar FOARTE MARE de 2 adica eu si nicolaie care a avut si amabilitatea de a aduce o geanta de "scule" ca sa le vedem si noi, adica eu.
Numai bine Fotografilor amatori. poate poate data viitoare vom fi mai  multi dar cum a aincept ma indoiesc!!!!

#24
nicolaie

nicolaie

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,158
  • Înscris: 07.03.2006
:) sunt sigur ca a fost o problema de identificare la mijloc. poate de vina am fost eu cand am zis sa ne intalnim in fata la Novatim. cine putea sa stie ca acolo o sa se adune si jumatate din galerie :P. poate facem una mai pe lumina, nu de alta dar macar sa ne recunoastem.

#25
mrdobanda

mrdobanda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,491
  • Înscris: 20.09.2007
Scuze ca n-am putut veni, mi s-a schimbat orarul si am avut seminarii pana la 8.

#26
alexis4tm

alexis4tm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,393
  • Înscris: 21.02.2007
maybe next time. Poate pana data viitoare imi vine si mie d80-ul, ca asa cu 6500fd nu prea aveti ce vedea la mine:). Eu sunt mai mult interesat ca voi fiind un incepator :) sa vad neste scule, isr ce am vazut aseara la nicolaie a fost super, mai ales slr ala.

#27
nicolaie

nicolaie

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,158
  • Înscris: 07.03.2006
Maine la 10 AM ne strangem in fata domului din piata unirii. Itinerarul cuprinde ceva cladiri abandonate si niste povesti la un suc/bere.

Ne vedem maine.

#28
mrdobanda

mrdobanda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,491
  • Înscris: 20.09.2007

View Postnicolaie, on Mar 27 2008, 22:05, said:

Maine la 10 AM ne strangem in fata domului din piata unirii. Itinerarul cuprinde ceva cladiri abandonate si niste povesti la un suc/bere.

Ne vedem maine.


Eu o sa fiu acolo. Mai vine cineva ?

#29
grig_jr

grig_jr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,846
  • Înscris: 14.01.2005
Moama ce ore va alegeti. De "clasa muncitoare" nu va pasa? :P

Ce cladiri? :P

#30
mrdobanda

mrdobanda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,491
  • Înscris: 20.09.2007

View Postgrig_jr, on Mar 28 2008, 01:17, said:

Moama ce ore va alegeti. De "clasa muncitoare" nu va pasa? :P

Ce cladiri? :P


Merem pana la cazarma :D Te bagi ?

#31
grig_jr

grig_jr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,846
  • Înscris: 14.01.2005
:( grig@work :(

Aveti grija la paznici, mai bine ii ocoliti. E cam PREA centrala locatia ca sa mearga o "atentie". Mai bine va feriti de ei.
Cu boschi ar trebui sa mearga cu vorba buna. Doar sa inteleaga ca nu aveti treaba cu ei, ci cu locul.

#32
mrdobanda

mrdobanda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,491
  • Înscris: 20.09.2007

View Postgrig_jr, on Mar 28 2008, 09:18, said:

:( grig@work :(

Aveti grija la paznici, mai bine ii ocoliti. E cam PREA centrala locatia ca sa mearga o "atentie". Mai bine va feriti de ei.
Cu boschi ar trebui sa mearga cu vorba buna. Doar sa inteleaga ca nu aveti treaba cu ei, ci cu locul.


Ti-am luat-o inainte grig. Am fost azi. Nici urma de paznici si doar un singur boschetar care a aparut cam pe cand plecam noi. Locatia e super. Daca am fi avut si niste blitzuri sau niste lumini ar fi iesit si mai beton. Pozele pe diseara :D

#33
bogdan_galetuse

bogdan_galetuse

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,195
  • Înscris: 26.03.2008
pun eu una gen making of...


ups nu pot sa o atasez

Attached Files


Edited by bogdan_galetuse, 28 March 2008 - 14:13.


#34
nicolaie

nicolaie

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,158
  • Înscris: 07.03.2006
Ceva pe fuga si de la mine:

2 dragute

Attached File  IMGP2868_0_1_2_tonemappedm.jpg   377.59K   89 downloadsAttached File  IMGP2881_0_1_2_tonemappedm.jpg   276.21K   70 downloadsm.jpg]


2 slabute


Attached File  IMGP2863_0_1_2_tonemappedm.jpg   258.43K   69 downloadsAttached File  IMGP2864_0_1_2_tonemappedm.jpg   273.59K   61 downloadsm.jpg]



L.E. Desi am tras cam 50-60 de cadre prin cazarma aia, mi-am dat seama ca nu prea am ce sa hasderesc  :confuzzled:

Edited by nicolaie, 28 March 2008 - 22:27.


#35
mrdobanda

mrdobanda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,491
  • Înscris: 20.09.2007
Domnul nicolaie si domnul bogdan_galetuse in pregatiri :D

Attached Files



#36
MasterMoll

MasterMoll

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 11.06.2007

View Postmrdobanda, on Mar 29 2008, 22:26, said:

Domnul nicolaie si domnul bogdan_galetuse in pregatiri :D
Care-i care ? :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate