Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul Suzuki Swift 2024

Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...
 Alegere tableta

Cine poate lamuri extra-judiciar ...

Cum se numeste boala de piele ?

Pompa submersibila pe 12 v
 M-am saturat de cei care distrug ...

telefon fix cu cartela SIM plus e...

Comercianti (inclusiv PFA) obliga...

Recomandare cazare tranzit, 1 noa...
 Inchidere stalpi in placa de la u...

Acceleratie sacadata Vespa 300ccm

Microfon pentru un Sony A6100?

Chiar asa de prosti sunt englezi?

univ titulescu - interviu pt admitere la master

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

diorama

diorama

We are stardust

• Grup: Senior Members
culmea! ma inscriu la master la drept comunitar, toate bune, platesc si taxa, dupa care absolut intamplator descopar pe site ca de fapt au nascocit peste noapte un interviu minune pentru cei care nu au terminat o fac de drept sau intr-un domeniu inrudit. acum, ce inseamna inrudit, nu stiu, pentru ca se pare ca relatii internationale nu este destul de inrudit pentru a scapa de interviu. si ma intreb ce se intampal daca nu ma uitam pe site. cu o zi in urma fusesem la ei si mi s-a spus ca nu mai trebuie sa fac nimic.
     sun la secretariat, secretara nu stie nimic, dar de fapt imi spune ca interviul e asaaaa, de fatada doar, "ei nu vor decat sa poarte o discutie, domnisoara, nu vi se intampla nimic" dupa care imi inchide telefonul in nas.
     daca tot au vrut sa fie acoperiti cu cei care nu au terminat o facultate in domeniu apropiat, de ce naiba nu au anuntat de la inceput interviul? asa nu era nicio problema sa invat cele doua carti de la bibliografie. dar sa anunte un interviu in ultima zi de plata a taxei, mi se pare magarie.
     sfat: lasati dracu' particularele si mergeti la stat. cu toata birocratia de acolo si tot dute-vino pe care l-am urat patru ani, tot univ bucuresti e de preferat particularelor care fac magarii.

normal

normal

Junior Member

• Grup: Members
e sustin sa te duci sa-ti faci masterul la particular. locuri nelimitate. cu siguranta ideea "interviului" e doar de suprafata. cel putin la noi, se infiinteaza dreptul comunitar (si statutul functionarului public) daca sunt destui inscrisi. vor sa faca acest lucru, pentru ca vor sa limiteze locurile masteranzilor. asta ca sa nu mai aiba toata lumea si master. succes!

ps: am gasit poezie pt topicul cu toaleta scarboasa :)

diorama

diorama

We are stardust

• Grup: Senior Members
Da, mersi pentru urare. Acum deja termin masterul cu pricina :D ! De suprafata, de nesuprafata, frumos era sa anunte cand trebuia, e o chestie de principiu.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate