Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 

caut laptop de gamer

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
notebook_man

notebook_man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 25.03.2006
mai degraba ia modelul acesta de Dell Inspiron 1520 cu 8600GT ... macar stii ca 'rupi' in jocuri ;)

pentru aproape 100 ron eu zic ca merita ;)

Edited by notebook_man, 17 December 2007 - 21:46.


#20
ady_9

ady_9

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,112
  • Înscris: 26.05.2007
Si eu ti-as recomanda tot cel de pe popstore cu 8600 GT, e net superioara 8400 GS. Nu chiar "rupe" in jocuri, memoria fiind doar DDRII, dar e printre cele mai bune pe care le gasesti pe un laptop si, mai ales, cea mai buna pe un laptop la pretul asta

#21
broucker

broucker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.12.2005
notebook_man, ii bun dellu care la recomandat! exceptand rammi. ce faci dak ai vista si iti bagi crysis?? 1 gb de rami nu credk ajung!
uite... poate imi recomandati voi ceva care sa aibe 2gb rammi, placa video ati hd 2600 sau 8800 gt de de 17", sa arate cat de cat bine si de preferabil AMD. eu am cautat dar nicidecum nu am gasit ceva pe placu meu!

ceva asemanator cu asta: http://www.torent.ro..._3mp_gblan.html

Edited by broucker, 01 January 2008 - 17:50.


#22
cristyyo

cristyyo

    missyou

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 18.04.2007
Laptop cu video 8800GT?! :w00t:
Nu vei gasi niciodata asa ceva. ;)

#23
broucker

broucker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.12.2005
asta ar merge?
http://www.ecost.ro/...m-free-p-20947/

nu inteleg faza cu memorie partajata si cea dedicata la placa video... cum ar afecta performantele in jocuri?

#24
rdk

rdk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 470
  • Înscris: 25.02.2007
Fratilor luati acerul ala cu 8600gs. L-am testat eu, placa video e cel putin de 5-6 ori mai tare decat integratele de la intel, am juca pe el urmatoarele la detalii maxime:
nfs(de la underground 2 la prostreet),doom 3, wow, rome total war si altele.Crisys cam pe la mediu cu 15-25 fps.E cel mai bun la banii aia.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate