Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Plata la neogen

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
lorin_miculescu

lorin_miculescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 03.09.2006
Salut, in cele din urma am reusit sa acumulez 100 RON pe neogen, dupa lungi asteptari, dar nu vad pe nicaieri link-ul "Genereaza plata".
Ma poate ajuta cineva sa gasesc acest link?  :confuzzled:
Merci.

#2
MisterM

MisterM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 24.09.2004
Vezi ca de fapt apare link-ul la 30 euro. Cand ai in cont 30 euro, o sa-ti apara link-ul.

Edited by MisterM, 27 November 2007 - 14:29.


#3
lorin_miculescu

lorin_miculescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 03.09.2006

View PostMisterM, on Nov 27 2007, 14:29, said:

Vezi ca de fapt apare link-ul la 30 euro. Cand ai in cont 30 euro, o sa-ti apara link-ul.
OK, merci. Sper ca azi sa apara. :)

#4
micacurioasa

micacurioasa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 230
  • Înscris: 29.08.2005
Neogen intarzie cu platile. Sunt aproape 2 luni de cand am generat o plata si pana acum nu au platit. De atunci tot generez plati atunci cand se strang cate 30 de Euro dar Neogen se face ca nu observa. Mai are cineva probleme de genul asta?

#5
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
Si eu am o plata din 2007-11-19 care inca nu a fost onorata. Sper ca dupa ce trece nebunia asta de sarbatori sa onoreze toate platile.

#6
2young2die

2young2die

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 11.04.2007
am si eu una din 7.11.2007 si inca nu a fost onorata... :|

#7
micacurioasa

micacurioasa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 230
  • Înscris: 29.08.2005
Maine se implinesc doua luni de la cea mai veche cerere de plata neachitata de neogen. Incep sa ma ingrijorez, niciodata nu au intarziat mai mult de o luna.

#8
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
Dupa cum vezi nu esti singurul. Si la noi se fac 2 luni de la ultima plata. Eu tot cred ca e ceva legat de sfarsitul de an, cand se stie ca e mai mult de lucru.

#9
micacurioasa

micacurioasa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 230
  • Înscris: 29.08.2005

View Postdlh, on Jan 9 2008, 19:47, said:

Dupa cum vezi nu esti singurul. Si la noi se fac 2 luni de la ultima plata. Eu tot cred ca e ceva legat de sfarsitul de an, cand se stie ca e mai mult de lucru.
Sa speram ca ai dreptate... Am vorbit acum trei saptamani si ceva cu ei si spuneau ca sunt cam aglomerati si ca in urmatoarele zile se rezolva... Bancile functioneaza, pentru primit bani nu sunt aglomerati...
Am vorbit chiar in timp ce scriu aici si m-au asigurat ca nu este nici o problema. Departamentul financiar contabil este prins cu inchiderea de an si ca pana la sfarsitul lunii lucrurile vor intra in normal.

#10
2young2die

2young2die

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 11.04.2007
dupa lungi asteptari... (2 luni si cateva zile) astazi am primit mailul de confirnare ca banii au intrat in cont...

#11
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006

View Post2young2die, on Jan 10 2008, 15:08, said:

dupa lungi asteptari... (2 luni si cateva zile) astazi am primit mailul de confirnare ca banii au intrat in cont...

Norocosule :) Eu inca nu am primit nimic. Probabil ca in urmatoarele zile voi primii si eu mesajul.

#12
lorin_miculescu

lorin_miculescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 03.09.2006
Mda, si eu a trebuit sa trimit contractul prin posta si nici acum idiotii de la Posta Romana nu mi-au trimis confirmarea ca au livrat plicul...
Deci inseamna ca mai am o groaza de asteptat... deja ma incadrez pentru a doua plata.

#13
micacurioasa

micacurioasa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 230
  • Înscris: 29.08.2005
In sfarsit am primit mailul de confirmare a platii... :D

#14
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
Azi mi-au trimis si mie mail. Am ramas surprins de faptul ca mi-au facut toate platile care le acumulasem (7 la numar) una generata chiar in urma cu 2 zile. In ultima vreme ma obisnuisem sa nu faca decat cea mai veche plata. Totul e ok acum.

#15
micacurioasa

micacurioasa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 230
  • Înscris: 29.08.2005

View Postdlh, on Jan 15 2008, 13:18, said:

Azi mi-au trimis si mie mail. Am ramas surprins de faptul ca mi-au facut toate platile care le acumulasem (7 la numar) una generata chiar in urma cu 2 zile. In ultima vreme ma obisnuisem sa nu faca decat cea mai veche plata. Totul e ok acum.
Inclin sa cred ca au facut platile in urma postarilor pe acest forum pentru a nu-si pierde credibilitatea. :thumbup:

#16
lorin_miculescu

lorin_miculescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 03.09.2006
Am primit si eu. Totul e OK.

#17
2young2die

2young2die

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 11.04.2007

View Postmicacurioasa, on Jan 16 2008, 10:25, said:

Inclin sa cred ca au facut platile in urma postarilor pe acest forum pentru a nu-si pierde credibilitatea. :thumbup:


nu cred....eu totusi cred ca a fost perioada sarbatorilor, au fost ocupati ei eu probabil....

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate