Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 

Sagem my411x

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#19
ovy_bv

ovy_bv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.12.2007
Salut, ma ajutati si pe mine va rog cu o problema, am eu un Sagem my411x si mi-am luat un adaptor bluetooth ES-388, am instalat driver-ul de pe CD-ul pe care mi l-au dat, imi gaseste telefonul, dar cand intru la File transfer/Find devices dau pe telefon si imi zice "Service File Transfer is not found on device...." Am instalat si un Blue Soleil pe langa dar acesta nici nu imi gasea adaptorul. E de vina adaptorul, telefonul sau nu stiu eu sa il fac sa merga. Astept raspuns pls :). Multumesc  :P

Edited by ovy_bv, 14 December 2007 - 19:42.


#20
The Rat

The Rat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.04.2007
baietzi, si eu sunt un mandru proprietar al unui Sagem My411X si chiar imi place telu din mai multe puncte de vedere. Incurand imi fac rost de bluetooth la calc si vreau sa imi iau de pe net ceva theme si ceva jocuri dak sar putea. Problema e caci tot caut tot caut dar nu prea gasesc. Mar putea ajuta cineva cu aceasta problema? :)

#21
adkasdasd

adkasdasd

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.11.2007
ce fel de format suporta telefonul asta ca miam luat azi un ..si daca are cineva un pc suit ... am adaptor si am si un tel nokia 6600 pt el am facut rost .... dar poate are cineva pt sagem my411x sa imi de si mie plss mail : [email protected]           si id de mess luckian_17

#22
UnSTucK

UnSTucK

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.01.2008
am eu tel asa ...


e tare ... pacat a nu are usb ... :D

#23
puidebach

puidebach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 28.01.2008
stie cineva daca telefonul meu Sagem my411x se adapteaza la un bluetooth pentru transfer de date? Va rog daca stie cineva, vreau sa-mi cumpar unul, si daca nu merge, atunci mi l-am luat degeaba. Stie cineva? A incercat? Va merge sa transferati date intre calculator si telefon prin bluetooth? astept un raspuns, mersi

#24
panda1717

panda1717

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 13.11.2007
sal...vinde cineva casti de sagem my 411x?

#25
puidebach

puidebach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 28.01.2008

View Postpanda1717, on Feb 25 2008, 17:11, said:

sal...vinde cineva casti de sagem my 411x?


Ce-i cu voi fratilor? Unde se vinde Sagem my411x fara casti?
Eu sunt din Sibiu si mi-am cumparat acest telefon, si am primit casti, mi se pare normal.
Anyway. cine crezi ca ar vinde casti? Oricine s-ar bucura de ele, mai ales ca telefonu nu-i asa grozav.

#26
ronaldinho451

ronaldinho451

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.10.2006

View PostCorciu, on Nov 6 2007, 00:15, said:

care ma ajuta si pe mine cu o chestie pls?..sa imi spuna daca se poate scoate bara aia de meniu de pe desktop...si sa imi zicetzi daca si voua va merge mai najpa sagemul asta my411x...mie imi merge cumva aja mai incet...ca si un calculator care n-ar avea rami..dau pe meniu si il deschide mai greu sau tampeni dinastea..si nici nu am card sau ceva ca sa zici ca il citeste ala mia greu sau nush ce...care stie informati-ma si pe mine pls

Si eu am in el un card de 1 GB de mult timp si imi merge foarte bine..Is destul de multumit de el

#27
ionut2

ionut2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 683
  • Înscris: 19.04.2005
Voi de unde v-ati cumparat telefonul asta?In afara de orange sau vodaf,dati niste adrese de magazine online care comercializeaza telefonul acesta sau alte sagemuri

#28
r3my

r3my

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 06.09.2005
am si eu un my411x, de mai bine de 1 an.... imi place cum arata, per ansamblu, tinand cont si de pret, e o afacere buna... e pe locul 3 din cele 5 telefoane pe care le folosesc (n e65, n 6120 classic, my411x, sharp tm-100, n 1600)...
problema e ca in el am un sim de orange (l-am luat la liber din orange shop, dar e codat)... iar eu la acel numar vreau sa renunt, am prea multe... asa ca as vrea sa bag in el un nr de cosmote si sa renunt la n 1600.... sa mai am doar 4 tel... nu gasesc cum/unde sa-l decodez. ma poate ajuta cineva?

Edited by r3my, 26 November 2008 - 17:28.


#29
r3my

r3my

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 06.09.2005
cand bag sim-ul de cosmote, imi cere "lock code"... :(( ce plm e ala? si de unde l-as putea obtine?

Edited by r3my, 02 December 2008 - 13:35.


#30
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007

View Postr3my, on Dec 2 2008, 15:35, said:

cand bag sim-ul de cosmote, imi cere "lock code"... :(( ce plm e ala? si de unde l-as putea obtine?
1.fara plm pe forum.
2.telefonul daca iti cere lock code inseamna ca e codat intr-o anumita retea,presupun ca orange.daca e codat,trebuie decodat ca sa poti pune un sim de la alta retea,mergi cu telefonul la un service autorizat si vezi daca se poate decoda,mai mult de 50 RON nu costa sa-l decodezi.
Bafta.

#31
r3my

r3my

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 06.09.2005
1. sorry
2. tocmai ce am fost la 2 service-uri... asa e, cum zici tu, e codat in orange (desi tel l-am luat la liber). Din pacate, cica trebuie nush ce chestie ( un "box", ceva de genul asta) pe care nu o au, pt a-l putea decoda.

PS: nu mai vreau sa bag cosmote in el, pt asta am mai luat un n6300 (am renuntat la sharp), acuma vreau sa bag un vodafone. desigur ca datele problemei sunt aceleasi :(

Edited by r3my, 03 January 2009 - 11:53.


#32
bogdy10

bogdy10

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 04.03.2009
am un my411x si card micro Sd si adaptor pt PC si cum transfer de pe 0PC pe tel?trebuie sa bag cumva cardul in pc?

#33
bogdy10

bogdy10

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 04.03.2009
Nu stie nimeni..?Stiu ca trebuie bagat in locul unde bagi stick-ul.Imi trebuie altceva pe langa adaptor?

#34
temik92

temik92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 13.08.2009
am avut si eu telefonul sagem my411x . am fost foarte multumit de el inafara faptului ca unele clipuri video 3gp nu mergeau .

din pacate mi-a fost furat ...


mai am incarcatorul si o carcasa ... are cineva nevoie?

dak da ma gasiti la [email protected]

#35
ionut2

ionut2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 683
  • Înscris: 19.04.2005
Stie cineva unde se mai gaseste de vanzare tel asta?

#36
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007

View Postionut2, on 1st November 2009, 15:07, said:

Stie cineva unde se mai gaseste de vanzare tel asta?
Slabe sanse sa mai gasesti telefon nou. Pe Okazii.ro mai gasesti la mana a doua.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate