Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Persoana Fizica Autorizata

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
397 replies to this topic

#397
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
evident ca nu bagi in contabilitate. eu pun totusi comisionaele bancii aferente operatiunii :D sa mearga pe cheltuieli.
documentul justificativ e extrasul de cont (pe care btw, ti-l scoti lunar, e stampilat semnat de banca, blabla. le explici frumos la aia de la ghiseu ca iti trebuie extras de cont lunar, cu toate operatiunile pe toate conturile ca iti trebuie la contabilitate. si o sa ai extrase pe care apar conturi fara operatiuni (daca ai valuta, stuff like that). in mod normal ar trebui sa stie ei ce sa iti dea, dar sa casti ochii, ca am patit-o si eu ca desi merg la ghiseu ala de aproape 1 an, la aceeasi tipa, mi-a dat de 2 ori extras aiurea :) )

#398
kgyula

kgyula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 848
  • Înscris: 28.07.2006

View Postciuly, on Feb 4 2009, 23:43, said:

evident ca nu bagi in contabilitate. eu pun totusi comisionaele bancii aferente operatiunii :D sa mearga pe cheltuieli.
documentul justificativ e extrasul de cont (pe care btw, ti-l scoti lunar, e stampilat semnat de banca, blabla. le explici frumos la aia de la ghiseu ca iti trebuie extras de cont lunar, cu toate operatiunile pe toate conturile ca iti trebuie la contabilitate. si o sa ai extrase pe care apar conturi fara operatiuni (daca ai valuta, stuff like that). in mod normal ar trebui sa stie ei ce sa iti dea, dar sa casti ochii, ca am patit-o si eu ca desi merg la ghiseu ala de aproape 1 an, la aceeasi tipa, mi-a dat de 2 ori extras aiurea :) )

apropo de online banking (si de self bankul de la ING)

extrasele generate de homebank (adica internet banking) in excel / pdf whatever nu-s bune ?
tot asa, cum sta treaba cu extrasul listat la selfbank (multimat ING) ? e listat la banca, dar de aparat si n-are stampila stuff ....

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate