Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Sfaturi luna de miere

- - - - -
  • Please log in to reply
269 replies to this topic

#1
tytel

tytel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 18.04.2006
Am disponibil 2000 euro,as vrea sa merg in luna septembrie si nu stiu unde ar fi mai frumos?????Va rog ajutatima cu niste sfaturi.
;)

#2
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
acum vad ca e la moda grecia,dar cu 2000 de euro cred ca se poate si mai departe. poate intr-o croaziera pe mediterana. uita-te si tu prin ofertele agentiilor de turism.

#3
tytel

tytel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 18.04.2006

 barbosa, on Apr 18 2006, 15:17, said:

acum vad ca e la moda grecia,dar cu 2000 de euro cred ca se poate si mai departe. poate intr-o croaziera pe mediterana. uita-te si tu prin ofertele agentiilor de turism.

In Grecia am mai fost as vrea ceva de genu Mallorca,Tenerife......

#4
bchendran

bchendran

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,865
  • Înscris: 28.05.2005
In septembrie sunt ieftine biletele de avion budapesta-paris prin wizzair ;)

#5
tytel

tytel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 18.04.2006
Unde ati fost in luna de miere fratilor????sau nu ati fost????
Vreau sa aud niste destinatii,oferte cu niste descrieri daca se poate.Merci.

#6
rolo

rolo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 970
  • Înscris: 24.02.2006
Cu 2000 de EURO poti sa faci turul Europei.

De vizitat: Lisabona (e adevarat ca e cam scump avionul pana acolo dar merita, Barcelona idem sau tariel nordice -nu am fost acolo dar am aflat ca sunt superbe).

#7
tytel

tytel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 18.04.2006
Merci pt.informatii dar as vrea ceva de genu : mare "dar nu ma supar nici cu un ocean ",turcoaz ,plaja curata si sa nu uitam de niste palmieri
:smoke:

#8
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,738
  • Înscris: 13.01.2005

 tytel, on Apr 20 2006, 20:41, said:

Merci pt.informatii dar as vrea ceva de genu : mare "dar nu ma supar nici cu un ocean ",turcoaz ,plaja curata si sa nu uitam de niste palmieri
:smoke:
Du-te-n Egipt

#9
tytel

tytel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 18.04.2006
M-am gandit la Egipt dar am inteles ca e cam tiganime acolo si ca ar fi mai frumoasa Tunisia,nu stiu,ma mai gandesc. :huh:

#10
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
tytel, depinde ce vrei sa faci in luna de miere...

#11
tytel

tytel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 18.04.2006

 arty, on Apr 20 2006, 23:11, said:

tytel, depinde ce vrei sa faci in luna de miere...

Sa stau relaxat ziua iar spre seara niste cluburi,terase ,plimbari......vreau un fel de liniste,relaxare combinata cu putina distractie B)

#12
Dem

Dem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 23.11.2004
n-am inteles 2000 euroi sunt banii alocati inclusiv cheltuieli? Ti-as recomanda Thailanda. e superieftina.
din pacate cam depaseste bugetul din cauza avionului.
esti evaziv. "luna de miere" vrei sa fie luna sau saptamina? daca stai peste 2 sapt du-te in Croatia e ieftin si peisaj superb. daca vrei o sapt insulele Canare, pen. Sinai (Sharm-el-sheik)
esti cu bugetul exact intre Grecia-Turcia si ceva de deosebit ca Bali, Thailanda cu cazari si consum ieftine dar bilete de avion scumpe

#13
mr_incredible

mr_incredible

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 19.04.2006
am fost in croatia.desi cam scump,e absolut superb.iti poti duce sotia cu o barcuta intr-un mic golfulet unde puteti fi numai voi (si stii tu de aici).
mai multe info :

http://www.adriatic-...dex.jsp?lang=en

#14
tytel

tytel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 18.04.2006
Din pacate cei 2000 de euro sunt cu cheltuieli cu tot , iar Thailanda o am in vizor de la inceput dar nu cred ca m-as incadra in 2000(+-200 max.) Cum e in sept. vremea in Thailanda? am inteles ca incep ceva ploi pe la ei.Cred ca ma voi indrepta spre insulele Canare sau Baleare,mai vad pana prin sept.
Cum a fost apa in Croatia si plaja?
Merci de info.si adresa. :coolspeak:

#15
Ayame

Ayame

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,624
  • Înscris: 23.02.2006

 arty, on Apr 21 2006, 05:11, said:

tytel, depinde ce vrei sa faci in luna de miere...


ce poti sa faci in luna de miere decit sex si distractie  ca nu cred ca-l intereseaza sa vada cultura sau istoria acelei tari atunci cind dragostea te arde pe la burta....

maroc
egipt
emiratele arabe
caraibe-dar e cam departe de romania..






 tytel, on Apr 22 2006, 02:23, said:

Din pacate cei 2000 de euro sunt cu cheltuieli cu tot , iar Thailanda o am in vizor de la inceput dar nu cred ca m-as incadra in 2000(+-200 max.) Cum e in sept. vremea in Thailanda? am inteles ca incep ceva ploi pe la ei.Cred ca ma voi indrepta spre insulele Canare sau Baleare,mai vad pana prin sept.
Cum a fost apa in Croatia si plaja?
Merci de info.si adresa. :coolspeak:

nu se merita thailanda, e ieftin dar biletul de avion e scump pentru ca trei' sa faci escala, nu e cursa directa..

Edited by Ayame, 21 April 2006 - 19:52.


#16
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,908
  • Înscris: 24.06.2002

 tytel, on Apr 18 2006, 13:36, said:

Am disponibil 2000 euro,as vrea sa merg in luna septembrie si nu stiu unde ar fi mai frumos?????Va rog ajutatima cu niste sfaturi.
;)

2000 euro de persoana?In State: Atlantic City, Las Vegas, Miami. Mai ramine de vazut cu viza  <_<

#17
tytel

tytel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 18.04.2006
Mreci pt.sfaturi dar eu ma gandesc sa merg in Mallorca sau Tenerife(nu e sigur 100% dar mai astept niste pareri).Daca stiti ceva de Mall.sau Tener. v-as ruga sa ma informati si pe mine.

#18
armin

armin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 24.10.2005
Daca te tine sa mergi in Canare, Baleare, atunci nu mai zic nimic.

Dar daca nu, eu nu stiu unde ai fost tu in Grecia, dar iti recomand insula SANTORINI. Garantat, n-are cum sa-ti para rau. Cu 2000eur stai boiereste in partea vestica a insulei (Oia sau Fira), cu vedere la mare, si ai balconul pe o faleza la 300m inaltime (mergi fara copii, nu?:). Eu nu cred ca exista in europa altceva pe masura. Daca merg si americanii acolo, iti dai seama. Sunt cele mai tari apusuri de soare.

http://www.anteliz.gr

Edited by armin, 30 May 2006 - 13:40.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate