Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

[NONPROFIT] Radio online > caut DJ / DJ > caut radio online

- - - - -
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#1
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007
salutare tuturor...exista pe aici dj'ii care cunosc sam broadcasterul ??..au dictie...vor sa fie dj la un post de radio ...emitem orice tip de muzica...postul de radio se numeste Radio CooL...daca exista cineva aici pls postati aici cat mai repede:( daca nu ascultati manele nu e nevoie sa emiteti ...aveti fiecare emisiuni cu genul lor preferat sau ce ascultati voi  B)

#2
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
3 ANI IN STILL RADIO NET ROMANIA , emisiunea explorare muzicala  la editia 797 ajunsa de acu 3 ani si 8 luni. dictie cu overs realizat si verificat cu o fata de la open media romania , acu sunt cu play radio net romania cu un alt djey de la suceava cu emisiuni si cu dictii separate .. ce oferi ? si cum intram in postura ta , de pe acu interzic dance , muzica beat! in rest orice in afara de opera rock si manele!

#3
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007

View PostZvartoshu, on Nov 14 2007, 22:01, said:

3 ANI IN STILL RADIO NET ROMANIA , emisiunea explorare muzicala  la editia 797 ajunsa de acu 3 ani si 8 luni. dictie cu overs realizat si verificat cu o fata de la open media romania , acu sunt cu play radio net romania cu un alt djey de la suceava cu emisiuni si cu dictii separate .. ce oferi ? si cum intram in postura ta , de pe acu interzic dance , muzica beat! in rest orice in afara de opera rock si manele!


ce sa iti zic o cariera impresionanta...ce pot sa iti spun despre Radio CooL ...este format dintr-o echipa de tineri intre 16-18 ani ...ce iti pot oferi...pai ce ai vrea tu ca sa ai ca sa faci parte din echipa Rc Radio ???  :huh:

#4
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
eu in stil ofeream baza bakup ca sa mentin emisiunile , muzica si fisier ca sa poata sa zica ce sa fie si cum sa fie
mai nou ofeream in FTP alocati 1GB ,  in play ce sa mai zic , acu facem actele si oferim pe luna daca se fac emisiuni de 1 ora in toate zilele maxim 80 ron impozabili pe firma asociatiei , mai am de munca nitel! oricum dj-eiul meu din bucovina ne-a ajutat cu serverul radio foarte mult , respectele mele pentru el , merita locu asigurat! si multa distractie in ceea ce fac! asta vreau ! oricum intreb deoarece vreau sincer sa vad cum pregatesc oamenii un radio de net! pune si tu ca pe o oferta

#5
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007
adica tu vrei bani ca sa fi dj la mine la radio ??...pai sa iti zic cum sta treaba Radio CooL e un POST NON-PROFIT...nu accepta bani si nu da bani pentru echipa ci echipa e formata din placerea pentru muzica ...sper ca ai inteles  :P

#6
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View PosttYg3r, on Nov 15 2007, 10:24, said:

adica tu vrei bani ca sa fi dj la mine la radio ??...pai sa iti zic cum sta treaba Radio CooL e un POST NON-PROFIT...nu accepta bani si nu da bani pentru echipa ci echipa e formata din placerea pentru muzica ...sper ca ai inteles  :P
bun , si daca nu ies ascultatori , eu vorbesc la pereti in emisiuni , si stirile pentru cine le voi afirma!? .. vezi ca nu glumesc , am conturi in mass media la open media teritorial! am stiri sa le citesc prin cont 24/48 ce scriu astia !

Edited by Zvartoshu, 15 November 2007 - 19:47.


#7
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007

View PostZvartoshu, on Nov 15 2007, 19:47, said:

bun , si daca nu ies ascultatori , eu vorbesc la pereti in emisiuni , si stirile pentru cine le voi afirma!? .. vezi ca nu glumesc , am conturi in mass media la open media teritorial! am stiri sa le citesc prin cont 24/48 ce scriu astia !


ascultatori o sa iasa atat timp cat noi o sa avem emisii superbe de care lumea sa se bucure...

#8
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View PosttYg3r, on Nov 15 2007, 20:00, said:

ascultatori o sa iasa atat timp cat noi o sa avem emisii superbe de care lumea sa se bucure...
omule o intrebare mai am , jingele , oversuri , ai hitmix ro sau internationale , ca vadca la oameni esti cum eram eu pe timpuri .. trageam de ei sa asculte si aia imi faceau trafic dar sa stea mai mult de 10min .. nici pe departe , nu am idee daca ma intelegi

#9
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007
inteleg ce vrei sa spui ...ca nu se numeste om care sa te asculte ala care sta 10 min sa asculte...jingeluri am doar cateva nu asa reusite sper ca pe parcurs :(...sti tu ...

#10
PITY 77

PITY 77

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 122
  • Înscris: 29.12.2006
Salut as fi si eu interesat de un proiect de colaborare eu sunt dj pity de la RADIO PLAY FALTICENI daca vrei sa colaboram lasa aici id-ul de mess si vorbim mai multe pe mess.

#11
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007

View PostPITY 77, on Nov 16 2007, 18:46, said:

Salut as fi si eu interesat de un proiect de colaborare eu sunt dj pity de la RADIO PLAY FALTICENI daca vrei sa colaboram lasa aici id-ul de mess si vorbim mai multe pe mess.
ti-am dat pm...anuntul inca e valabil deci care mai vreti :-s

#12
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
eu sunt de la play radio net romania , dj principal si realizatorul retelei radiofonice , ca sa stii cu cine ai vb pana acum. eu daca te adaug te voi adauga in reteaua noastra doar cu partaj auzindu-te prin noi profesional asta datorata faptului ca aici la mine PLAY RADIO BUC se foloseste tehnologia radio necesara. daca este stabilim cumva si colaboram fara problema . nu vad alte conditii! vedem mai ales si dj pity ce afima sa ne fie bine!

#13
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007

View PostZvartoshu, on Nov 18 2007, 05:46, said:

eu sunt de la play radio net romania , dj principal si realizatorul retelei radiofonice , ca sa stii cu cine ai vb pana acum. eu daca te adaug te voi adauga in reteaua noastra doar cu partaj auzindu-te prin noi profesional asta datorata faptului ca aici la mine PLAY RADIO BUC se foloseste tehnologia radio necesara. daca este stabilim cumva si colaboram fara problema . nu vad alte conditii! vedem mai ales si dj pity ce afima sa ne fie bine!
stiu cu cine am vrobit :D :P inca mai caut dj

#14
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View PosttYg3r, on Nov 18 2007, 11:32, said:

stiu cu cine am vrobit :D :P inca mai caut dj
super tare , cauta ca doar distractia urmeaza B)

#15
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007

View PostZvartoshu, on Nov 18 2007, 12:31, said:

super tare , cauta ca doar distractia urmeaza B)
corect deci care mai vrei sa fi dj la un post de radio :D cum zice Zvartoshu CU MULTA DISTRACTIEEEE  B)

#16
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
dar sa punetzi si umarul la treaba , la editat overs si la gandit structura radiofonica! altfel .. radioul va deveni .. MUZICA DE TOCAT PENTRU SARMALE

Edited by Zvartoshu, 18 November 2007 - 22:54.


#17
dj_dumy

dj_dumy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.11.2007

View PostZvartoshu, on Nov 18 2007, 06:46, said:

eu sunt de la play radio net romania , dj principal si realizatorul retelei radiofonice , ca sa stii cu cine ai vb pana acum. eu daca te adaug te voi adauga in reteaua noastra doar cu partaj auzindu-te prin noi profesional asta datorata faptului ca aici la mine PLAY RADIO BUC se foloseste tehnologia radio necesara. daca este stabilim cumva si colaboram fara problema . nu vad alte conditii! vedem mai ales si dj pity ce afima sa ne fie bine!
salut sunt dj dumy si am mai colaborat si cu alte radiouri,iar acum as dori o colaborare cu un radio mai serios...daca sunteti interesat contactati-ma PRIN PM va multumesc

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:19.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


#18
djtyzu

djtyzu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.11.2007
sal!!:D  in legatura cu postil de dj....ma intereseaza si pe mine....

Edited by antinari, 15 January 2011 - 12:20.
Nu ne intereseaza adresa de mail / id de mess, raspunsurile se dau pe forum (exista si PM).


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate