Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 

Half Life 2

- - - - -
  • Please log in to reply
102 replies to this topic

#91
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006

View PostCodename, on Apr 25 2009, 23:10, said:

Half-Life 2, Half-Life 2 Episode 1, Half-Life 2 Episode 2, Portal și Team Fortress 2. Preț imbatabil, având în vedere faptul că numai Half-Life 2 Episode 1 stand alone costă 9,99 EUR! Iar Half-Life 2 costă 19,99 EUR stand alone. Eu l-am cumpărat pentru că nu am jucat niciodată Half-Life 2, d'apoi restul jocurilor din pachet.

Cum de le-ai ratat? Pune mana si joaca-le imediat! :D

PS: Cand ai cumparat OrangeBox, la cei 10euro nu s-a mai adaugat nimic?
Eu cand mi-am luat GTA4, pe langa cei 50euro, s-a mai adaugat inca 10euro.  <_<

#92
web_dude

web_dude

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,185
  • Înscris: 24.02.2009
vreau sa-l cumpar pe baza de sms,in romania,de unde pot??? sau sa cumpar o cartela si cineva sa mi-l cumpere pentru mine.. si ii dau codul

#93
mateiuli

mateiuli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,027
  • Înscris: 07.08.2006
Salut, m-am lasat o vreme de Half Life 2, dar acuma vreau sa o iau de unde am ramas, mi-am pastrat salvarile :P Am ajuns pe undeva unde e un elicopter care trage in tine si tu ai un lansator de rachete. Te ascunzi intr-un container si rachetele ti se termina, tre' sa fugi pana in spate sa iei si te omoara elicopteru'. Din poza nu o sa vedeti cine stie ce pentru ca este poza de la quicksave. (inca nu mi l-am reinstalat). Ce ar trebui sa fac ca nu am sanse sa-l nimeresc  :frust: :blush:  


[ http://img148.imageshack.us/img148/3498/hl2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


[ http://img151.imageshack.us/img151/7994/hl1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by mateiuli, 07 May 2009 - 18:00.


#94
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 50,989
  • Înscris: 31.07.2007

View Postmateiuli, on May 7 2009, 19:00, said:

Salut, m-am lasat o vreme de Half Life 2, dar acuma vreau sa o iau de unde am ramas, mi-am pastrat salvarile :P Am ajuns pe undeva unde e un elicopter care trage in tine si tu ai un lansator de rachete. Te ascunzi intr-un container si rachetele ti se termina, tre' sa fugi pana in spate sa iei si te omoara elicopteru'. Din poza nu o sa vedeti cine stie ce pentru ca este poza de la quicksave. (inca nu mi l-am reinstalat). Ce ar trebui sa fac ca nu am sanse sa-l nimeresc  :frust: :blush:

E din HL-2, nu Episode Two, asa e?
Trebuie sa ajungi sus pe niste scari, acolo ai un container cu rachete "fara numar" si te poti ascunde mai usor.

#95
mateiuli

mateiuli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,027
  • Înscris: 07.08.2006
da, asa e

#96
mateiuli

mateiuli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,027
  • Înscris: 07.08.2006
Am trecut :P uitasem de la HL1 ca tre' sa ti punctul rosu pe tinta pe care o urmaresti  :bandit:

#97
jinxy_c

jinxy_c

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 862
  • Înscris: 27.01.2009
Scriu si eu in topic de dragul unor vremuri apuse :) Am fost innebunit dintotdeauna dupa HL, ma rog la Dumnezeu sa-mi mearga si ultimul episod ce va aparea. Am terminat HL1 de 3 ori, HL2 de 2 ori, Episode 1 o data doar, nu mi-a placut atat de mult, iar Episode 2 de 2 ori. Nu stiu daca are grafica bestiala, nici nu am avut cum sa stiu cat de bestiala e grafica avand tot timpul o placa video destul de limitata, m-a tinut lipit de calculator cu orele si mi-am dat seama ca jocul acesta chiar are ceva special in el. Imi amintesc si acum in HL1 cum simteam ca-mi pulseaza sangele in corp cand ma simteam bine "strans cu usa" si intr-o situatie la limita vietii. Chiar si acum as tresari cand un Headcrab s-ar arunca pe mine din intuneric. Ar mai fi un lucru care pur si simplu ma ingrozea : odata cu aparitia lui HL2 au aparut si acei Ant-Lion de care mi-era atat de frica, fugeam de rupea pamantul si mi se strangea inima cand venea unul spre mine in viteza. Probabil din cauza ca mi-e frica de goange  :roflmaofast: Un serie de nota 10 din punctul meu de vedere!

#98
mateiuli

mateiuli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,027
  • Înscris: 07.08.2006
E un joc care te face sa simti ca traiesti accelerandu-ti sangele prin vene. Imi aduc aminte cand veneau acei Ant-Lion cu o viteza...nici nu prea puteai sa-i vezi prea bine si imediat tresareai...ce vremuri...

#99
mateiuli

mateiuli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,027
  • Înscris: 07.08.2006
....dar sa nu mai spun de acei zombii rapizi  :rolleyes:  , daca nu aveai shotgun.. :death:

#100
alexandru1208

alexandru1208

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 16.03.2009
Half Life 2 este cel mai tare joc care am jucat eu impreuna cu Ep 1,Ep 2 ,Portal(ar trebui sa bage mai multi inamici),Left 4 dead.eu ii dau 10/10 voi ce credeti ? :naughty:

#101
dacris

dacris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 09.08.2009
joaca cineva online? bagati acolo kenskydracu

#102
andreutzu_wants_to_know

andreutzu_wants_to_know

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 02.03.2009
cum trec la inceput?
de-abia am doar arma cu gravitate
ajung intr-o cambuza (o casa din tabla) si trebuie sa pun un stecher de ala acolo dar nu-l pot lua k e sus prins.
ma ajut si pe mn?

#103
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,842
  • Înscris: 06.10.2008

View Posttony_4football, on 20 martie 2008 - 22:21, said:

salut tuturor
am vazut ca ati terminat half life-urile si vreau sa va intreb ca n-am inteles un lucru
cine e domnul acela in costum albastru care apare peste tot de nicaieri
si in half life 1 si in half life 2?
poate stiti voi
apropo, si eu le-am terminat si pot spune ca half life (1,2 - ep 1,2) este unul din cele mai bune FPS-uri daca nu chiar cel mai bun, iar cei care spun ca e nasol nu stiu despre ce vorbesc
deabea astept sa apara ep 3

Ca sa fiu in ton cu vremurile, ala e Bill Gates Posted Image
Chiar ma gandeam sa mai joc odata jocul, pentru mine e in top 10 jucate vreodata.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate