Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RC09 pentru camera A500s

Dren de fosa langa casa?

Panko lung

plata la persoana juridica pentru...
 Infiintare asociatie sprijin copi...

Recomandare pompa submersibila

Analfabetism functional la relati...

Declaratia Unica - dividende WINE
 Plase ferestre, din nanofibra, an...

Batch defect de cartele metrou

350 lei pentru o plomba e mult sa...

Incarcator Makita China
 Boala pomi, sau insecte?

Ghiduri clinice Romania

Credit - persoane cu dizabilitati...

Diferente dioptrii intre ochi

exercitii homework

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

freightliner

freightliner

Member

• Grup: Members

View Postallah2, on Oct 31 2007, 21:34, said:

ori nr repetarilor (asta poti face).
Eu iti recomand sa iei o gantera, deoarece poti face multe lucruri cu ea :D
incerc sa maresc nr., cu gantera deocamdata nu pot(¨timp si spatiu¨). multumesc pt. sfat. si totusi cand e mai bine de facut exercitiile: dimineata, seara...?

Edited by freightliner, 02 November 2007 - 01:00.

allah2

allah2

Member

Oricand. Nu cred ca are vreo importanta. Intre mese sa fie oricum. Eu fac dupa-amiaza, deoarece dimineata nu am timp, iar seara sunt prea obosit.

Rayden3000

Rayden3000

Member

View Postfreightliner, on Nov 1 2007, 22:58, said:

incerc sa maresc nr., cu gantera deocamdata nu pot(¨timp si spatiu¨). multumesc pt. sfat. si totusi cand e mai bine de facut exercitiile: dimineata, seara...?

Eu zic ca dimineata e cel mai bine de facut ;..la vreo 2 ore de cand te trezesti..atunci e nivelul de testosteron mai ridicat, am citit un articol in care am gasit asta.

Valy1

Valy1

Senior Member

• Grup: Senior Members

View PostRayden3000, on Nov 2 2007, 21:14, said:

..atunci e nivelul de testosteron mai ridicat,

nu cred ca asta o sa influenteze prea mult dezvoltarea muschilor..degeaba e testosteronu ridicat daca chefu e la pamant   :OK:

Rayden3000

Rayden3000

Member

View PostValy1, on Nov 4 2007, 09:40, said:

nu cred ca asta o sa influenteze prea mult dezvoltarea muschilor..degeaba e testosteronu ridicat daca chefu e la pamant   :OK:
Pai daca chefu e la pamant la ce sa mai faci ?:) si da, testosteronul influenteaza f mult dezvoltarea muschilor, cauta un pic pe google despre testosteron si sunt sigur ca o sa te convingi  ;)

Valy1

Valy1

Senior Member

• Grup: Senior Members
prin "asta" ma refeream la momentu zilei  :notangel:
testosteronu asta nu l-am simtit pana acu (sau nu cred  :D ) , da' chefu il simt . :P

Rayden3000

Rayden3000

Member

View PostValy1, on Nov 4 2007, 20:42, said:

prin "asta" ma refeream la momentu zilei  :notangel:
testosteronu asta nu l-am simtit pana acu (sau nu cred  :D ) , da' chefu il simt . :P

Asta e valabil si la mine, si cred ca  la toti, insa mi se pare si normal sa nu simti testosteronu.. ca oricum nu e o diferenta extrema dimineata fata de seara, in fine..am zis ce am citit intr-un articol in care am incredere ;)

cortez23

cortez23

Junior Member

View PostRayden3000, on Nov 5 2007, 19:54, said:

Asta e valabil si la mine, si cred ca  la toti, insa mi se pare si normal sa nu simti testosteronu.. ca oricum nu e o diferenta extrema dimineata fata de seara, in fine..am zis ce am citit intr-un articol in care am incredere ;)
salut...am 16ani si as vrea sa ma apuc de sala...in legatura cu asta am auzit ca nu e bine pt ca anumite execitii de la sala imi opresc dezvoltarea...asa e ? astept pareri...am 1,75 si 60kg... conditie fizica am cat de cat adica fac flotari zilnic cate 40 in maxim 2 serii....genoflexiuni mai rar...abdomene faceam demult..m`am lasat... mersi anticipat! :peacefingers:

Edited by cortez23, 28 January 2008 - 22:33.

keeekeeess

keeekeeess

Active Member

Flotari faci pana simti ca te doare, apoi mai faci 5. La sala ai avantaju ca poti pune tu greutati mai mari si asa faci un numar fix.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate