Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

Metode de Stimulare musculara

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Cap-shoot

Cap-shoot

    Un fel de doua feluri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,328
  • Înscris: 21.05.2006
Deci dupa o interventie chirurgicala vara asta, trebuie sa pun muschii sa lucreze. Chestia e ca eu nu sunt refacut cumplet si nu am voie sa fac toate miscarile pentru a lucra muschii... Ma intereseaza in special picioarele. Stiti anumite aparate/clinici de recuperare care ma pot ajuta?

Rog glumetii sa se abtina de la comentarii off-topic.

#2
corneliu_89

corneliu_89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 09.11.2005
este o sala - clinica de recuperare neuromotorie sau ceva in genu` intre gorzavesti si eroilor, nu mai stiu cum se numeste da` daca vrei ma pot interesa. acolo am facut recuperare pentru o hemipareza; au diverse aparate + doctor asistent

#3
Cap-shoot

Cap-shoot

    Un fel de doua feluri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,328
  • Înscris: 21.05.2006

View Postcorneliu_89, on Oct 20 2007, 12:49, said:

este o sala - clinica de recuperare neuromotorie sau ceva in genu` intre gorzavesti si eroilor, nu mai stiu cum se numeste da` daca vrei ma pot interesa. acolo am facut recuperare pentru o hemipareza; au diverse aparate + doctor asistent

  ori e sala ori clinica de recuperare?? o adresa exacta daca ai sau un nr de telefon.

#4
lopi

lopi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 11.10.2006
Eu am facut electrostimulare musculara la o sala de kinetoterapie. In Bucuresti nu stiu unde ar fi asa ceva, dar cred ca trebuie sa fie cam in orice sala de acest gen.

#5
corneliu_89

corneliu_89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 09.11.2005
este vorba de SUUB ambulator,
Spoiler
(pe dambovita, 100 metri mai jos de cladirea kiss fm)
telefon
Spoiler
(nr. e luat de pe net)

de pe siteul lor: (suub.ro)

  SERVICII OFERITE:
-         Kinetoterapie la sala si in apa
-         Electroterapie (curenti de joasa frecventa, curenti de medie frecventa, curenti de inalta frecventa, laser, hidrotermoterapie)
-         Masaj


editat, te rog sa-i dai detalii pe pm, altfel este reclama. Multumesc.

Edited by adadoi, 21 October 2007 - 16:17.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate