Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Videoclipuri personale: Provocare

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
122 replies to this topic

#37
andjar

andjar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 10.01.2006

 pickone, on Oct 27 2007, 13:39, said:

rahat pe batz, mie nu imi surade ideea de tema... sa faca fiecare ce ii place mai mult... pt ca daca te apuci sa faci ceva, nu faci ce iti spune tie cineva, ci ceea ce iti place... asta in caz ca nu esti angajat special sa faci ce ti se cere


Toate concursurile artistice de pe toate forumurile de gen(ca e fotografie,ilustratie,grafica 3d) sunt tematice .Deci nu e o idee a mea ci o aliniere de bun simt la start,fapt care nu iti ingradeste in nici un fel libertatea de creatie ci ofera tuturor posibilitatea de a a vedea viziuni total diferite la nivele diferite valoric legate de aceeasi tema.Toate concursurile de admitere la scolile de arta/film departajeaza concurentii in functie de  imaginatia si   creativitatea lor reflectate de lucrarile facute plecand de la aceeasi tema data.
Ai facut sau ai de gand sa faci vre-un filmulet special,muncit si vrei sa-l prezinti pe forum in afara concursului,poti sa deschizi un thread separat si daca e bun vei fi poate mai apreciat  decat castigatorul saptamanii respective.

Edited by andjar, 27 October 2007 - 13:30.


#38
vajumic

vajumic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 09.07.2007
tu, marite slowmotion, acest vadim al productiilor "cinematografice de mare succes", las-o mai moale cu jignirile. incearca sa fii obiectiv. saritura aia in cadru nu o vazusei, nu te mai scuza. te scuzi ca ai lasat-o de la tine, bla-bla-bla. cum s-o lasi de la tine cand de fapt ai spus exact la secunda in care se afla acea saritura ca este taiere de cap. ti-a sarit acea taietura a capului in ochi mai mult decat o saritura in cadru?! spui acum ca ai remarcat-o dupa ce te-ai uitat ce se intampla la secunda respectiva, unde am scris eu ca este o saritura in cadru. adica vii aici chitit pe saracul tractoristu' sa-i dai in cap si tocmai cele doua sarituri in cadru le treci cu vederea ca esti tu bun si nu vrei sa-l superi pe el cu critica ta... vai!
stii ce e ala un close-up? ai voie sa tai capul subiectului. pana la frunte si pana la barbie... deci niste close-up-uri tu le vezi taiere de cap... bravo. mai sunt niste "taieturi" ale capetelor parintilor. dar asta din cauza ca subiectul nu erau parintii, ci alexia. iar alexia era incadrata bine. este o taietura de cap, intr-adevar.. dar celelalte despre care spui tu sunt aberatii. eu sunt un oarecare pe aici, dar intreaba pe altcineva a carui parere o pretuiesti sa vedem cine are dreptate. te tine? chiar rog pe cineva sa clarifice taieturile astea de capete.
tu crezi ca daca stii sa dai cateva click-uri in vegas sa pui efecte ametitoare si obositoare din 10 in 10 frame-uri, fara nici o logica intre ele stii ce este aia editare? daca stau bine si ma gandesc, si tu ai taiat capul lui matrix la momentele cu ochelarii. hei! ce zici de asta?!!! nu crezi ca faptul ca ai taiat si tu capul lui matrix te face la fel de catastrofa, cum spui tu ca este tractoristul? sau tu ai voie sa tai capete? da, probabil ca stilul tau aparte, inconfundabil si de mare succes in productiile cinematografice iti permite. este vorba de imaginatie, nu? este vorba de stil. ce stil ai tu? ia spune-ne cateva cuvinte despre stilul tau. care-i faza?
si sa nu aduc vorba despre editare video. asa cum ti-am zis daca stii sa apesi butonase prin vegas, nu inseamna ca stii cu ce se mananca editarea video. cati ani de editare video ai? nu ca as avea eu, ca iar ma intelegi gresit. dar eu mai stiu unele chestii. vrei sa-ti spun de ce aveai chestiile alea pe sunet la filmarea nuntii de la domnita balasa? atunci cand am mers si am filmat la doua camere slujba de la biserica? apropo, nu mai ma improsca cu noroi cum ca eu te-am ridicat in slavi si ca m-am rugat de tine. inca mai am sms-ul ala in care erai foarte fericit vazand cum am filmat eu si te-ai exprimat exact asa, citez: "mi-e imposibil sa-ti descriu in cuvinte cat de bine ne-am completat la filmarea la 2 camere. nu mai contenesc cu alternarea unghiurilor, e o placere sa le gasesc la amandoi si sa le potrivesc. am facut si corectiile de culoare, juri ca sunt trase cu aceeasi camera. facem cariera in asta, prea iese bine." stimabile, slowmotion... alternarea de unghiuri ca alternarea de unghiuri... dar domnia voastra, doctor in vegas, cum spunea cineva pe aici, v-ati apucat sa alternati si sunetul de la cele doua camere... nu se face... sau nu se face la fiecare cut pentru ca este diferenta de sunet pe camere diferite. si de volum daca o camera este mai departe si una este mai aproape de actiune... mai ales ca nu ati taiat dupa waveform si v-au ramas artefacte, nu stiu cum sa le numesc, pentru ca eu chiar nu ma pricep deloc la editare... deranjanta chestie la ureche...

cu rugatul sa ma inveti sa filmez ca tine... nu este asa. am zis ca eu nu pot ca tine. asta am zis. anyway... si cat de varza sunt eu la filmat... tu nu mai conteneai cu laudele ca am evoluat, ca am nu stiu ce si pe dincolo. ba chiar m-ai propus cuiva de pe aici.. cred ca persoana in cauza isi va aminti. si ai facut asta si impotriva vointei mele (ti-am spus ca nu vreau sa faci asta atunci cand mi-ai spus ce ai de gand) si, in acelasi timp si fara stirea mea, pentru ca chiar daca iti spusesem sa nu faci asta, ti-ai permis, totusi s-o faci. mi-ai trimis mail dupa aceea in care mi-ai spus ca m-ai propus... urat, foarte urat. in fine...
nu mai spune modul in care te rugam sau modul in care te ridicam in slavi. nu e credibil. dupa cum vezi, eu nu am un limbaj atat de pompos precum descrii tu implorarile si osanalele mele catre tine. spune simplu si la obiect. fii obiectiv... ai sange rece! (imperativ)

P.S.: pentru cine vrea sa vada sms-ul citat mai sus, daca este cineva care nu ma crede, 0766 471 176. pot demonstra "concret"
P.S.: @slowmotion: "AI CITIT TOT????" (parca cu roz scrii tu pe messenger?)

Edited by vajumic, 27 October 2007 - 13:54.


#39
SlowMotion

SlowMotion

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 217
  • Înscris: 25.10.2006
La cat de insignifiant esti pt mine, poti sa fii sigur ca nu am citit tot, ci pe sarite, amuzandu-ma teribil de modul cum cersesti atentie...
Nu aveam cum sa citesc chiar tot, nu ma preocupa lucrurile marunte, oamenii marunti...
Nu sunt singurul care nu a avut curiozitatea sa-ti citeasca defularile, sa fii convins de asta...
Mai ales ca ai inceput sa scrii kilometric, tu care vorbeai de mesaje obositoare.
Esti extrem de plictisitor, mai ales ca mai nou incepi sa-ti lasi nr de telefon pe forum, sa fii contactat, sa demonstrezi tu nu stiu ce, de parca intereseaza pe cineva...
Ce poate fi mai penibil din a aduce in discutie, chestiuni care nu intereseaza pe nimeni???
Minti cu nerusinarea oamenilor limitati si marginalizati.
Despre filmarea aia, daca am spus ca a iesit bine la doua camere, a fost sa te motivez, am evitat sa-ti spun adevarul in fata, iti purtam si inca iti port un puternic sentiment de mila, intotdeauna te-am menajat, daca as fi avut vreodata nevoie de tine, nu-as fi lasat sa filmezi altfel decat de pe trepied, logic !!! Si inca si acolo, dupa ce verificam EU in prealabil setarile, expunerea, balansul de alb, focus, incadrare, tot !!!
La filmarea aceea, pacaliciule, nu am folosit mai mult de 2-3 cadre din ce ai filmat, pe langa zecile filmate de mine.
A fost un chin de nedescris sa aleg ceva din ce ai filmat, parca ai avea Parkinson, balans de alb catastrofal, de mi-ai dat imagini de un rosu puternic. Si mai ai obraznicia sa vorbesti de sunete si editare proasta... BLEAH !!!
Tu si editarea??? Mua-hahahahaha !!!
Ti-am mai zis, in locul tau m-as ascunde, te faci de ras cu o mare voluptate, nu este deloc in avantajul tau sa defulezi pe aici.
Cine stie ce dracu' ai mai emanat din tine, ti-am spus ca nu am citit tot...
Esti demn de mila cu nr ala de telefon pe forum, te astepti probabil sa-ti gasesti perechea pe aici, nu stiu ce o fi in capul tau...
In concluzie, evita sa te mai faci de ras cu mesaje colcaind de ipocrizie, minciuni, sechele, frustrari, complexe, anxietate, angoase.
Ne e mila de tine, dar nu te putem ajuta... Si chiar nu trebuia sa fumezi 5 tigari, de cand te-ai apucat de citit si pana acum.
Nu-ti face rau singur...
Si nu trebuie sa tremuri in halul asta... Calm... calm... calm... Trage aer in piept, adanc ... Expira lung... Asa...
Saracul...
Spuneai ca scriu mult...
Eu macar am ce sa scriu, am un altfel de vocabular, mie limba romana nu-mi pune probleme, oricum tastez foarte repede, iar gandurile si ideile curg fluent.
Daca scriu mult, inseamna ca am un motiv foarte bine determinat, dar o fac sub alta forma.
Daca explic cuiva ceva, o fac foarte detaliat, nu a fost nimeni caruia sa-i fi explicat ceva aici pe forum, si sa nu fi inteles.
Respect ortografia cu sfintenie, am o gramatica impecabila, formularea frazelor este deosebita.
La tine nu exista punctuatie, desparti haotic frazele, ideile, le scrii pe banda, te pierzi in propriile cuvinte, pleci de la ceva si rasari la altceva, in capul tau este ceata si vii aici sa plictisesti.
Nici cand aberezi despre domeniul video, care este si va ramane pt tine o mare necunoscuta, nici cand vii sa-ti pui pe tapet problemele interioare, ramase probabil nerezolvate din copilarie, nu devii interesant, esti o persoana prea stearsa, care sufera de singuratate.
Oricum nu voi mai avea timp sa intru pe forum, dar daca o voi mai face, te voi ignora cu siguranta, indiferent ce mai aberezi, pt ca oricum nu-ti mai citesc dejectiile...
Cine a urmarit de la inceput totul, atat aici, cat si la "Tehnici de filmare", si nu este invadat de subiectivitate, simpatii si preferinte, a inteles cine are dreptate.
vajumic, a fost ultima oara cand m-am mai coborat la nivelul unui specimen ca tine.
Te compatimesc, sincer...

Edited by Mtz, 27 October 2007 - 18:46.


#40
vajumic

vajumic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 09.07.2007

Quote

Respect ortografia cu sfintenie, am o gramatica impecabila, formularea frazelor este deosebita.

alo, alo! domnu', domnu' mr. perfection, mr. nobody! lasa-ne ca inca de cand ai inceput sa raspunzi la primele critici bati campii cu succes. nu stiu cat ne mai suporta lumea asta pe aici. pe tine nu te mai suporta inca dinainte de a incepe acest raboi personal cu mine. tu chiar crezi ca toata lumea savureaza tiganismele si patetismele tale? eu nu cred.

ca ti-a fost mila, ca nu ti-a fost, ca am filmat sau nu bine si ca erai sincer in sms-ul ala, chiar nu ma intereseaza, dar tot dovada de snobism dai.
ai postat pseudo-clipul ala ca sa dai pe toata lumea pe spate si sa se ia o anumita persoana de tine si "sa-l pui la punct in fata tuturor" pentru ca are tipare rigide si reguli stricte si asa mai departe, ce mi-ai mai zis tu pe acolo. noroc ca ACEA persoana nu a comentat/criticat nimic, decat abia dupa ce si-a dat cu parerea majoritatea de pe aici ce mare capodopera ai creat tu.

cu mine, sincer, nu stiu ce ai. chiar nu exista in vreun post de-al meu de pana sa postezi tu prima data jignirile-ti patetice si pline de snobism vreo referire la tine. inca din primul post in care ti-am raspuns ti-am spus sa nu-ti aduci problemele personale pe softpedia. chiar daca  eu stiu ca esti f plin de tine, dar crezi ca toata lumea te suporta asa cum te suporti tu?

#41
alecsutzzu

alecsutzzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 04.05.2007
slowmotion ... mai lasa de la tine, nu te oftica la toate comentariile ! tu esti bun prin ceea ce faci , imi place mult filmul tau si bafta multa !! nu te mai pune in gura cu lumea ca la un moment dat vei realiza ca nu merita ;) bafta maxima tuturor

#42
vajumic

vajumic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 09.07.2007

 alecsutzzu, on Oct 27 2007, 22:37, said:

slowmotion ... mai lasa de la tine, nu te oftica la toate comentariile ! tu esti bun prin ceea ce faci , imi place mult filmul tau si bafta multa !! nu te mai pune in gura cu lumea ca la un moment dat vei realiza ca nu merita ;) bafta maxima tuturor

asa ziceam si eu...

p.s.: se vrea a fi un demo neoficial al unui videoclip, nu film ;)

#43
SlowMotion

SlowMotion

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 217
  • Înscris: 25.10.2006

 alecsutzzu, on Oct 27 2007, 22:37, said:

slowmotion ... mai lasa de la tine, nu te oftica la toate comentariile ! tu esti bun prin ceea ce faci , imi place mult filmul tau si bafta multa !! nu te mai pune in gura cu lumea ca la un moment dat vei realiza ca nu merita ;) bafta maxima tuturor
Alecsutzzu, apreciez atitudinea ta... subliniez... ATITUDINEA... si nu faptul ca iti place clipul meu...
Nu ma oftic absolut deloc, ar fi si culmea, nu am niciun motiv sa ma oftic, ba dimpotriva, sunt departe de acel sentiment...
Nu ai citit chiar totul, nici aici, nici pe pe celalalt topic, unde s-a declansat conflictul asta penibil... Ai fi inteles atitudinea mea...
Dar sunt unii lasati liberi pe forumuri, cum e cazul specimenului ce defuleaza in rafale, vajumic, care fumeaza cate un pachet de tigari dupa fiecare post al meu, da de cateva ori cu capul in zid, apoi mai da o raita pe unde ar trebui sa ii fie interzis accesul.
Se simte singur saracul... cu probleme nerezolvate ramase din copilarie (l-am cunoscut mai bine, crede-ma).
Am promis sa il las in universul lui, sa nu mai cobor la nivelul lui, oricum e din alt film...
Hai sa inchei cu el definitiv, incercand sa-l luminez pt ultima oara (fara speranta, pt ca este o cauza pierduta), incercand sa concluzionez si sa il trimit la culcare.

Prin urmare, vajumic...

1. Cand vei invata sa tii o camera in mana si sa te tratezi de "Parkinson"...
2. Cand vei sti sa faci balansul de alb corect, setari de expunere si focus corecte, cand vei invata sa faci "sarf" corect, cand vei sti sa incadrezi corect, fara "luft" mare... cand vei alege unghiurile cele mai potrivite...
3. Cand vei invata sa faci diferenta intre plan detaliu, gros plan si taieturi de capete...
4. Cand vei invata diferenta intre cadre foarte rapide, incepand de la 5 frame-uri si pana la 1,5 secunde - unde aparentele "incadrari incorecte" fac de fapt parte din "reteta" (reteta aia pe care nu o vei intelege niciodata) - si cadre lungi si foarte lungi in care chiar nu sunt permise incadrari jalnice sau taieturi de capete...
5. Cand vei sti sa gandesti cadru dupa cadru, sa faci racorduri, sa stii inca de la filmare cum va arata finalul, sa ai in permanenta in minte cum vei lega cadrele, prin ce racorduri, prin ce tranzitii, pe cate layere vei lucra, rata de compozitie a fiecaruia, cromatica fiecaruia, ce masti vei folosi si unde, ce efecte vei aplica si unde, ce miscari virtuale de camera vei face si unde... etc etc...

... IN CONCLUZIE, CAND VEI INCEPE SA SIMTI CE FILMEZI... SA AI IMAGINATIE...

...ABIA ATUNCI SA MAI COMENTEZI !!!


Pana atunci, du-te la culcare, noapte buna, esti praf baiete !!!
Apropos, ia-l si pe tractoristu' cu tine...
Aveti acelasi stil, se intelege de ce i-ai laudat mizeria de clip...

END OF STORY !!!

Edited by SlowMotion, 27 October 2007 - 22:25.


#44
vajumic

vajumic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 09.07.2007
frate, dar esti chiar culmea. dupa ce ca te-ai extins cu tiganismele si atitudinea de vanzator la taraba in piata pe doua topicuri fara sa ai nici un motiv sa faci asta pentru ca esti absolut pe langa, mai dai si copy paste dintr-unul in altul. asta a fost tare rau de tot!!!!  :death:
unde ti-e imaginatia si stilul, coane?

Quote

ar sunt unii lasati liberi pe forumuri, cum e cazul specimenului ce defuleaza in rafale, vajumic, care fumeaza cate un pachet de tigari dupa fiecare post al meu, da de cateva ori cu capul in zid, apoi mai da o raita pe unde ar trebui sa ii fie interzis accesul.
esti fan vadim? iti place vadim? nu de alta, dar si ala are o imaginatie la fel de bogata ca si tine si stil la fel de elevat, stil ce se remarca din formularea frazelor... bla.. bla.. bla...



bla...


bla...


bla...


bleah!!!! :death:

p.s.: nu stiu de unde stii tu cate pachete de tigari fumez eu cand citesc posturile tale, dar cu alecsutzu cred ca ai nimerit-o, penrtru ca daca ar fi citit tot ce s-a scris pe aici, ar fi constatat ca numai lui i-a placut filmul tau, clipul... demo... pseudo... ma rog

Edited by vajumic, 27 October 2007 - 22:33.


#45
Tractoristu'

Tractoristu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 487
  • Înscris: 06.09.2006
chiar nu se mai termina ?

Edited by Tractoristu', 28 October 2007 - 07:22.


#46
SlowMotion

SlowMotion

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 217
  • Înscris: 25.10.2006

 vajumic, on Oct 27 2007, 22:29, said:

dar cu alecsutzu cred ca ai nimerit-o, pentru ca daca ar fi citit tot ce s-a scris pe aici, ar fi constatat ca numai lui i-a placut filmul tau, clipul... demo... pseudo... ma rog
vmv, pif_foto, florinelu, alecsutzzu
In ordinea asta... au fost cei care mi-au laudat clipul...
Nu fac din asta un titlu de glorie, le-am spus-o si lor. Ma bucur ca le-a placut, dar nu pt laude ma aflu aici.
Comentariile lor au fost clare, elocvente, dar unii au fum de tigara in ochi, sau pe creier, nici lucrurile clare nu sunt percepute... si incep sa bata campii...
Si mai sunt si altii pe forum, carora le place maxim, dar ipocrizia si invidia nu ii lasa sa-si expuna parerile sincere...
Si imi indrept degetul in special spre individul asta dezgustator... vajumic... cu care in fond nu am nimic personal, el are probleme interioare nerezolvate...
Si sa nu mai vorbesc de cei din afara forumului...
Oricum, clipul a suferit modificari, era inevitabil, am mai spus-o, mereu devin nemultumit si caut sa perfectionez ceea ce lucrez.
Acum s-a departat si mai mult de stilul banal al unora de pe aici... este intr-o ascensiune graduala...
Acum chiar ca nu ar mai putea fi reprodus de oricine, desi nici inainte nu erati in masura sa o faceti...
S-a impus acest ultim comentariu... pe acest subiect...
O zi minunata, tuturor... chiar si pt unii complexati...
Succes!

Edited by SlowMotion, 28 October 2007 - 12:06.


#47
vajumic

vajumic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 09.07.2007

 Tractoristu, on Oct 28 2007, 08:20, said:

chiar nu se mai termina ?

imi cer scuze pentru toti cei care deja au ajuns la limita citind ultimele posturi de aici. imi cer scuze pentru ca si eu sunt cauza acestui sir lung de jigniri pentru ca nu am incetat de prima data sau pentru ca nu m-am facut ca nu vad jignirile ce mi-au fost aduse si fara nici un motiv si offtopic, dar mai ales pentru ca raspunzand lor am fost si eu offtopic. aceasta penibila disputa nu era subiectul acestui topic.

pentru voi si pentru moderatorul ce va lua masuri pentru tot ce s-a intamplat pe aici, vreau sa arat ca nu am provocat cu nimic inceputul acestei dispute, ba chiar am incercat sa ii pun capat inca de la inceput. imi cer scuze, insa ca m-a luat valul si am crezut ca ma apar in fata jignirilor ce mi-au fost aduse.

Quote

citeste din nou, dar mai atent. nu te intreb unde vezi ca ma propun eu in juriu.. probabil ca nu ai fost foarte atent, dar la cat amintesti tu de un anume "vajumic" scris cu bold, inclin sa cred ca asa ai vrut sa vezi.
eu zic ca problemele intre noi (daca exista asa ceva, din punctul meu de vedere, nu exista) sa nu le aducem pe softpedia si sa nu vorbim pe langa subiect.

sunt de curand pe softpedia si am invatat o multime de lucruri. nu stiu daca se poate verifica de catre moderatori, dar sunt online in fiecare zi 70-80%. stiu ca este posibil pentru ultimele zile de prezenta aici sa fiu pedepsit destul de aspru, inca o data imi cer scuze pentru tot ce s-a intamplat aici. exista un regulament si trebuie sa il respectam. imi voi asuma consecintele acestei dispute.

#48
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
ALO ! DOMNU MODERATOR ! DESTEPTAREA !!!

Se poate da un format C: la acest topic ?

Edited by glido, 28 October 2007 - 14:18.


#49
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
ca sa nu fiu acuzat de partialitate sau subiectivism, eu m-am spalat pe maini de acest scandal, deci pana isi va face timp un admin sa se uite la ce s-a scris si sa decida ce trebuie facut, topicul se inchide aici.
va atrag atentia ca ei sunt in principal f. ocupati, tot ce pot sa spun este ca daca cineva va incearca sa ocoleasca "close thread"-ul si sa continue pe alt topic sau sa deschida unul nou, va fi automat banat pentru nerespectarea deciziei.

#50
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,657
  • Înscris: 26.11.2001

 GunX, on Oct 28 2007, 14:45, said:

ca sa nu fiu acuzat de partialitate sau subiectivism, eu m-am spalat pe maini de acest scandal, deci pana isi va face timp un admin sa se uite la ce s-a scris si sa decida ce trebuie facut, topicul se inchide aici.
va atrag atentia ca ei sunt in principal f. ocupati, tot ce pot sa spun este ca daca cineva va incearca sa ocoleasca "close thread"-ul si sa continue pe alt topic sau sa deschida unul nou, va fi automat banat pentru nerespectarea deciziei.


SlowMotion ban defintiv pentru flame contra mai multi useri, in ciuda avertismentelor date de moderator.
vajumic pauza 2 sapt pentru intretinut situatia conflictuala.

#51
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Redeschid threadul, din punctul meu de vedere declar experiementul esuat si retrag propunerea, dar puteti posta in el mai departe, considerati-va invitati sa incercati sa gasiti voi idei mai bune, care sa si functioneze fara sa degenereze in masurat "a mea-i mai mare".

Edited by GunX, 30 October 2007 - 20:07.


#52
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Parerea mea este ca va trece ceva timp pana cand se va posta din nou pe acest thread cat si pe cel cu tehnici de filmare. Dupa scandalul de spatamana trecuta si finalul "sangeros" lumea sa retras sa-si linga ranile.
Pacat,  mi sa parut o idee buna si acest concurs si chiar am vrut sa pun la bataie un derulator miniDV pentru castigatorul primului concurs, dar noi nu ne putem intelege nici macar la regulament :sa fie juriu! ba nu!  sa votam! sa fie teme impuse!  ba nu si face cine ce vrea ....
prea multi artisti neintelesi
:(

#53
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Nu cred ca e vorba de nici un fel de rani, pe tehnici de filmare acum troneaza jena primului pas, iar aici nu mai stiu ce mai este de zis.

#54
pickone

pickone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,636
  • Înscris: 20.09.2005
exista, sau va exista vreun "concurs" pe acest topic? sau putem pune clip-uri care cum apucam dupa care primim pareri?

Edited by pickone, 31 October 2007 - 15:14.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate