Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

m-am blocat la Gothic I - fire golem

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,857
  • Înscris: 06.10.2003

View Postalex_202222, on Oct 23 2007, 18:20, said:

Mersi , am acele indicatii ... dar nu ma ajuta pt ca acolo scrie ca il dobor cu spelluri dar eu nu am spell dinacela ... :(


Poti sa cumperi scroll spells, care iti iau cate 5 Mana fiecare( asa am facut si eu ).

Cat despre strength ..io am trisat aici si mi-am marit-o din Marvin mode, ca sa nu tot repet acceleasi batali ...pe mine ma intereseaza mai mult povestea decat luptele.

Iar faza cu erorile ...pentru unele dintre ele se gasesc solutii pe net ...

#20
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007

View Postshiva, on Oct 30 2007, 14:37, said:

:naughty:Cat despre strength ..io am trisat aici si mi-am marit-o din Marvin mode, ca sa nu tot repet acceleasi batali ...pe mine ma intereseaza mai mult povestea decat luptele.  .
:naughty: io la fel

si de trisat m-am apucat de trisat de draci ca ma omorau toate libarcile si rahaturile plus ca inca nu sunt convins ca voi juca jocu pana la capat ( nu e  genu meu  favorit) asa ca acu sunt in recunoastere
Iar faza cu erorile ...pentru unele dintre ele se gasesc solutii pe net ...
pai de la ce crezi ca mi-a dat eroarea? de la marvin

Edited by solitudes, 30 October 2007 - 14:48.


#21
alex_202222

alex_202222

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 09.10.2006
da , chestia cu avansatul e super tare ... acum mi-am luat armura dinaceea de la minecrawlersii din free mine ... si ma bat cu 6 Orc Warrior si imi aduc aminte de cand ma omora un dinala mic si urat de care fugeam ca disperatu cand incepusem jocul :)) ce nu imi place mie (o fi fain da nu am eu rabdare) e ca trebuie sa ma plimb prea mult aiurea :) Si o intrebare ... Cand esti in castel la Xardas, cum faci sa cobori ? Sa ajungi jos la monstrul ala la parter ? Eu nu am gasit :( trebuie sa ma teleportez in new camp :( ...

#22
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,857
  • Înscris: 06.10.2003

View Postalex_202222, on Nov 1 2007, 12:23, said:

da , chestia cu avansatul e super tare ... acum mi-am luat armura dinaceea de la minecrawlersii din free mine ... si ma bat cu 6 Orc Warrior si imi aduc aminte de cand ma omora un dinala mic si urat de care fugeam ca disperatu cand incepusem jocul :)) ce nu imi place mie (o fi fain da nu am eu rabdare) e ca trebuie sa ma plimb prea mult aiurea :) Si o intrebare ... Cand esti in castel la Xardas, cum faci sa cobori ? Sa ajungi jos la monstrul ala la parter ? Eu nu am gasit :( trebuie sa ma teleportez in new camp :( ...


Te plimbi aiurea mai ales cand ai terminat aproape toate questurile si s-a golit harta de monstrii de omorat.
La Xardas in turn io am folosit vraja care te transforma in bloodfly  :OK:

#23
Ninu

Ninu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.03.2007
run32dll este un dll esential Windowsului... am impresia ca el coordoneaza anumite procese in Windows. Chiar daca il inchideti, el tot merge, gen "in background"; aveti grija doar sa nu il stergeti, ca vi se da Windowsul peste cap :P

acum apropo de Gothic I: a incercat careva sa inoate in mare si sa treaca de colina aflata in dreapta (cred), in zona corabiei naufragiate?... incercati, o sa aveti o surpriza :D (incercati dupa ce aveti armura de ore reparata si sabia incarcata)

Edited by Ninu, 03 February 2008 - 02:10.


#24
stefan_alex2008

stefan_alex2008

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 09.03.2008

View Postalex_202222, on Oct 23 2007, 11:04, said:

Salut, sunt in drum spre turnul lui Xardas si trebuie sa i omor pe cei 3 golemi , piatra , gheata si foc ... La cel de foc m-am blocat ... Am ca spell ice block dar nu merge (nu il nimereste sau ceva de genul) Inimile celui de piatra si de gheata nu le mai am pt ca i le-am dat paznicului acela din castel (m-am transformat in meatbug ca sa trec de fire golem, si am ajuns in castel la inaripatul acela urat si i-am dat inimile celui de gheata si de piatra) . Si acum am ramas sa il omor pe fire golem , mai am o bucata de gheata de la ice golem dar nu o pot folosi pt ca nu am 500 mana cat se cere ... si apropo de mana la mine daca mananc o iarba de 25 de mana se umple indicatorul ... cred ca ar fi trebuit sa cumpar mai mult magic power ?!?! :( Ce fac acum :(( ??
ca sa il bati te duci in new camp si te duci la magu' cronos de la care cumperi ice bolt.Eu asa am facut si mi-a iesit.

View Postsolitudes, on Oct 29 2007, 14:31, said:

referitor gothic 2: e prima oara can m-am bagat in jocu asta si am o intrebare nenorocita: cum cresc nivelul de strenght? ca nu reusesc sa ma lamuresc..  desi m-am uitat pe tspe miii de site-uri si etc..
uita-te pe ro.gothic3-game.de si cauta potiunea de strength. :OK:

#25
FIlipq

FIlipq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 31.12.2007

View PostNinu, on Feb 3 2008, 03:06, said:

acum apropo de Gothic I: a incercat careva sa inoate in mare si sa treaca de colina aflata in dreapta (cred), in zona corabiei naufragiate?... incercati, o sa aveti o surpriza :D (incercati dupa ce aveti armura de ore reparata si sabia incarcata)
..ce se intampla????...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate