Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Cine sunt fondatorii sit-ului softnews?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
34 replies to this topic

#19
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Daca spuneti ca nu aveti sponsori de unde ati avut parale pentru reclama pe care o vad aproape zilnic pe Atomic?
Nu va suparati,intrbam si eu!

#20
bibicu

bibicu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,341
  • Înscris: 28.11.2001
Nu crezi ca NU e treaba ta? :drac: Ce te intereseaza atitea lucruri? Lucrezi la fosta secu'? :drac:  :D Chiar si atunci, la asa intrebare NU se raspunde :)

#21
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
aveti reclama pe atomic???!?!?!?!? CUM??? Vreau si eu :)

#22
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,390
  • Înscris: 29.11.2001
Io nu mai pot tzine:

Trebuie sa recunosc in fatza voastra ca, pentru postul de moderator, primesc 150 USD pe luna (100 e normal, io iau 150 ca sunt moderator la 2 forumuri). Nu mai puteam tzine asta!

Acuma tre sa mai spun ca aia 150 nu vin ca bani, ci ca facturi pe care trebuie sa le platesc ... :( Ce credeatzi ca iau bani sa fiu moderator?  Nu fratzilor, trebuie sa platesc sa-mi apara numele pe front page! Shi asha se explica shi cum de are SN (are ???) reclama la ATOMIC! Numaratzi moderatorii, facetzi regula de 3 simpla shi vedetrzi ce shi cat ... cine ... nu mai are importantza!!!

Bah, de-ai ne mere RAU! Ca sunt oameni ca voi care nu se gandesc la CE shi CUM, ci mai intai la CAT!!! Bleah!

Toate bune!

Tiberiu Malcea!

#23
bibicu

bibicu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,341
  • Înscris: 28.11.2001
Trebuie sa marturisesc si eu ca nu cunosc pe nici unul din ceilalti moderatori ai forumului... :( Nu stiu cum arata, nu ne-am intilnit niciodata "live" si nici nu vad cind si unde ne-am putea intilni...  :( desi mi-ar face placere sa ii cunosc :cool:

Nu vad care e adevarata problema. Sa fie succesul acestui forum care a inceput sa deranjeze alte forumuri romanesti "cu traditie"? :drac:  :D Daca e asa, sa dovedeasca ca sint mai bune decit asta si dupa aia sa vorbeasca... :drac: Daca nu, nu e treaba nimanui de ce ceva merge bine... :cool:

Tare imi e teama ca aici e vorba de "capra vecinului"... :drac:  :D

#24
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
BIBICULE...unii mai au cate o poza pe undeva aruncata ...nu de alta dar daca o sa trecem unul pe linga altul...macar sa ne recunoatem...
PS
KORECT cele spuse mai sus de Bibicu...nici eu nu cunosc live pe cineva...dar am discutat telefonic sau on line cu majoritatea....
Aaaa mint cunosc pe cineva live...dar nu va spun ...e secret!

BTW
MONITOX cind ne dai salariile frate...Nu de alta dar vin sarbatorile si pe la noi...

#25
horatzica

horatzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 20.03.2002
Pai daca nu iesiti si voi la o bere ca tot omu' daia nu ne vedem. Poate aveti drum pe la CERF si ne intalnim acolo, ce ziceti?

#26
bibicu

bibicu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,341
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

Originally posted by horatzica
Pai daca nu iesiti si voi la o bere ca tot omu' daia nu ne vedem. Poate aveti drum pe la CERF si ne intalnim acolo, ce ziceti?

Apropo de bere, din salariile voastre cred ca va puteti permite sa ne intilnim la o bere prin... Viena :D Trageti si voi o fuga in weekend... :drac:

#27
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Anul asta salariile sunt in MIEI ! :D:D:D:D

#28
horatzica

horatzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 20.03.2002
Din bursa mea imi ajunge avionu' pana deasupra la bosniaci. Si nu prea as vrea sa ajung acolo :drac:

#29
bibicu

bibicu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,341
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

Originally posted by horatzica
Din bursa mea imi ajunge avionu' pana deasupra la bosniaci. Si nu prea as vrea sa ajung acolo :drac:

Inseamna ca ai o bursa MARE :D  :drac: Dar iti da Monitox ceva miei pentru diferenta :drac:  :D ii poti folosi sa... sari mai repede de la bosniaci :D

PS. Daca nu iti iei si mieii cu tine, sa nu uiti sa iti iei... parasuta :drac:  :D

#30
horatzica

horatzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 20.03.2002
Stai linistit ca pana acolo gasesc o parasuta :drac:
Ca astea sunt pe toate drumurile :D

#31
bibicu

bibicu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,341
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

Originally posted by horatzica
Stai linistit ca pana acolo gasesc o parasuta :drac:
Ca astea sunt pe toate drumurile :D

Atentie la parasutele unguresti! :drac:  :D

Si vezi ca daca vii incoace sa nu uiti mieii acasa! Si sa imi adici si mie partea mea, pe care ti-o va da Monitox... :drac:  :D Cred ca pina acum merit si eu macar... o jumatate de miel :D MONITOX!!! Sper ca ai inregistrat!! Vezi ca pina la Pasti vreau sa imi cistig mielul intreg! :D

#32
Stalker

Stalker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 30.11.2001
Ia te uita ce replici aprinse pe aici ... am pus si eu o intrebare din pura curiozitate si voi ...
Imi cer scuze daca am deranjat niste orgolii!

#33
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
Fascinant .....

EP

#34
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,390
  • Înscris: 29.11.2001
Stalker - Mah, pe mine nu m-a deranjat intrabarea TA din start ... Ci faptul ca, dupa  ce s-a raspuns ca NU SUNT, s-a trecut la subtilitatzi ... neavenite, parerea mea!

Mai precis, m-a enervat postu' cu Atomicu', din care reieshea CLAR ceva de genul: bah, voi suntetzi mincinoshi PE FATZA!

MONITOX: Vine mah mielu' de Pasti?! Io nu mananc, da' pentru batranu ... sa-i spun sa nu mai alerge prin piatza! :D

#35
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Ok.. cred ca e suficient.....

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate