Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Ati mai cumparat de pe strawberry.net?

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
zumzica

zumzica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.02.2013
Eu sincer încurajez cumpărăturile online, este cea mai bună soluţie din punctul meu de vedere. Am o verişoară care locuieşte lângă oraş, într-un sat la vreo 30 km si care nu are timp să cutreiere prin magazine şi cumpără f des de pe net. Şi cred ca dacă alegi site-uri renumite ca Okazii, Ebay, şi în cazul acesta Strawberry, riscurile sunt fff mici de a întâmpina probleme. Şi eu am cumpărat ceva de la ei zilele trecute pentru Valentine's Day(la recomandarea ei) şi am primit destul de repede. Şi am primit glossul Ck, care e super lejer şi sexy. Sigur mai plasez o comandă la ei, numai să îmi sosească banutzii..Posted Image

#56
DustyRose

DustyRose

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 12.02.2013
Uite, pentru a întări ceea ce am spus mai devreme - astăzi am primit coletul de la Strawberry cu un parfum D&G The One , o cremă La Neige și niște produse de îngrijire Joico. Am plasat comanda aproximativ acum 2 săptămâni. Și pentru că am adăugat și alte cosmetice în pachet, pe lângă parfum, nu am mai plătit transport. Super, nu?

#57
LeNoR

LeNoR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 07.10.2006
Am comandat si eu de pe Strawberrynet. Saptamana trecuta am pus comanda (CK One Shock for Him) si astazi a ajuns. Lasand la o parte zilele de weekend, parfumul a ajuns in 7 zile. Parfumul a venit sigilat si impachetat bine ca sa nu existe riscul degradarii. Eu unul sunt multumit. Au si reduceri multe si cu siguranta o sa mai comand de la ei :-)

Edited by LeNoR, 15 March 2013 - 14:16.


#58
Alexandra_23

Alexandra_23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.01.2015
Am comandat pe strawberry 2 creme, am crezut ca vor fi originale, insa am primit 2 mizerii care aveau acelasi continut si care, din pacate, mi-au iritat pielea. Am facut aceasta comanda deoarece mai comandasem acum 3 ani pe acelasi site, iar produsele au fost ok. Le-am trimis un email anuntandu-i ca vreau sa returnez produsele, iar raspunsul lor a fost ca pot fi returnate doar daca nu au fost deschise si folosite. Le-am cumparat ca sa le folosesc, nu este vina mea ca ele nu corespund calitativ, ca am avut probleme cu pielea dupa ce le-am folosit, iar dupa ce le-am explicat si lor motivele pentru care imi vreau banii inapoi, nici nu s-au mai deranjat sa-mi mai raspunda. Sfatul meu este sa incercati sa nu mai riscati, acesti chinezi, dupa ce au vazut ca afacerea merge, au inceput sa falsifice produsele, asa cum fac cu absolut tot.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate