Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

problemmaaa monitor myria

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
mondyala009

mondyala009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 10.08.2007
mi-am achizitionat un monitor myria de 19 inch datorita raportului de  pret-calitate... doar 7 mil un monitor de 19 inch cu boze integrate :D asa...si sa va spun ce problema am... l-am stins intr-o seara fain frumos nu avea nici o problema si dimineatza cand i-am dat drumu ce sa vezi  :mellow: negru se vede roshu...:( parca cineva imi pune o lanterna cu lumina roshie pe monitor:(( albastru se vede mov si am incercat sa rezolv treaba din meniu monitorului..nu a mers...am instalat drivere noi ptr placa video...mi-am formatat si calcu...deci pur si simplu nush ce sa fac poate ma ajutatzi voi  ;)  configuratzia calcului este de 2.0 ghz ,1gb ram ,placa video nVidia gForce 7300 :( va rog din suflet sa ma ajutatzi ...multumesc anticipat  :rolleyes:

#2
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
Placa infipta bine in slot, cablurile bune (misca-le bine), temperatura placa video.
testeaza placa video si monitorul pe alt calculator (fiecare separat).
Dupa ce descoperi vinovatul, garantie.

#3
mondyala009

mondyala009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 10.08.2007
:P nuj ce a avut sia revenit singur ppur si simplu in orice caz ms ptr sfat  ^_^

#4
neoliviu

neoliviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 921
  • Înscris: 09.09.2004
problema pare a monitorului si cred ca v-a reveni
fugi in service cu el, pe de alta parte noname-ul care l-ai luat o sa iti pice repede. uite monitoare de marca mai ieftine:
http://emag.ro/monit...9-wide--pVW193D
http://emag.ro/monit...p95g-19--pFP95G

#5
Casual

Casual

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 14.11.2003
Nu cred ca e de la monitor. Si eu am patit la fel la un moment dat, cablul care face legatura dintre monitor si placa video nu era "bagat" bine.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate