Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

[NONPROFIT] Radio online > caut DJ / DJ > caut radio online

- - - - -
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#19
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,377
  • Înscris: 05.09.2005
am intrat si eu pe site de curiozitate . Nu aud nika ( pi moldoveneste )

#20
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007

View Posta_d_y, on Dec 2 2007, 00:40, said:

am intrat si eu pe site de curiozitate . Nu aud nika ( pi moldoveneste )


la ora care ai intrat tu nu aveai cum sa nu auzi nimic ...pentru ca stiu ca a fost emisie cu dedicatii live si erau pentru inceput din pacate doar 25 de asc....

#21
Malakai

Malakai

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.10.2006

View PosttYg3r, on Nov 14 2007, 22:06, said:

salutare tuturor...exista pe aici dj'ii care cunosc sam broadcasterul ??..au dictie...vor sa fie dj la un post de radio ...emitem orice tip de muzica...postul de radio se numeste Radio CooL...daca exista cineva aici pls postati aici cat mai repede:( daca nu ascultati manele nu e nevoie sa emiteti ...aveti fiecare emisiuni cu genul lor preferat sau ce ascultati voi  B)

salut...am vazut threadul tau..si ma gandeam sa incerc si eu...pot sa fac eu ce ai nevoie jingeluri si toate prostiile...daca vrei iti fac si beat-uri.....contacteaza-ma PRIN PM ...asta daca mai este valabil anuntul


si sper ca radioul tau sa nu bage manele ca toate celelalte de pe net.....

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:22.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#22
djdynutzu

djdynutzu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.01.2008
Salut ! Sunt DJDynutzu si imi doresc sa am o emisiune la radio ! Ceve top100 kiss fm sau  ;)  altele ! Am avut radio cu SAM BROADCASTER deci stiu sa lucrez in el ! + compun melodii in fl studio , + cateva remixuri !

1 PROBLEMA ---> Trebuie sa fac treaba asta de acasa pentru ca eu sunt prins si cu scoala !

Contact: PM



--------------------------------------------------------------

DjDynutzu  B)   ANTI-MANELE Oo(-_-)oO  

Ajuta miscarea HIP-HOP !

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:22.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#23
phun

phun

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.03.2008
[quote name='tYg3r' date='Nov 14 2007, 21:06' post='3651881']
salutare tuturor...exista pe aici dj'ii care cunosc sam broadcasterul ??..au dictie...vor sa fie dj la un post de radio ...emitem orice tip de muzica...postul de radio se numeste Radio CooL...daca exista cineva aici pls postati aici cat mai repede:( daca nu ascultati manele nu e nevoie sa emiteti ...aveti fiecare emisiuni cu genul lor preferat sau ce
ascultati voi  B)

Am vazut cateva cereri...am mai emis pe la alte radiouri dar nu serioase...ca sa zic asa...am experienta in sam broadcaster, winamp, virtual dj, stiu sa fac servere, adrese dar hai sa nu ma mai laud atata :P daca sunteti interesat ma gasiti la id-u' de Y!M:





in legatura cu postu' de dj...m-ar interesa...pt detalii am lasat id-u' mai sus:)

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:23.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#24
dj_pisoyash

dj_pisoyash

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.04.2008
sall sunt interesat si eu de anuntutau tyger ;)  desigur daca mai e valabil anuntu;)

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:24.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#25
Pustiu_19

Pustiu_19

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.04.2008
Radio X-Treme Romania cauta Dj/DJ-ite de minim 20 ani seriosi/serioase cu timp liber pana la ora 16.Cei interesati sunt rugati sa faca un jingle sau un mix de maxim 20 minute in care sa aiba un mic promo cu numele postului care sa il trimita pe mail la ~contact pe forum/PM~

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:25.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#26
babydihor

babydihor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 11.09.2008
Buna,daca are cineva un radio ce emite pe internet si are minim 100 de ascultatori zilnic ma ofer sa fac mixuri minimal ca in fiecare seara de la 22:00 sau 22:30 sa mearga o jumatate de ora sau o ora.Ma puteti contacta pe PM

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:26.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#27
gyovy

gyovy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 16.01.2009
In legatura cu anuntul daca mai e valabil baga id meu ... si mai vorbim

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:27.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#28
phun

phun

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.03.2008
Salutare !  Am nevoie de dj cu minimum de experienta in domeniu ( Sam Broadcaster , dictie , placere pt muzica) pt un radio online deschis de o luna care este non stop ( si cu back-up) .  Audienta e frumusica... Va astept in privat daca doriti sa ma contactati.   :D

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:29.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#29
Gabyi

Gabyi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.03.2009
Lasa si tu un id cv ... am vzt ca nu pot sa iti trimit un msg ! imi da o eroare ... o fi de la mn !

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:29.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#30
edezebezede

edezebezede

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.09.2009

View PosttYg3r, on 14th November 2007, 21:06, said:

salutare tuturor...exista pe aici dj'ii care cunosc sam broadcasterul ??..au dictie...vor sa fie dj la un post de radio ...emitem orice tip de muzica...postul de radio se numeste Radio CooL...daca exista cineva aici pls postati aici cat mai repede:( daca nu ascultati manele nu e nevoie sa emiteti ...aveti fiecare emisiuni cu genul lor preferat sau ce ascultati voi  B)



Echipa RadioNoName Romania Cauta Moderator Emisii (DJ)cu experienta ( fete sau baieti )!!!
        
Cerinte: - cunoasterea progamului SAM BROADCASTER
         -internet bun
         -muzica buna
         -o voce placuta
         -minim 17 ani  -Noi oferim libertatea de a face emisie,doua servere emisie (acc+mp3),backup24/24,muzica(manele,dance,mix)...CHAT ASCULTATORI DEVOTATI POSTULUI NOSTRU PE
  Ceea ce trebuie sa faci, sa trimiti  un demo ( inregistrarea vocei tale )
timp de 30 de secunde, numele , adresa de e-mail si o mica descriere !
ANUNT PBLICAT PE 10 SEPTEMBRIE 2009

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:32.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#31
dj_amo

dj_amo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.11.2009
cu cine pot vb aici despre radio in a fi dj
se poate primi un rsp direct

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:32.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#32
rustic

rustic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 17.09.2008
UNYSON RADIO (post de radio care defuzeaza in proportie de 80% muzica anilor 70-80-90 , fara manele) cauta moderatori(e) in vederea realizarii de diverse emisiuni.

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:32.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#33
stefanblondu

stefanblondu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.12.2009
Post de radio online cauta Dj pentru emisii online.
Atentie acesta nu este un job!
Nu se ofera salariu!
Anuntulul se refera doar la cei pasionati de muzica, mixaj sau Dj.
Cei interesati sunt rugati sa ma contacteze, iar daca indeplinesc urmatoarele conditii vor da o proba apoi vor intra oficial in staf-ul radioului.
Conditiile sunt:
- sa aiba minim 18 ani;
- sa aiba habar de muzica, ce este acela un radio online si ce este aceea latime de banda;
- sa aiba o viteza de download si upload cat mai mare;
- sa fie persoane serioase;
- sa aiba fire deschisa si comunicativa;
- sa acorde minim 2 ore pe zi pentru acest post;
- sa asculte cat mai multe genuri de muzica si sa aiba cat mai multa muzica stocata pe hard disk;
Restul vine de la sine! Cei pasionati astept sa ma contacteze indiferent de zona unde locuiti!

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:33.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#34
c0sm0

c0sm0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.01.2010
Salut.Ma numesc Cosmin..zis CoSmO..si doresc sa fiu Dj al postului tau de radio..cunosc SAM broadcaster...am dictie..pot emite orice fel de muzica..

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:33.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#35
Dj_OxxyE

Dj_OxxyE

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.01.2010
Si eu sunt dj....daca mai cauti contacteazama

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:34.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#36
cristyano01

cristyano01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.07.2010

View PosttYg3r, on 14th November 2007, 21:06, said:

salutare tuturor...exista pe aici dj'ii care cunosc sam broadcasterul ??..au dictie...vor sa fie dj la un post de radio ...emitem orice tip de muzica...postul de radio se numeste Radio CooL...daca exista cineva aici pls postati aici cat mai repede:( daca nu ascultati manele nu e nevoie sa emiteti ...aveti fiecare emisiuni cu genul lor preferat sau ce ascultati voi  B)

Daca mai e valabil contactati-ma

Attached Files


Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:35.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate