Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

Nu pot accesa casuta de mail, desi messenger-ul merge

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
remier

remier

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 02.02.2007
Cred ca este o incompatibilitate intre Google Crome si yahoo de cateva zile, nu merge la nimeni sa se mai deschida mail de la yahoo, eu am reusit sa deschid cu Internet Explorer, dar merge incet.
Vechea disputa intre Google si Yahoo si noi suferim !!!!!!!!!!!!!
Nu pot renunta la Google Crome pentru ca am o gramada de setari si joint facute cu picasa, cu gmail, cu apeluri video, dar am nevoie si sa-mi citesc mail din yahoo.
Solutii ???

Edited by remier, 16 December 2013 - 18:24.


#20
mariusdela6

mariusdela6

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.06.2009

 remier, on 16 decembrie 2013 - 18:14, said:

Cred ca este o incompatibilitate intre Google Crome si yahoo de cateva zile, nu merge la nimeni sa se mai deschida mail de la yahoo, eu am reusit sa deschid cu Internet Explorer, dar merge incet.
Vechea disputa intre Google si Yahoo si noi suferim !!!!!!!!!!!!!
Nu pot renunta la Google Crome pentru ca am o gramada de setari si joint facute cu picasa, cu gmail, cu apeluri video, dar am nevoie si sa-mi citesc mail din yahoo.
Solutii ???

Eu nu am instalat Google Crome si nu pot deschide mailurile pe Firefox Apare o fereastra pe care sunt trecute vertical optiunile din mail dar nu se poate deschide nimic.si asta brusc de pe o zi pe alta

#21
eu69

eu69

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 01.04.2011

 mariusdela6, on 18 decembrie 2013 - 18:32, said:

Eu nu am instalat Google Crome si nu pot deschide mailurile pe Firefox Apare o fereastra pe care sunt trecute vertical optiunile din mail dar nu se poate deschide nimic.si asta brusc de pe o zi pe alta
Daca apare in bara de adrese https,sterge s,lasa doar http.

#22
remier

remier

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 02.02.2007
Am rezolvat astfel: am instalat in Google Crome din ferestra google apps, din dreapta jos / web store,  "X-notifier" , (pt gmai, yahoo, hotmail si altele)
Dupa instalarea acestuia, apare sus in dreapta langa steluta un icon pe care se apasa, apoi  click drepta/optiuni si se completeaza fiecare adresa cu parola ei pentru care vrei sa fii logat. Nu mai e nevoie apoi decat sa alegi din acelasi buton ce vrei sa deschizi, fara a mai fi nevoit sa te loghezi de fiecare data sau sa trebuiasca sa intri intai in mess ca sa apesi pe plic sa deschida mail din yahoo.
Instalarea lui X-notifier apare in google crome indiferent de pe ce calculator intri, dar setarea adreselor pentru care vrei sa fii notificat trebuie facuta pe fiecare calculator in parte.

Edited by remier, 18 December 2013 - 21:30.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate