Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Caut asociat

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Pixelut

Pixelut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 11.08.2005
De cativa ani buni ma chinui sa pun pe picioare o firma de publicitate. Io is de meserie designer, si fac niste lucruri foarte misto, insa stau foarte prost cu timpul. Trebuie sa ma impart intre comezi si gadilat clientul, treaba care imi ia mult timp. Si n-as zice ca am un simt foarte dezvoltat de a vraji clientul, cu toate ca pot face lucruri care il uimesc. Lipsa de timp pentru munca pe teren m-a facut sa pierd foarte multi clienti, si cei pe care ii am ma platesc destul de subtire. Asa ca m-as asocia cu cineva cu experienta pe vanzari. In afara de bani - de care nu prea am nici eu - pot oferi alte avantaje: sunt gata sa cedez din actiuni, comisioane... in fine, daca asociatul meu va fi bun pe vanzari va sti cum sa scoata finantele cat pentru amandoi.

Ma puteti contacta la [email protected]

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate