Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Sony-Ericsson V640i

- - - - -
  • Please log in to reply
406 replies to this topic

#19
polaru

polaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 02.02.2006
Cat tine bateria? (si in ce conditii).

Multumesc.

#20
MEden

MEden

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 09.09.2007
Se misca binisor programele in java. NU stiu insa cum sa-l resoftez si cum sa scap de mizeria aia de buton live. A...si la inceputul convorbirii paraie difuzorul, dupa 15-20 secunde isi revine.

#21
Cip20

Cip20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 21.07.2006
Stie cineva cum pot sa il folosesc pe alta retea? Resoftare, decodare .... orice. Eu ce am inrtebat mi-au zis ca e prea nou, peste vreo 3 luni cica apar softuri si pt asta.
Merci. Bafta!

#22
dEliric1

dEliric1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 22.03.2007
salut,mai multe detalii despre el?adica cum este camera,sunetul in casti si difuzor.Care este faza cu resetatul?se inchide singur sau cum?
Vreau si eu sa imi iau unul si vrea sa stiu daca merita sau nu.

#23
mihai1023

mihai1023

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 19.03.2007

View PostCip20, on Feb 19 2008, 13:15, said:

Stie cineva cum pot sa il folosesc pe alta retea? Resoftare, decodare .... orice. Eu ce am inrtebat mi-au zis ca e prea nou, peste vreo 3 luni cica apar softuri si pt asta.
Merci. Bafta!
inca nu s-a hack-uit si platforma v640i-ului daca nu ma inshel este db3150....si deci nu poti sa faci resoftare :)

@dEliric1: si-a luat o colega v640i ca e o oferta acum la vodafone...plateshti 1 si iti da 2 v640i...o sa vad astazi ce shtie sa faca si itzi spun ;)


#24
dEliric1

dEliric1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 22.03.2007

View Postmihai1023, on Feb 25 2008, 09:33, said:

inca nu s-a hack-uit si platforma v640i-ului daca nu ma inshel este db3150....si deci nu poti sa faci resoftare :)

@dEliric1: si-a luat o colega v640i ca e o oferta acum la vodafone...plateshti 1 si iti da 2 v640i...o sa vad astazi ce shtie sa faca si itzi spun ;)


Da asa vreau si eu sa imi iau si mersi astept cu interes parerea ta si detaliile.

#25
mihai1023

mihai1023

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 19.03.2007

View PostdEliric1, on Feb 25 2008, 14:25, said:

Da asa vreau si eu sa imi iau si mersi astept cu interes parerea ta si detaliile.
am avut ieri ocazia sa ma joc pe un v640i...sincer ma gandeam la ceva mai spectaculos...la ceva mult mai bun...insa l-am comparat cu v630i-ul meu pe care am soft de w660 si drivere de sunet w880+w850 :D....ce pot sa spun, l-am facut varza (la sunet)... :thumbup:
v640i cu castile originale se aude f clar insa cand am bagat si eu castile la mine sa ascult nu faceau fatza si gajaiau de la bass...
un lucru care mi-a placut insa, este meniul "manager fisiere"...este foarte practic si arata si bine.
poze nu am incercat sa fac, dar avand in vedere ca are acceasi camera ca si v630 probabil le face la fel de bine sau mai bine. :)
a! inca ceva...v640 are walkman chiar daca nu e telefon walkman si are si functia megabass.la walkman daca nu ma insel mai are si acea functie "extensie stereo" care il face sa se auda putin mai bine.
sa trecem acum la altceva: butoanele nu prea sunt practice fiind prea mici, iar daca esti obisnuit cu alte telefoane SE o sa iti fie greu sa umblii deoarece "back-ul" nu mai este acea sageata de sub butonul de raspuns ci este ca la nokia, cel de deasupra celui cu care inchizi(cel rosu).
daca te mai intereseaza ceva nu ezita sa intrebi! ;)
sper ca ti-a fost de folos post-ul meu! ;)

Edited by mihai1023, 26 February 2008 - 09:41.


#26
dEliric1

dEliric1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 22.03.2007

View Postmihai1023, on Feb 26 2008, 09:35, said:

am avut ieri ocazia sa ma joc pe un v640i...sincer ma gandeam la ceva mai spectaculos...la ceva mult mai bun...insa l-am comparat cu v630i-ul meu pe care am soft de w660 si drivere de sunet w880+w850 :D....ce pot sa spun, l-am facut varza (la sunet)... :thumbup:
v640i cu castile originale se aude f clar insa cand am bagat si eu castile la mine sa ascult nu faceau fatza si gajaiau de la bass...
un lucru care mi-a placut insa, este meniul "manager fisiere"...este foarte practic si arata si bine.
poze nu am incercat sa fac, dar avand in vedere ca are acceasi camera ca si v630 probabil le face la fel de bine sau mai bine. :)
a! inca ceva...v640 are walkman chiar daca nu e telefon walkman si are si functia megabass.la walkman daca nu ma insel mai are si acea functie "extensie stereo" care il face sa se auda putin mai bine.
sa trecem acum la altceva: butoanele nu prea sunt practice fiind prea mici, iar daca esti obisnuit cu alte telefoane SE o sa iti fie greu sa umblii deoarece "back-ul" nu mai este acea sageata de sub butonul de raspuns ci este ca la nokia, cel de deasupra celui cu care inchizi(cel rosu).
daca te mai intereseaza ceva nu ezita sa intrebi! ;)
sper ca ti-a fost de folos post-ul meu! ;)


mersi mult :D

#27
Tz4Bu

Tz4Bu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 05.09.2006
cel mai bun la tel mi se pare la carcasa .. la spate.. plasa aia unde e difuzorul .. se aude mai tare cu ea

#28
mihai1023

mihai1023

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 19.03.2007

View PostTz4Bu, on Mar 2 2008, 11:08, said:

cel mai bun la tel mi se pare la carcasa .. la spate.. plasa aia unde e difuzorul .. se aude mai tare cu ea
nu se aude prea tare....itzi spun eu ca am un v630i si o colega v640i. am peste v640i cel putzin 1-2 clase la sunet peste....bine...eu am drivere de sunet de w880+w850 :D

#29
vatvlad

vatvlad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.12.2006
Salut...am si eu o problema baieti...de cate ori incerc sa instalez o aplicatie java, merge, dar cand ii dau start imi scrie ca e spatiu insuficient, si mi se pare o porcarie avand 70MB liberi... Daca ma poate ajuta cineva ii voi fi recunoscator pana la adanci batraneti :)
Va multumesc anticipat.

#30
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005

View Postvatvlad, on Mar 10 2008, 21:06, said:

Salut...am si eu o problema baieti...de cate ori incerc sa instalez o aplicatie java, merge, dar cand ii dau start imi scrie ca e spatiu insuficient.....
este vorba mereu de aceeasi aplicatie sau orice aplicatie face asa?

#31
vatvlad

vatvlad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.12.2006

View Postonlyone, on Mar 10 2008, 23:35, said:

este vorba mereu de aceeasi aplicatie sau orice aplicatie face asa?

Toate aplicatiile, dar de ex. aseara nu stiu de ce au inceput sa mearga aplicatiile(pentru prima data), si azi de dimineata cand incerc sa deschid ceva imi scrie "Operation failed"....chiar nu-mi dau seama de la ce poate fi..
Merci mult

#32
catalindows

catalindows

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 03.01.2007
Salut
Cat va tine pe voi bateria?

#33
vatvlad

vatvlad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.12.2006

View Postcatalindows, on Mar 13 2008, 08:11, said:

Salut
Cat va tine pe voi bateria?


Bateria e ok, nu o sa ai probleme, eu sunt foarte multumit de el, in afara de problema cu aplicatiile java, merita banii...

#34
vatvlad

vatvlad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.12.2006
Sal, stie cineva daca se poate resofta telefonul?

#35
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
incearca cu seus.
oricum pentru telefoanele astea v exista doar soft vodafone.

#36
adriansimo

adriansimo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 17.03.2008
La ale mele ( am luat 2 la oferta ) tine foarte putin bateria....maxim 60 de ore in conditiile in care vb putin la telefon si am ascultat cam 2 ore de muzica la casti...( w200i care l-am avut inainte tinea mult mai mult desi si la ala ascultam cam tot atata timp muzica ).

Aveti vre-o sugestie?

Va multumesc.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate