Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Unde gasesc bilete ieftine de avion catre Italia?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
honeybunny

honeybunny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 27.04.2004
Unde as putea gasi bilete de avion ieftine catre Italia? Vreau sa plec prin octombrie si sa stau cel putin 1 saptamana. Bilet vreau sa iau dus intors. Multumesc.

#2
Greuceanu

Greuceanu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,273
  • Înscris: 12.03.2003
Incearca Volare.

#3
honeybunny

honeybunny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 27.04.2004
Multumesc,
Am incercat Volare, am gasit ceva destul de avantajos, speram sa aflu de altceva, am auzit de Ryan Air dar nu stiu daca sunt si pe la noi. Si am mai auzit de niste curse ce pleaca de prin Oradea, super ieftine!
Dar din pacate nimic concret in afara de volare.

#4
dobrotescunicol

dobrotescunicol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,872
  • Înscris: 30.08.2003
Volare te mai pun sa platesti 26 euro in aeroport cand iti dau biletul. Cand verifici pretul biletului la net apare un poup-up mic, discret, care spune sa contactezi  pentru mai multe informatii volareweb romania. Ei bine, cand in final dai banii pe bilet iti mai cer 26 euro si iti zic: "pai, era un mic poup up acolo, pe site, care va spunea ca pentru mai multe info..."  In general oamenii nu iau in seama poup up-ul acela gandindu-se ca sunt informatii de neglijat.
Si, inca ceva, volare intarzie intotdeauna vre-o 3 ore inainte de a da permisiunea pasagerilor sa se imbarce. Ultima data am adormit in aeroport inainte de a veni autobuzul ala care te duce la avion.
In rest, calatoria efectiva e foarte placuta, avioane OK. Cred ca e o optiune buna sa zbori cu ei. Chiar si cu cei 26 euro tot e avantajos volare in comparatie cu alte companii...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate