Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Andreea Marin

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1
Aldocor

Aldocor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 29.11.2001
Citind ziarele de ieri, am aflat de scandalul asta...

Ce parere aveti? Poate cei din tara au vazut mai multe pe la TV, dar din ziare am inteles ca filmul nu e chiar asa de "compromitator".

Oricum, mi se pare cam fara perdea toata chestiunea.

#2
TipiTop

TipiTop

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 04.03.2002
hai sa ne facem reclama gratuit .... deh
stupize-stupize.

culmea e ca noi (cei care platim si abonament la TV si abonament la cablu) sponsorizam aceasta emisiune pt prosti.

pacat, Andreea putea sa faca cu acelasi succes si emisiuni mai "inteligente".

#3
bibicu

bibicu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,341
  • Înscris: 28.11.2001
Dar ce a fost de fapt? :confused: Eu aici sint pierdut de realitatile din tara... Noroc cu forumul ;)

#4
Aldocor

Aldocor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 29.11.2001
Pe scurt:

un paparazzi a filmat-o pe Andreea atunci cand ea se afla in dormitor* cu iubitul ei. Problema e ca acel paparazzi a viloat dreptul la intimitate.

*adica flacaul s-a suit pe un bloc alaturi de casa Andreei si a filmat-o.

#5
bibicu

bibicu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,341
  • Înscris: 28.11.2001
Aha!... Si cum arata in film? :D Unde se poate vedea?

#6
Aldocor

Aldocor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 29.11.2001
erau in Libertatea de ieri 2 poze, in care tipa e cam suparata si era in pat acoperita pana la gat... Nu prea se vede bine, si ma bucur, ca ce face oama (fem. la om) in dormitorul ei e treaba ei si nu a altora.

am zis, howgh!

#7
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Sincer nu mi se pare nici un "viol" .. atata timp cat esti suficient de arogant(a) sa stai cu toate perdelele (jaluzele..etc) trase larg.. parca ai spune COME TO PAPA PAPARAZZI :D

#8
Aldocor

Aldocor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 29.11.2001
mda, asta ma duce cu gandul ca poate e ceva "regizat".
Insa sint locuri in lume unde majoritatea oamenilor nu au perdele la geam, nici macar jaluzele (de ex in Helsinki). Si nu am vazut in ziare poze din dormitorul vedetelor de televiziune :D

#9
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Da.. si tu tu ai dreptate.. insa aia nu sunt latini  :drac:
Stii cum e... la noi toti mor de curiozitate sa stie ce tip de hartie igienica folosesti  :D

Tocmai, stiind aceste lucruri, D-soara MArin putea sa fie mai precauta.. Poate a vrut sa iasa dintr-un con de umbra ?
Cine stie...  :thinking:

#10
Aldocor

Aldocor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 29.11.2001
the truth is out there :D

#11
Stalker

Stalker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 30.11.2001
Metoda nu e noua. A se vedea recentele scandaluri unde un forum hardware se batea cu pumnii in piept ca e cel mai tare din tara ...

#12
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
Stalker a pus "punctul pe j...ca pe i il pun cam toti"
*********************************************
Scandalul ka forma de publicitate...Oare la cite s-a vazut ,mai bine spus nu s-a vazut considerati ca asa se sta in pat cu prietenul...el in tricou si tu cu patura pina la git?
Asa stati voi cu prietena /sotia?
E evident ca e regizat cam tot ...de fapt daca stam un pic si ne gindim tantii surprize e putin sacrificata...Va intrebati poate de ce ...pentru ca astfel se naste un precedent pentru a se putea baga legal pumnul in gura presei libere...E logic ...sacrificam un om ce ...sau mai bine zis la care tot romanul se uita(deh TVR1...asta e) sa plinga babele si compania ..."Ai vazut maica ce a patit saracuta...etc" Prin acest lucru se manevreaza masele mari de oameni pentru ca alesii nostri sa puna botnita legel presei...astfel se vor da ceva legi prin care se va inpune presei sa nu se mai fotografieze/filmezi obiective "turistice" de genul casa/vila/blocul...senatorului x ca de si el e persoana publica etc si etc...
Incercati sa priviti printre rinduri...

#13
r3ddr

r3ddr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,903
  • Înscris: 29.11.2001
lasati aberatiile, are cineva filmul??  :drac:

#14
Aldocor

Aldocor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 29.11.2001
da di ce, vreai gâlshavĂ„?
/Bigglasse

#15
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
Furtuna intr-un pahar cu apa ... dar nu pot sa nu recunosc ca mi-ar place s-o vad in Playboy.

EP

#16
k0n@d

k0n@d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 11.03.2002
Referitor la "incident"... nu dau 3 lei pe ce s-a intamplat. Poa sa faca bors si Adreea Marin si paparazzi care-o filmeaza (sa puna careva filmu pe net si gata)... dar...
... chestia cu televiziunile (si/sau personajele de televiziune) e mai complcata. Exista mai multe tipuri de televiziuni... in cazul celor de la noi din ro exita:
- televiziuni de stat care nu stiu ce si cum sa mai faca, poate-poate ...
- televiziuni comerciala, care promoveaza "vedetizarea", adica mare vedeta ce e xx care prezinta de pe o hartie stiri de 3 ori pe zi.
- televiziuni care se tarasc, exista da' nu le baga nimeni in seama.
Eu sincer, cand m-ash uita la TV as vrea sa vad:
- stiri 1 % din timp
- emisiuni educative (gen Dicovery) 80% din timp
- filme 19 % din timp
[ma opresc aici, ca mi-a sarit mushtaru]

#17
Aldocor

Aldocor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 29.11.2001
sper ca ti-a venit mustarul la loc :D

cred ca daca te-ai uita 80% doar pe Discovery, ai tampi de atata informatie... Creierul mai trebuie sa se si relaxeze, de aia mai exista un Tom si Jerry sau un tokshou pe tema paparazzi vs Andreea :drac:

In rest, traiasca berea!

#18
k0n@d

k0n@d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 11.03.2002
... mi-a venit, ca-i lasasem adresa la lantzicu de la gat. Iar despre Discovery, m-am exprimat gresit ... sa fie 80% Discovery nu sa ma uit io la alea 80%. :P

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate