Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

Viitoarea noastra casa

- - - - -
  • Please log in to reply
346 replies to this topic

#343
hdi

hdi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,613
  • Înscris: 30.09.2008
Casa a iesit foarte misto. Imi plac finisajele, piatra de pe jos, fereastra aia mare, culorile etc. Arata bine-bine.
De aia e bine sa-ti singur casa si sa nu o iei de-a gata chiar daca aia de-a gata e uneori mult mai ieftina decat cea pe care ti-o construiesti singur.
Sa o stapaniti sanatosi!

#344
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,062
  • Înscris: 22.06.2004
se muta pe finalizate

#345
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,537
  • Înscris: 03.04.2013
Ancuto, zi frate. Cum mai e la casa? Mai pune niste poze... sa li se umfle buza de ciuda la toti haterii ca n-a picat casa. :D

#346
razvan-softpedia

razvan-softpedia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,163
  • Înscris: 06.10.2019
Ca sa fiu sincer, din punctul meu de vedere, un topic de genul asta ma ajuta foarte mult deoarece imi arata foarte multe lucruri la care trebuie sa fiu atent cand imi voi construi casa ( mi-am facut un word cu lucrurile la care sa fiu atent, si tot voi completa la el Posted Image  ), si la care altfel nu m-as fi fi gandit ( as fi mers pe ideea ca cei care construiesc stiu ce trebuie sa faca si ca seful de echipa va fi el atent ).

Daca cineva ar putea sa "reinvie" ( sau sa imi trimita in privat ), niste topicuri in care beneficiarii au avut probleme mai deosebite (atat din punct de vedere al executiei lucrarii, cat si al relatiei cu constructorul, autoritatile, si furnizorii de servicii ), i-as ramane indatorat ! Posted Image  Sincer, prefer sa invat mai mult din greselile altora, si mai putin din ale mele ! Posted Image

#347
lilicaa

lilicaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 30.10.2008

View Postrazvan-softpedia, on 26 octombrie 2020 - 06:13, said:

Ca sa fiu sincer, din punctul meu de vedere, un topic de genul asta ma ajuta foarte mult deoarece imi arata foarte multe lucruri la care trebuie sa fiu atent cand imi voi construi casa ( mi-am facut un word cu lucrurile la care sa fiu atent, si tot voi completa la el Posted Image  ), si la care altfel nu m-as fi fi gandit ( as fi mers pe ideea ca cei care construiesc stiu ce trebuie sa faca si ca seful de echipa va fi el atent ).

Daca cineva ar putea sa "reinvie" ( sau sa imi trimita in privat ), niste topicuri in care beneficiarii au avut probleme mai deosebite (atat din punct de vedere al executiei lucrarii, cat si al relatiei cu constructorul, autoritatile, si furnizorii de servicii ), i-as ramane indatorat ! Posted Image  Sincer, prefer sa invat mai mult din greselile altora, si mai putin din ale mele ! Posted Image
Sunt nouă pe forum. O juristă a făcut acest castel de ,,nisip, .
După un anumit număr de ani construcțiile cu probleme de autorizare, intră în legalitate, eventual cu o amendă.
Doamna juristă vinde viloiul unui cumpărător de bună credință, cine este de vină dacă construcția la un cutremur cade peste o familie?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate