Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boala mar

Schimbare bascula (si altele) For...

Problema anxioasa, e normal cum g...

Vitrina sucuri
 F.Charm - La inalțime

Marker de scris pe bidoane

Lecțiile trase de comandanti...

Recomandare telefon pt poze si ba...
 Casa de paie

Verificare baza de date a politiei

Xiaomi sub 1200 lei

programul Marțea Mastercard
 Adaptare aspirator pe baterii, la...

Resetare baterie Acer Aspire E5-575

AMD Ryzen 7800X3D - stuttering

Recomandare router 4G/5G

nr de serii ex pt masa

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

allah2

allah2

Member

• Grup: Members
Eu "masor" cu oglinda :D

FREESH

FREESH

Active Member

View Postallah2, on Dec 19 2007, 21:51, said:

Eu "masor" cu oglinda :D

exact

ciutacu

ciutacu

Active Member

• Grup: Senior Members

View PostFREESH, on Dec 19 2007, 22:21, said:

exact
Mda... sa stii ca e foarte greu sa fi simetric... foarte putini reusesc si asta doar intr-o anumita masura. Perfect simetric nu e nimeni !

FREESH

FREESH

Active Member

vreau sa stiu si io ce suplimente  exista, de intarirea oaselor , incheieturilor, pt cand ma reapuc de sala dupa sarbatori ,sa intru in forma, ca tot ma doare la incheietura mainii stangi, urat si nu o sa fac fata cu greutati mari , orice de intarirea oaselor, mai ales ca le am mai slabutse :(
si sarbatori fericite}}{{{ h3h3h

ghebos

ghebos

Member

View PostFREESH, on Dec 26 2007, 23:13, said:

vreau sa stiu si io ce suplimente  exista, de intarirea oaselor , incheieturilor, pt cand ma reapuc de sala dupa sarbatori ,sa intru in forma, ca tot ma doare la incheietura mainii stangi, urat si nu o sa fac fata cu greutati mari , orice de intarirea oaselor, mai ales ca le am mai slabutse :(
si sarbatori fericite}}{{{ h3h3h

animal flex e pentru incheieturi, tendoane, ligamente... vezi poate te ajuta

Rayden3000

Rayden3000

Member

View Postghebos, on Dec 27 2007, 10:26, said:

animal flex e pentru incheieturi, tendoane, ligamente... vezi poate te ajuta

Da..animla Flex.. si sunt mai multe asta e ceva mai scump care ar putea avea rezultate.. Si eu am avut probleme cu incheietura mainii stangi.. cand au inceput problemele sa apara...nu am mai facut biceps cu bara deloc..doar cu gantere si tractiuni pt biceps unde nu e solicitata incheietura , dupa ce trecusera vreo 5 luni si tot faceam asa.. m-am plictisit..si imi infasuram incheietura cu o fasa ca sa pot face biceps si cu bara.. si dupa inca o luna..pur si simplu mi`a trecut.. acum nu ma mai doare de loc..si a trecut ceva timp.. Ceea ce vreu sa spun e sa incerci sa protejezi incheietura..cel mai tare o soliciti cand faci biceps cu bara.. asa ca nu mai fa o vreme.. sau daca faci infasoar-o strans un timp.. si eu cred ca va trece de la sine..

Asuletz

Asuletz

Junior Member

numai folosi fasa ! ia-ti animal flex sau ce vrei u pt oase si lucreaza antrebratele.

FREESH

FREESH

Active Member

cam scump animal flex asta :[
mersi de sfat

FREESH

FREESH

Active Member

cam cate gr proteine , glucide, lipide contine o cutie de ton de peste @ 180 gr.. 130 faara apa ? :} asa informativ sa stiu

therock3

therock3

Junior Member

View PostFREESH, on Jan 6 2008, 00:02, said:

cam cate gr proteine , glucide, lipide contine o cutie de ton de peste @ 180 gr.. 130 faara apa ? :} asa informativ sa stiu
depinde si de calitate ..de la 18-35 gr proteine,lipide si carb in cantitati mai mici

Edited by therock3, 07 January 2008 - 15:08.

keeekeeess

keeekeeess

Active Member

Recuperarea ii de aur. Odata am facut pauza 2 saptamani si faceam cu mai mult decat cu cat faceam cand am renuntat. Aia care fac aceasi grupa odata la 2 zile asa o sa ramana toata viata  :lol:

FREESH

FREESH

Active Member

recomandati-mi si mie niste proteine , sa fie minim 60% proteine .. ceva mai ieftin , si niste aminoacizi buni
isowhey + amino 4600 bun ? si sa ziceti daca a-ti luat si daca se vede ceva

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate