Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

O problema de email

Nu pot gasi loc de munca ca minor

Sarbatorile de Iarna 2022 - Mos N...
 Scaderea tensiunii electrice

Sirop de tuse copii

Speta drept civil- tamplarie imobil

Sali zona Rahova
 miros "casa veche"

Pret RCA foarte mare

Windows 11 pr Ryzen 7 4800H

Marvel Studios’ Guardians o...
 unitate minima taxare prepaid

Curatare lipici/adeziv profil pvc...

Renault Clio 4, probleme la cutia...

Patania mea cu TP-Link AX50

Antena pentru unde lungi, medii si scurte

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

djl

djl

Trecutul mă inspiră. Pe al nostru steag e scris UNIRE.

• Grup: Senior Members
Am un radio pe lampi "Capri" (cu 4 subgame pentru scurte) si as vrea sa-i montez o antena cu ajutorul careia sa pot receptiona posturile de radio (in special cele straine) emise pe unde lungi, medii si scurte. Marea mea problema e ca locuisec la bloc (am si o centrala Connex langa mine-cea de pe Str. Avrig) , si nu prea am de ce s-o leg. Trebuie neparat s-o atarn intre 2 blocuri sau pot sa trag doar un fir de pe acoperisul blocului pana in dreptul apartamentui?
Are cineva idee de ce se variaza pe unde scurte calitatea recptionarii posturilor (se prinde bine postul, apoi prost, apo  bine, iarasi prost s.a.m.d) :rolleyes:

djl

djl

Trecutul mă inspiră. Pe al nostru steag e scris UNIRE.

• Grup: Senior Members
Vreau sa prind cam toate posturile straine emise pe LW, MW si SW fie ele comerciale sau publice.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate