Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Sygic GPS Software

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
2231 replies to this topic

#1819
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,364
  • Înscris: 10.09.2014
Dintre cele testate iGO Navigation da cele mai multe alternative. Pana la faza ca are harti din 2015 Q3 e chiar bun.

#1820
soarce

soarce

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,467
  • Înscris: 02.10.2008
Daca diferente intre traseele sunt mici imi arata trei alternative. In cazul unor diferente mari nu stiu ce sens are sa-ti arate alternativa, de exemplu varianta cea mai scurta are 250Km (2h45min - autostrada), iar urmatoarea e de 350Km (4h - autostrada ocolitoare + sosea nationala).
iGO iti arata el multe dar am impresia ca unele sunt aproape identice. Este greu sa alegi cand diferente sunt minore si nici nu cunosti drumurile.

In ultima perioada folosesc GoogleMaps cu TomTom Speed Camera in overlay. Sygic-ul l-am pus la insectar si-l folosesc numai cand sunt off-line.

#1821
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,792
  • Înscris: 13.07.2011

View Postsoarce, on 24 ianuarie 2017 - 22:06, said:

In ultima perioada folosesc GoogleMaps cu TomTom Speed Camera in overlay. Sygic-ul l-am pus la insectar si-l folosesc numai cand sunt off-line.

same here, doar ca eu folosesc online doar GoogleMaps, care este cu siguranta cel mai bun navi, chiar daca nu are unele feature-uri cum au navi urile in general, dar ruta este intotdeauna cea mai rapida si exacta, avand strazile actualizate la zi. Sygic-ul iti ofera si el 3 rute diferite, in general cea mai scurta, cea mai rapida si cea mai ieftina.

#1822
speedhubro

speedhubro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 20.05.2012
Eu l-am folosit pana in Grecia, ma dus perfect, prin Austria ma dus foarte bine, in urma cu cateva zile l-am folosit in Ungaria, fara el am fii fost morti, mie imi place, e foarte bun, la cati bani am dat pe el, merge perfect!
Mai multe detalii aici: http://forum-auto.in...-fara-internet/
Recomand!

Edited by speedhubro, 28 January 2017 - 07:45.


#1823
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,364
  • Înscris: 10.09.2014
Ultima actualizare din ianuarie i-a rezolvat problema cu salvarea setărilor. Era deja enervant.

#1824
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,364
  • Înscris: 10.09.2014

View PostLeopardSurd, on 30 ianuarie 2017 - 17:53, said:

Ultima actualizare din ianuarie i-a rezolvat problema cu salvarea setărilor. Era deja enervant.
S-a rezolvat acum. Cu Vocalizer si Ioana setata sa spuna: "Mai incet, f**-ti p***a m****i!" cand depasesc limita de viteza, merge perfect. Ce mai trebuie sa rezolve e situatia aia penala cu U-Turn recomandat.

#1825
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,364
  • Înscris: 10.09.2014
TomTom și-a actualizat hărțile acum câteva zile și au apărut în sfârșit chestii care tot lipseau gen sensuri giratorii. Mă gândesc că apare și pe Sygic.

#1826
soarce

soarce

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,467
  • Înscris: 02.10.2008

View PostLeopardSurd, on 06 martie 2017 - 21:57, said:

TomTom și-a actualizat hărțile acum câteva zile și au apărut în sfârșit chestii care tot lipseau gen sensuri giratorii. Mă gândesc că apare și pe Sygic.
Apar? De fapt ce preiau ei de la TomTom? Primesc actualizarile si traficul in timp real exact ca cele din aplicatia TomTom? Aplicatia TomTom costa vreo 20-30 de euro pe luna, iar la Sygic cu 20 de euro le primesti "pe viata".

#1827
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,364
  • Înscris: 10.09.2014
TomTom costă 20€ pe an. De la TomTom au hărțile, asta e sigur. Până acum ceilalți de la iGO nu au actualizat hărțile vechi din 2015. TomTom din contră (în sfârșit).

Comparând cu TomTom, Sygic are partea aia enervantă cu U-turn în plină stradă și e mai cartoon (prefer interfața TomTom). Dar la personalizare și etc este Sygic peste TomTom.

#1828
gelu76

gelu76

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 01.05.2009
sambata am instalat si eu pe telefon sygic, dupa 2 ore de navigatie am decis sa-i cumpar licenta a costat 20 euro, am fost incantat de interfata lui, pacat ca nu functioneaza fct. trafic la noi, preventiv cand voi calatori prin tara voi lua si gps-ul, am vz. ca au fost colegi care au patit-o, momentan nu am vz. sa fie diferente intre cele 2 harti ( sygic si here).
pe gps am instalat igo8 - cu harti de la Here, [NAVTEQ] 2016.Q4_EUROPE

Edited by gelu76, 03 April 2017 - 10:45.


#1829
james_tont89

james_tont89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 25.11.2015
Am o problema cu Sygic am descarcat toate hartile Europei pentru camion in memoria telefonului, dau sa se deschida totul ok merge fara probleme. Ma pun, mut fisierul sygic aura de pe mem interna in cardul SD de 32Gb si cand deschid imi zice sa descarc o tara? WTF pai cum sa descarc daca le am deja descarcate pe toate. Ma poate ajuta cineva.

#1830
TheUglyOne

TheUglyOne

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,413
  • Înscris: 02.09.2006
Nu muti hartile din file explorer, pentru ca aplicatia nu stie ca tu ai facut asta.
Ca sa muti hartile pe card, intri in sygic in settings -> maps and data storage si acolo bifezi "Removable SD card"

#1831
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,456
  • Înscris: 24.05.2010
Tot pe site-ul Sygic există tutorial în acest sens.

#1832
james_tont89

james_tont89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 25.11.2015
Am cautat si nu am gasit am mare nevoie de el pana maine dimineata

#1833
gelu76

gelu76

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 01.05.2009

View PostTheUglyOne, on 01 mai 2017 - 11:47, said:

Nu muti hartile din file explorer, pentru ca aplicatia nu stie ca tu ai facut asta.
Ca sa muti hartile pe card, intri in sygic in settings -> maps and data storage si acolo bifezi "Removable SD card"
la fel am procedat si eu, dar daca nu te descurci muti inapoi si scapi de griji.

#1834
TheUglyOne

TheUglyOne

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,413
  • Înscris: 02.09.2006
A aparut o noua versiune a Sygic. 7.1.2. Harti noi, o noua modalitate de cautare, mai multe poi-uri.

#1835
cj79raa

cj79raa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 02.01.2010
Despre ce vorbești?
7.1.2 ???
La mine apare 16.4.14

#1836
TheUglyOne

TheUglyOne

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,413
  • Înscris: 02.09.2006
Scuze, 17.1.2

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate