Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

CAT costa o noapte cu cortul la mare?

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
kml

kml

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 01.04.2004
Am de gand sa plec in week-end la mare cu cortul, dar as vrea sa stiu la ce preturi sa ma astept. In 2000, cand am mai fost cu cortul, am platit 200k lei/noapte la Jupiter in conditiile in care camera la gazda in Costinesti era in jur de 150k lei/noapte.
O sa plec direct de la serviciu, vineri dupa ora 4, o sa ajung noaptea si n-o sa am chef de luat toate campingurile la rand sa vad ce preturi/conditii au fiecare.
Aveti vreo propunere rezonabila pentru un camping in Jupiter sau Neptun (conditii pe care le ofera si preturi)?

#2
rnicolescu

rnicolescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 18.03.2002
Vama Veche, tarif=0 lei  :P
40.000 lei dusul cu apa calda, 5.000 toaleta.

#3
kml

kml

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 01.04.2004
Nu vreau la Vama Veche. Am citit pe forum ca nu mai e ce-a fost. Vreau intr-o statiune, in camping, nu la nea' Gheorghe in curte sau pe plaja.

#4
Tarzy

Tarzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,637
  • Înscris: 28.11.2001
la portita 0 lei camparea, conditii ca la statiune - wc si dus (apa calda) pe moca non-stop.
naspa e cu ajunsul acolo, ca trebuie sa mergi cu o barca si aia costa 150.000 de persoana

#5
PicuTex

PicuTex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 14.11.2003
Mergi in eforie nord la camping Meduza , abia am venit eu de acolo este loc de corturi garla si cred ca costa in jur de 100-150 pe noapte , eu am stat la casute si am platit 300.000 pe noapte casuta cu 2 paturi , lumina si priza in camera apa calda de la 20 la 22 seara , si mai au o vila in curtea champingului unde e 400 pe noapte camera (are chiuveta in camera)
Drum bun , ai grija la radar si sigur vei fi multumit !

#6
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
eu&friends avem inchiriata camera la un nene la bloc, 3 locuri (pat dublu si fotoliu extensibil) si costa 450/zi. asta pt 10 zile.

avem luate ambele camere de la nenea asta si e chiar ok.. apa calda, curat, zona buna..

pe aici sunt preturile..350-500 camera cu pat dublu si inca ceva de dormit, sau 1.200 apartament la cheie, 2 camere. bineinteles, cu apa calda, altfel nici nu m-a interesat.

#7
vestale

vestale

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,276
  • Înscris: 24.11.2002
Eu am stat in Mangalia la cineva in gradina cu cortul. 75 mii/zi/persoana ne-a ajuns. Am avut acces la frigider, aragaz, curent electric, dus solar. Toate bune si frumoase, doar ca faci 10-15 minute pana pe plaja in Saturn.

#8
kml

kml

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 01.04.2004
Pana la urma am gasit campingul pe care il cautam si le-am trimis mail:
"M-ar interesa tarifele pentru 2 persoane, 1 cort si 1 autoturism in perioada 6-8 august 2004."

Mi-au raspuns:


Buna ziua  !

  Suntem  bucurosi ca   ati ales  sa  va  petreceti  vacanta   in  campingul  nostru .
  Tarifele pt  perioada  acceasta sunt :  100.000 lei/ pers/zi  campare
                                                        50.000 lei/ copii  intre 4-12 ani sii 0-4 ani gratuit
                                                        40.000 lei/zi  parcare autoturism

      cazare in  camere  de 2 stele:
                                                      baie , proprie , frigider , tv
                                                      2 paturi  separate              -1000.000 lei/zi

                                                       baie , proprie , frigider ,
                                                       1 pat  matrimonial             -900.000 lei/zi

                              apartament       baie , proprie , frigider , tv
                                                       1 pat  matrimonial            -1.300.000lei/zi

pt  mai multe   relatii  contactatine la tel: 0241 731.404  Non  Stop !

Vizitati site nostru
                                                     WWW.CampingZodiac.ro

Sa vedem cat imi cer cand ajung acolo. Oare doar atat sa se fi scumpit din 2000 pana in 2004?

#9
byteworks

byteworks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 865
  • Înscris: 04.04.2003
Acum 2 saptamini, vazut din minicar, parea ultra aglomerat.

#10
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
Popas Mamaia e calumea de tot, am fost ani de-a randul acolo... ai multe facilitati fata de alte campinguri, si pentru ca romanul e inventiv iar eu am sunt roman, am stat aproape gratis acolo:).

#11
kml

kml

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 01.04.2004
Pana la urma sa va spun tot eu cum a fost (poate mai e cineva interesat):
la Zodiac, un tip foarte amabil mi-a zis ca nu mai sunt locuri, desi vreo doua le vazusem eu.
Alaturi e Elodie (partea estica a zodiacului). Tot full, dar gagica de la intrare m-a trimis sa vad daca-mi gasesc vreun loc. Acolo e 100k lei/pers/noapte, mai putin vinerea si sambata cand e 120k. Masina 40.000. Au grupuri sanitare marfa, apa calda nonstop, prize 220v.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate