Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

despre facultati

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
kiwy

kiwy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 11.01.2004
si ca sa nu fie dubii eu vorbesc cu date din interior si din experienta. altii nu stiu daca o fac la fel ...

#20
dumitru

dumitru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 17.09.2003

Quote

Originally posted by kiwy
si ca sa nu fie dubii eu vorbesc cu date din interior si din experienta. altii nu stiu daca o fac la fel ...


No kidding; si eu crezi ca vorbesc ca sa ma aflu in treaba; sau poate esti in anul 1-2, plin de sperantze.

Nu zic ca nu merita sa faci Calculatoare; de fapt nu ai ce face; daca vrei sa faci facultate IT asta e cea mai rasarita in Bucuresti; dar bullshit*1.1 cam tot bullshit e. Adica nu ai cu ce compara; Chior in tzara orbilor.

Iar apropo de note de intrare; ca sunt asa mari; sorry dar subiectele sunt o gluma proasta; asa de usoare sunt; probabil se continua sistemul cu aceleasi subiecte la toate facultatile (ca sa umple locurile la facultatile unde nici dracu nu se mai duce) daia sunt asa usoare.

#21
kiwy

kiwy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 11.01.2004
@dumitru
daca ai fi citit tot threadul ti-ai da seama ca la anu' termin.
in afara de dce+scd nu am intalnit materii de kk

#22
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,145
  • Înscris: 09.09.2003
nu ma intelege gresit! o diploma de la AC da bine...  da daca nu te iei tu de invatat IT de capul tau, cand termini facultatea tot un rahat ai sa stii...

ce sa-ti zic... BAFTA!

aaa si apropo.. la ora asta sunt deja mult peste "satul"  de politehnica... asa ca vb in cunostinta de cauza!

#23
Iver

Iver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 06.06.2004
Dupa cum am zis eu vreau sa dau la cluj la ANU ca sunt doar a 11 si am vrut sa stiu daca la a doua facultate se plateste. Am aflat raspunsul la aceasta intrebare. Eu nu am dorit sa avem o discutie despre cit de buna e facultatea de calculatoare sau nu, bineinteles fiecare cu parerea lui dar nu sunt niste pareri obiective in fine mersi pt raspuns

#24
joyfulmasha

joyfulmasha

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.09.2006
Eu tot nus lamurita cu ceva. Dak fac un an la particulara si apoi renunt k am intrat la stat platesc ceva sau nu? Si pana la urma de unde stiu ei k fac o facultate particulara? PLs lamuriti-ma!!

#25
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
Nu-l interesează pe stat dacă tu ai făcut 10 facultăţi particulare şi le-ai plătit, pe el îl interesează să nu faci mai mulţi ani subvenţionaţi de el decât trebuie el să îţi dea (în caz că ai intrat la buget).

#26
nanne

nanne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.09.2006
sal lume! nu stie careva de pe-aici un meditator BUN la arhitectura, ca vreau sa dau la cluj si NU GASESC !!! daca s-ar putea sa fie la cluj meditatiile (sau la deva?), dar , in orice caz...help! :worthy:

#27
myhac

myhac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.10.2006
la fara frecventa exista si locuri subventionate de buget?

#28
gika_killeru'

gika_killeru'

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,468
  • Înscris: 03.01.2006

View Postmyhac, on Oct 2 2006, 16:11, said:

la fara frecventa exista si locuri subventionate de buget?

NU ... la idd si ifr sunt doar locuri cu taxa

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate