Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...
 

Confectii textile

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
mironm

mironm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 18.04.2005
Hey.... as avea si eu cateva nelamuriri..va rog mult de tot sa ma ajutati dk stie cineva..

As dori s-mi deschid o firma de confectii textile si as dori sa-mi spuneti si mie cam de ce anume as avea nevoie... pe langa masini de cusut, tricotat etc. .. eu nu ma pricep la design, dar as vrea sa angajez un designer (sau o persoana care sa stie sa schiteze cat de cat ideile mele - din cate stiu eu mai sunt si altii care au facut chestia asta pana acum).. de asemenea nu stiu exact cine realizeaza tiparele? ma gandesc ca trebuie cineva separat de croitoreasa in sine..

Daca mai sunt persoane care au avut o afacere de genul asta sau care au ceva experienta in domeniu, v-as ruga f mult sa-mi dati simie niste sfaturi... :D  

Va multumesc din suflet.

#2
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,272
  • Înscris: 22.07.2005
Aici poti gasi un site care iti poate deschide cateva usi. Ttrebuie sa te uiti spre asociatiile de brasla care te pot ajuta. Eventual sa iti ofere furnizorii de care ai tu nevoie. Exista sali complet echipate cu utilaje si cu tot ce ai nevoie pe care le poti inchiria si vei putea in acest fel sa incepi mai usor.

Succes!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate