Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.
 Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...
 O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...
 

angus young

- - - - -
  • Please log in to reply
380 replies to this topic

#379
angus_young

angus_young

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 30.09.2007
multumesc
m-as bucura sa am mai mult timp liber pentru ei  :peacefingers: fiindca sunt cei mai buni prieteni , nu te critica , te asculta intodeauna , poti vorbesti cu ei absolut orice problema de la servici si nu numai , si chiar si atunci cand ii certi ei nu inteleg si s-ar juca incontinuu

#380
suisse9

suisse9

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.04.2010

View Postangus_young, on 24th April 2009, 20:57, said:

- multumesc pentru aprecierile de la fierul forjat , intra-devar oamenii sunt putin artisti si au comenzi de nu fac fata chiar si pe "criza" asta , cine are nevoie de ei ii gaseste aici . La linkul care il pun ai sa vezi chiar copertina mea , de care sunt mandru  :coolspeak: http://www.metalart....g...um=10&pos=0
vopseaua de la sageac si tot ce a mai fost in zona acoperisului am dat-o cu Kreidezeit , o vopsea naturala facuta in Germania numai din plante ( nu are chimicale aproape deloc in ea) si arata extraordinar dupa pararea mea , rezista la UV si intemperii , este de culoare wenge

din pacate nu am gasit glafuri rotunde caci asa as fi vrut sa fac , dar pana la urma sunt ok , mai ales ca acolo sunt din granit  :D


Ahaa,mi se parea mie cunoscuta aceasta copertina...cand am vazut-o,mi-am zis.``mai,unde am mai vazut eu asa ceva??``Dar pe cate site-uri m-am uitat in cautarea unui model pentru gardul meu din fier forjat...era imposibil sa nu dau peste cel de la metalart.

Felicitari pentru casuta!!Si va invidiez ca ati terminat :coolspeak: ...eu una de abia astept sa terminam,ca nu mai pot!!

#381
budrom

budrom

    Expert Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,018
  • Înscris: 21.07.2010

View Postangus_young, on 19 aprilie 2010 - 17:28, said:

multumesc
m-as bucura sa am mai mult timp liber pentru ei  Posted Image fiindca sunt cei mai buni prieteni , nu te critica , te asculta intodeauna , poti vorbesti cu ei absolut orice problema de la servici si nu numai , si chiar si atunci cand ii certi ei nu inteleg si s-ar juca incontinuu

disparut in misiune?
:)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate