Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone
 Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35
 

Half Life 2

- - - - -
  • Please log in to reply
102 replies to this topic

#37
alin_x

alin_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 25.07.2007

View Postalin_x, on Jan 5 2008, 22:22, said:

Ma poate ajuta cineva? Va rog mult. Mi-am virusat pc-ul,si am fost nevoit sa formatez tot,si nu mi-am salvat "saved games" de la HL 2 episode 2.  Poate sa mi le trimita cineva??? Daca da,astept un mesaj,si am sa las mailul meu,in privat. Multumesc,sper sa ma ajutati.
Chiar nu stie nimeni? Va rog. Si la Call of Duty 4,la fel. Va trebui sa reincep jocul. Stiti vreun site unde pot gasi "saved games"? Nu prea am chef sa reincep jocul,am ajuns destul de departe,si la HL2ep 2,si la COD 4. Va rog ajutati-ma. Multumesc anticipat.

#38
r@zvan

r@zvan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,126
  • Înscris: 01.01.2007
L-am terminat si eu. Povestea mult mai slaba decat la Episode One. Si scurt. Dezamagit.

#39
florysam

florysam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.09.2007
cum trec si yo de nivelul cand sunt cu liftul ca se ridica liftul si yo nu apuc sa ajung la el. Cobor cu liftul si apoi dupa ce omor niste monstrii dau de alt lift dar care se ridica de data asta. Cine ma ajuta?

#40
florysam

florysam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.09.2007
aastea sunt screenshoturile

Attached Files



#41
TupaC

TupaC

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,220
  • Înscris: 05.02.2006
Pune niste greutati pe el parca asa imi aduc aminte.

#42
ciypriyan

ciypriyan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 22.02.2006
nu cumva trebuiau luate greutatile ?

#43
florysam

florysam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.09.2007
da trebuiau puse cat mai multe . am jucat pana unde m-am blocat din nou si anume in pestera acolo apare un monstru verde mare care nu moare oricat de mult l-as impusca! E o incapere cu lemne pe coridorul pesterii , le-am spart am cazut jos pe o cale ferata si cand ma indrept spre o panza parca se vede si un pod mai incolo, imi iese din joc! pur si simplu nu mai continua! ce trebuie omorat monstrul ala sau dc nu ma lasa jocul sa continui?

#44
florysam

florysam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.09.2007
gata jocul! mai putin spectaculos decat half-life 2 si half-life 2 ep 1 si pe deasupra si mai scurt. A fost mic dar interesant, din nou finalul ne enrveaza ! Nu inteleg   dc au intarziat atata cu jocul asta ca daca era lung mai ziceam dar asa pauza intre episoade sa fie fara un motiv concret? Oricum tot celelalte 2 mi-au placut pt ca ep2 parca a fost inspirat din crysis cu portalul ala albastru de nori si care fulgera. exact aceiasi idee! oricum traiasca valve!

#45
Azzido1

Azzido1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 18.03.2005
O sa apara Ep 3.

#46
catamaxx

catamaxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 19.06.2006
frumos jocul,grafica buna,fizica la fel,pacat de mosneag,sper sa nu-l fi omorat :mellow: .Cat despre ep3 se pare ca actiunea se va desfasura la bordul navei Borealis,cea de care zicea mosul ca trebuie distrusa

#47
freetools

freetools

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 21.10.2007
nu stiu ce va place voua half life. eu am jucat half life 2 si cred ca este cel mai prost joc facut. erau momente cand pur si simplu imi venea sa vomit de la el la cat de prost este.dar nu m-am lasat pana nu l-am terminat ca doar l-am cumparat.

#48
daemon

daemon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,541
  • Înscris: 08.12.2001
Detaliaza putin fazele care te-au facut sa iti vina sa vomiti. Altfel concluzionam ca nu prea ai idee despre ce vorbesti.

#49
freetools

freetools

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 21.10.2007

View Postdaemon, on Mar 6 2008, 17:03, said:

Detaliaza putin fazele care te-au facut sa iti vina sa vomiti. Altfel concluzionam ca nu prea ai idee despre ce vorbesti.
pe la nivelu asta prima poza(nu mi-au placut monsti aia sau cer fi).unele niveluri erau ok . alt lucru nu mi-a placut ca jocu la unele nivele era prea intunecat.
puteau si ei sa faca o grafica mai misto ca in poze.

Attached Files


Edited by freetools, 06 March 2008 - 18:28.


#50
daemon

daemon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,541
  • Înscris: 08.12.2001
Pe primul screenshot scrie GameGuru.ru. Puteai sa dai un screenshot din jocul tau, daca erai asa suparat. Dupa cum ziceam, nu ai idee despre ce vorbesti. Mai detaliaza.

#51
catamaxx

catamaxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 19.06.2006
corect,daemon are dreptate,dar fiecare cu parerea lui,ma rog...... -_-

Edited by catamaxx, 06 March 2008 - 22:43.


#52
freetools

freetools

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 21.10.2007
nu mai am salvarile la half life2.
dar de jocu asta ce ziceti. cu toate ca este un joc vechi da clasa la seria half life.

Attached Files

  • Attached File  wr1.jpg   154.63K   14 downloads
  • Attached File  wr2.jpg   211.61K   21 downloads
  • Attached File  wd3.jpg   248.69K   26 downloads
  • Attached File  wr4.jpg   158.2K   28 downloads
  • Attached File  wr5.jpg   150.76K   35 downloads
  • Attached File  wd6.jpg   217.75K   19 downloads
  • Attached File  wr7.jpg   209.03K   24 downloads


#53
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006

View Postfreetools, on Mar 7 2008, 08:06, said:

nu mai am salvarile la half life2.
dar de jocu asta ce ziceti. cu toate ca este un joc vechi da clasa la seria half life.

Ala parca e Willrock. L-am jucat si io, dar, dupa parerea mea, nici nu se compara cu HL. Parerea mea. :D

#54
tony_4football

tony_4football

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 27.05.2007
salut tuturor
am vazut ca ati terminat half life-urile si vreau sa va intreb ca n-am inteles un lucru
cine e domnul acela in costum albastru care apare peste tot de nicaieri
si in half life 1 si in half life 2?
poate stiti voi
apropo, si eu le-am terminat si pot spune ca half life (1,2 - ep 1,2) este unul din cele mai bune FPS-uri daca nu chiar cel mai bun, iar cei care spun ca e nasol nu stiu despre ce vorbesc
deabea astept sa apara ep 3

Attached Files


Edited by tony_4football, 20 March 2008 - 22:50.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate