Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Scrieți Moșului !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
59 replies to this topic

#19
Chelu

Chelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 21.12.2005
Eu vreau sa inceteze razboaiele, sa nu mai moara lumea de foame si .... Stai asa... nu sunt la un concurs de frumusete.... Fuck it. Mosule, io vreau bani. RON, ROL, EUR, USD, GBP, orice, numa bani sa fie.

Multam,
Io

#20
Invincible

Invincible

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 30.05.2006
Draga Mosule,

[ http://www.motorradonline.de/sixcms/media.php/109/520_Neuheit07_Ducati_1200R.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.kfz.de/hersteller/dodge/viper/dodge-viper-srt10-2008.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#21
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005

View PostInvincible, on Nov 16 2007, 06:06, said:

Draga Mosule,

[ http://www.motorradonline.de/sixcms/media.php/109/520_Neuheit07_Ducati_1200R.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.kfz.de/hersteller/dodge/viper/dodge-viper-srt10-2008.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Nu te mai chinuii. Eu i-am cerut Viper SRT/10 de vreo 5 ani, si nici pana acum nu am unul  <_<

#22
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
ehe voinici mei ! :lol:

#23
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View PostAndyM, on Nov 16 2007, 10:10, said:

Nu te mai chinuii. Eu i-am cerut Viper SRT/10 de vreo 5 ani, si nici pana acum nu am unul  <_<
Macar ai primit calculator.  ^_^

#24
csy

csy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 16.12.2006
Draga moșule, vreau ce n-am avut acum un an... știi tu :)

#25
sombtre

sombtre

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 44
  • Înscris: 06.11.2007

View Postdon_dannielo, on Nov 16 2007, 21:07, said:

Un briceag Victorinox. Se gasesc peste tot.

scriu aici doar pentru ca isi facea reclama pe tot forumu si am zis sa dau cu clicku peste el. am avut unu din ala fain dar mi l-o furat unu si n-am mai dat de el. pana la urma mi-am luat altu dar nu as plange daca as primi altu in dar.

daca se exista bani, as mai vrea 2 roti pe langa cele 4. mosule, auzi?

#26
aj-stiles

aj-stiles

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 25.03.2007
Draga Ba !!

Sa sti ca am fost cuminte tot anulll am batut 2 colegi am lovit un logan lam injurat pe director... etc :D da tu sti mai bine  :rolleyes:

Stau in ferentari la bloc deci nu poti veni pe cos dar iti fac loc pe teva de la apa ca si asa nu merge apa calda  :lol:

P.S. Stai linistit ca nu te tai daca vi la mine  :lol: :lol: :lol:

#27
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
+ mai vreau un sistem de 2000 W

#28
Balalaika

Balalaika

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 19.08.2007
Draga "mai animalule " :P .adica mos(pedofil ce esti) am inteles ca acuma ai si restricti :http://news.yahoo.com/s/afp/20071115/wl_asia_afp/lifestyleaustraliachristmasoffbeat :lol: .
Asa ...deci...a ....vreau.....sa ma lasi in pace!!!!!Ai venit..mi-ai mancat prajiturelele ,ai baut lapte si nene....tot cadouri nasoale!!!

#29
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
mosule....vreau sa dispara Windows de pe Terra....si sa ramana doar Unix/Linux si Mac...se poate ? :lol:

#30
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,872
  • Înscris: 28.11.2006
Mosule ce tanar esti! :w00t: :bouncey:

(cine a vazut azi Apropo teve? foarte tare) :coolspeak:

#31
tudor2004

tudor2004

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.09.2006
Daragă Moșule..
Înainte de a începe aș vrea să îți mulțumesc pentru toate celelalte cadouri pe care mi le-ai adus de-a lungul anilor.
Cel mai mult mi-a plăcut când am avut 4 ani și mi-ai făcut cadou mașinuța aceea de jucărie, care funcționa cu baterie dar s-a stricat pentru ca ai cumpărat-o de la un 3,8  :blush: . Sau atunci când am împlinit 7 ani și mi-ai dăruit acele caiete frumoase. M-au ajutat foarte mult la școală, dar nu am înțeles niciodată de ce îmi tot cerea câte o coală profesorul de matematică, atunci când mergea la baie  :huh: . Nici mai încolo nu m-ai uitat. Mai știi atunci când am împlinit 15 ani și tu știai că am o prietenă și te-ai gândit să îmi aduci niște elemente de protecție  :wub: ? Îți mulțumesc mult Moșule, dar te rog nu mai cumpăra lucruri de la 3,8  :crying: ! Totuși tu nu m-ai uitat nici la 18 ani, atunci când ai știut că mi-am făcut carnetul de șoferi și de Crăciun am găsit sub brad o mașină... de spălat haine. Ai știut că îmi va fi tare folositoare când voi merge la facultate și voi face afaceri, spălând rufele colegilor de cameră contra cost. Păcat că m-a prins fiscul...  :crybaby:

Moșule, anul acesta nu mai vreau sa îmi aduci nimic.  :rolleyes:

#32
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005

View Posttudor2004, on Nov 18 2007, 23:09, said:

Daragă ..... nimic.  :rolleyes:
coool
Eu am 16 ani :P (asa de acoperire)
mie mi-o aduce elemente de protectie? :lol:

Edited by AndyM, 18 November 2007 - 23:53.


#33
rapper_adrian

rapper_adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 15.01.2007
Draga,ba!,as vrea un htc touce,un nokia n95 8gb,un humvee tunerit,contul lui tiriac in banca,pe pamela anderson  in tanga,chiloti noi si un ak-47.sa stii ca am fost al draq de cuminte.merg la scoala cu cutitu,bat,panarama... te astept!

#34
alxc19

alxc19

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 15.11.2007
Anul asta, de craciun, vreau sa-i cer mosului sa discute cu profesoara de analiza, in timpul examenului, pentru ca prietenii "stie" de ce. Nu de alta, dar am impresia ca o sa fie un examen extrem de "simplu" , astfel incat profesoara nu are de ce sa stea langa noi, parerea mea, care este, sau nu este, cine mai stie. In plus, ar putea sa treaca repede si pe la ceilalti profi sa puna o vorba buna. Multumesc, tineti aproape, dar nu prea aproape.

#35
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View PostAndyM, on Nov 18 2007, 23:53, said:

coool
Eu am 16 ani :P (asa de acoperire)
mie mi-o aduce elemente de protectie? :lol:
Aria Fun e interzisa celor sub 16 ani :coolspeak:

#36
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005

View Postciutacu, on Nov 21 2007, 15:42, said:

Aria Fun e interzisa celor sub 16 ani :coolspeak:
am zis ca am 16 ani :P

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate