Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!
 Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...
 orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 

Motorola Z8

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#19
Ion_Cristoiu

Ion_Cristoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 846
  • Înscris: 31.07.2008
O fi incercat cineva sa schimbe softu jucariei?

#20
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
se poate face free unlock acasa oare?

#21
Christt

Christt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.07.2006
l-am schimbat eu

#22
keeekeeess

keeekeeess

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 05.10.2005
In afara de pus plug-inul de profil pe ecran cum se poate schimba mai repede profilul? La moto v360 tineam apasat tasta # si se comuta pe silentios. Aici nu merge. Este vreo scurtatura?

#23
AssassinS

AssassinS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 17.02.2008
Salut.vrea si eu daca se poate filmuletele alea cu ferrari care merg pt mobiclip player,pe care le gasesti pe card cand cumperi un z8 f,erau 2.eu am formatat cardu si le-am pierdut,aveam impresia k erau pe memoria telefonului.un link de unde sa le iau si eu sau dak le are cineva sa le urce pe rapidshare.multumesc

#24
AssassinS

AssassinS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 17.02.2008
de unde pot downloada si eu aplicatii si mai ales jocuri pt moto z8.Pentru cei care il detin stiu ca majoritatea jocurilor si aplicatiilor chiar si symbian nu sunt compatibile cu el pt ca are sistemul de operare UIQ 3.1 .Va rog sa ma ajutati.Multumesc biggrin.gif

#25
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

 AssassinS, on 12th June 2009, 21:41, said:

de unde pot downloada si eu aplicatii si mai ales jocuri pt moto z8.Pentru cei care il detin stiu ca majoritatea jocurilor si aplicatiilor chiar si symbian nu sunt compatibile cu el pt ca are sistemul de operare UIQ 3.1 .Va rog sa ma ajutati.Multumesc biggrin.gif

Vezi ce gasesti : aici sau aici.

Uite si cateva site-uri de modding pentru Z8\Z10 (firmware, aplicatii, teme etc.) :
MotoModding | ModMyMoto | Motorolarazr

Frumoase rau RIZR-urile astea  :OK: , mare prostie au facut ca au pus Symbian UIQ   :thumbdown: :(  .

#26
blacknights_wh

blacknights_wh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 409
  • Înscris: 18.12.2007
Motorola Z8, mi-a disparut File Manager din meniu si nu-l mai gasesc nicaieri. Stie cineva cum pot sa-l reinstalez?

#27
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008
nu mai zice nimeni nimic de acest tel?cum pot actualiza softul acasa?oare merge ca la nokia sau sony ericsson?

#28
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

 stephano, on 6th September 2009, 02:50, said:

nu mai zice nimeni nimic de acest tel?cum pot actualiza softul acasa?oare merge ca la nokia sau sony ericsson?

Incearca cu Motorola Software Updates.

#29
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008

 antinVidia, on 6th September 2009, 16:38, said:

nu merge...conectez tel si dupa cateva secunde imi da o eroare si se inchide programul...ce sa fac?

#30
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Motorola Software Update provides the latest approved software for devices that are in warranty.
Please note that your device’s warranty status will be automatically verified prior to proceeding with an update.

Important: Please do the following before connecting your device to your PC:

- Ensure a memory card is inserted in the device.
- Switch your device into modem mode by selecting Tools > Connections - USB > Modem Mode


#31
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008

 antinVidia, on 11th September 2009, 13:57, said:

Motorola Software Update provides the latest approved software for devices that are in warranty.
Please note that your device’s warranty status will be automatically verified prior to proceeding with an update.

Important: Please do the following before connecting your device to your PC:

- Ensure a memory card is inserted in the device.
- Switch your device into modem mode by selecting Tools > Connections - USB > Modem Mode
asa am facut dar degeaba...dupa ce conectez tel,dupa cateva sec,imi da o eroare,cu send/don-t send...

#32
vacaroz

vacaroz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 16.02.2008
am si eu un torola rizr z8
telefonul e nou, din cutie (nu e cumparat din magazin) dar nu pot face pozele la rezolutie maxima.zice ca nu pot fi salvate? ce naiba are? daca dau la detaliu medium merg pozele... la high nici gand
si cum naiba salvez melodiile care le  primesc prin blustut? ca ajung in mesaje si nuj mai departe
ms anticipat

#33
vacaroz

vacaroz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 16.02.2008
acum nici nu mai pot sa vad pozele din telefon, facute... indiferentde marime sau rezolutie
trash-moto...

#34
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008
al meu e nou,cumparat din magazin...nu imi merge bluetooth -ul.nu pot sa transfer si nici sa primesc nimic...e cam naspa tel...am luat teapa cu el.

#35
vacaroz

vacaroz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 16.02.2008
al meu sa vandut, e mai sigur asa :)
de curiozitate, la z10 are aceleasi probleme cu softul, sau fiind mai nou au mai scapat de bubele astea/

#36
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Nici Z10 nu a scapat de aceste probleme. Singura chestie e ca Z10 are o camera mai buna 3.2MP, filmeaza ceva mai bine, are carcasa mai bine finisata si in mare cam atat.

Z8 si Z10 sunt 2 telefoane esec de la Motorola. Arata bine, sunt deosebite ca design, dar softul e praf. Sfatul meu e sa nu le cumparati.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate