Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Sony-Ericsson W660

- - - - -
  • Please log in to reply
246 replies to this topic

#37
sdany

sdany

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 28.02.2006

View PostTheAlphonso, on Dec 15 2007, 21:51, said:

Dupa cum spuneam in postul meu anterior: "Concluzie: la 375 de Lei cat am dat pe + 72 Eur (echivalentul abonamentului pe 2 ani la Orange) este un telefon foarte bun d.p.d.v. raport pret / calitate."

si eu mi-am luat w660i-ul si pana in prezent pot zice ca sunt multumit de el, e un telefon bunicel la cei 200 lei cat am dat pe el, restul am platit din puncte thank you :D.
de calitatea sunetului sunt chiar multumit, se aude destul de tare atat in casti cat si in difuzorul incorporat. camera foto inca nu am probato, cred ca din comoditate, oricum nu ma astept la prea multe de la ea... am vazut poze descarcate din mult laudatul k550i si nu pot zice ca au cine stie ce claritate(adevarul e ca m-am obisnuit cu pozele facute de aparatul meu digital), deci daca vreti poze clare nu va luatzi tel, mai bine va luatzi aparat foto :P
concluzia mea: "este un telefon foarte bun d.p.d.v. raport pret / calitate"

#38
Codename

Codename

    Regele ºi Regina Caºcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004

View Postnike03, on Dec 14 2007, 14:48, said:

Pai cei de la Orange au spus ca degeaba are 3G ca pe wap tot cu viteze EDGE merge! Pana la urma cum e ?! :huh:
Serviciul WAP va merge la viteze 3G.

#39
novace

novace

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 08.07.2007
Hei , astept cateva pareri despre soft , cum merge adica se blocheaza,merge greu,are restrictii etc.
As dori in special sa imi spuneti ce nu va place la el , cat mai repede daca se poate :) Maine vreau sa imi iau un w660i ...
apropo si care este pretul cu tot cu TVA ? :)

Edited by novace, 18 December 2007 - 23:33.


#40
mike_sol

mike_sol

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 412
  • Înscris: 05.04.2007
se poate resofta...?

#41
novace

novace

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 08.07.2007

View Postmike_sol, on Dec 19 2007, 12:55, said:

se poate resofta...?
DA !

#42
TheAlphonso

TheAlphonso

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 18.11.2005

View Postnovace, on Dec 18 2007, 23:32, said:

Hei , astept cateva pareri despre soft , cum merge adica se blocheaza,merge greu,are restrictii etc.
As dori in special sa imi spuneti ce nu va place la el , cat mai repede daca se poate :) Maine vreau sa imi iau un w660i ...
apropo si care este pretul cu tot cu TVA ? :)
Daca citeai cu atentie...: http://forum.softped...t...t&p=3754759

#43
novace

novace

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 08.07.2007

View PostTheAlphonso, on Dec 19 2007, 19:57, said:

Daca citeai cu atentie...: http://forum.softped...t...t&p=3754759
Multumesc frumos insa nu trebuia sa imi atragi tu atentie ;) . am citit tot topicul de mult :)

#44
TheAlphonso

TheAlphonso

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 18.11.2005

View Postnovace, on Dec 19 2007, 20:51, said:

Multumesc frumos insa nu trebuia sa imi atragi tu atentie ;) . am citit tot topicul de mult :)
Mai ieftin decat am scris in acel post nu poti lua de la Orange, si pana la urma asta vroiai sa stii, nu?

#45
six

six

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 24.11.2007
Tel arata bine dar la butonat parca softul are un fel de lag. Reactioneaza putin mai lent.

#46
novace

novace

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 08.07.2007

View Postsix, on Dec 19 2007, 23:21, said:

Tel arata bine dar la butonat parca softul are un fel de lag. Reactioneaza putin mai lent.
lag la telefon , adica ? Poti fi putin mai concret , te rog frumos ?

#47
volley3

volley3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 24.07.2007
am fost azi in Orange Shop Oradea, pentru a vedea telefonul, hotarat sa merg maine sa il cumpar...nu l-am putut butona pentru ca nu mergea, banuiesc ca era descarcata bateria, DAR->telefonul de dinainte, Nokia 3220 a cedat dupa mai multe scapari fara intentie dar si cu intentie, cele cu intentie fiind 3 la numar timp de 1 an si jumatate...Cand am pus mana pe w660i am avut o senzatie de sensibilitate foarte mare a carcasei...adica mi s-a parut ca daca il scap pe covor se distruge...asa ca am renuntat la aceasta idee...voi lua 3110c...asta e

#48
Ovihop

Ovihop

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 16.01.2007
Buna eu am un w660i si e super...inainte am avut un w810i pe care l-am resoftat dupa un tutorial de aici...intrebarea mea este are cineva softul pt w660i si un tutorial prin care pot sa il resoftez.Vreau sa imi bag temele flash. In schimb bateria tine putin mai mult ca la w810i si eu sunt multumit. Softu orange este ceva mai bun ca la w810i pe care l-am avut. Daca se poate resofta si are careva idee cum sa imi zica si mie. :D

#49
bondarel

bondarel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 08.03.2006
salut!am si eu un w660i, cum pot scoate shortcut-urile alea de pe desktop sa ramana numai wallpaperul curat? ms!

#50
TheAlphonso

TheAlphonso

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 18.11.2005

View Postbondarel, on Dec 21 2007, 20:50, said:

salut!am si eu un w660i, cum pot scoate shortcut-urile alea de pe desktop sa ramana numai wallpaperul curat? ms!
Inca o data: CITITI TOT TOPICUL inainte de a posta: vezi postul #25: http://forum.softped...m...t&p=3774426
unde este explicat clar cum scapi de desktopul Orange!

#51
volley3

volley3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 24.07.2007
Buna din nou...am fost ieri pana la urma in Orange Shop Oradea si am luat w660i, deci intru in grupul SE :):D...am o intrebare: cand vreau sa fotografiez si vreau sa dau zoom, imi spune ca in acest mod nu este posibila marirea sau micsorarea...chiar nu se poate da zoom??? :)...MULTUMESC anticipat

#52
TheAlphonso

TheAlphonso

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 18.11.2005
In modul foto, selectezi settings, shoot mode si schimbi in burst, panorama sau frames. In oricare din aceste trei moduri de fotografiere se poate folosi zoom, cu exceptia modului normal.

#53
volley3

volley3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 24.07.2007
Mersi mult...ai putea sa-mi spui te rog si care este diferenta intre aceste 3 moduri??? Multumesc anticipat :)

#54
volley3

volley3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 24.07.2007
Mersi mult...ai putea sa-mi spui te rog si care este diferenta intre aceste 3 moduri??? Multumesc anticipat :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate