Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Transnistria vrea sa ceara alipir...

Defectiune masina de spalat vase ...

Orase de trait -Europa

Monstruoasa coalitie - PNL&PSD
 Fractura humerus+radius(cubitus)&...

Propuneti sigla PSDNL pentru euro...

Tencuiala tavane cu folie de plas...

A cunoaste DOAR limba engleza e u...
 Izolatie tavan?

Telefoane low end - generalitati

setare permanenta 16:10 in VLC?

Schimbare nume strada se schimba ...
 ¨Pentru ca ti-a placut Einstein &...

Produsele marca proprie ar putea ...

Slabire burta

Extender mikrotik

Cateva intrebari

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

allah2

allah2

Member

• Grup: Members
Inca nu cred ca se stie exact daca culturismul poate incetini sau nu cresterea. In orice caz, exercitiile care ar putea-o incetini sunt cele la care lucrezi cu o greutate deasupra capului si care practic iti "apasa" asupra coloanei vertebrate. Astfel, zic ca in principal genoflexiunile efectuate cu haltera grea pe umeri poate fi "periculoasa", dar si impinsul de la umeri.

Edited by allah2, 06 February 2008 - 22:52.

Silviux

Silviux

New Member

ok. mersi fain ! apropo extensiile ar putea sa ma ajute cu inaltimea?

Edited by Silviux, 06 February 2008 - 23:25.

allah2

allah2

Member

Nu e nimic special de facut ca sa te ajute sa cresti mai repede. Decat sa respecti niste reguli generale. Citeste aici.

ciutacu

ciutacu

Active Member

• Grup: Senior Members
Sa stii ca daca faci culturism chiar ai sanse sa cresti mai inalt decat daca nu ai face niciun sport si ai sta degeaba. Bineinteles, sunt sporturi care ajuta mai mult la crestere decat culturismul.

Cikylet

Cikylet

New Member

Am si eu o intrebare pt cunoscatorii adevarati daca ma pot ajuta. Am 20 de ani si cam de 1 an si juma m-am  lasat de sala dupa o perioada de 6 luni intense de sala(venise vara si nu mai aveam timp :D). Cat am tras totu a fost OK, in prima luna am crescut cel mai mult, in fine nu asta conteaza ce vreau eu sa zic este ca nu am luat decat o singura cutie de proteine XXL parca se numeau, luasem o cutie mare in 6 luni atata! Restu am tras natural, mancare multa, sanatoasa, buna si cand trebuie mai ales, somn destul si regulat, dar ce vreau eu sa va intreb este: Dupa ce m-am lasat de tras am inceput sa scad in masuri si sa se lase muschii, acu` sunt un uscat 1,75 - 60Kg, e bine? eu cred ca nu:((, dc am scazut atata? Ca nu am luat sterorizi, am tras natural! Cine imi poate zice si mie pls:((

Valy1

Valy1

Senior Member

• Grup: Senior Members
trebuie sa postezi in 2 locuri ?
Crezi ca o gasesti pe aici pe forum pe mama omida sa-ti zica ea de ce ai slabit atata ?
Asta tine de foooooooarte multe lucruri.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate