Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

site-uri de incredere

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
forza-stiinta

forza-stiinta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 611
  • Înscris: 20.05.2007
pai daca ai dori sa iei parfum de "firma" poti lua din magazine de parfumuri cam la 2.6 milioane 100 ml
SAU
sunt o gramada de siteuri de parfumuri.


Aveti incredere in ele?

Edited by Jaqueline, 14 November 2007 - 19:39.


#2
berlinish

berlinish

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 06.09.2006

 forza-stiinta, on Sep 18 2007, 23:23, said:

pai daca ai dori sa iei parfum de "firma" poti lua din magazine de parfumuri cam la 2.6 milioane 100 ml
SAU
sunt o gramada de siteuri de parfumuri.
Aveti incredere in ele?
nu , eu nu as avea incredre , nu mi -as cumpara parfumuri de pe siteuri . nu-i mai simplu din aeroport ( ca-i mai ieftin) sau daca nu ai ocazia asta , dintr-un magazin unde vand parfumuri originale?nu spun ca sunt sigur contrafacute cele de pe siteuri , insa de ce sa-mi asum un risc cand le pot achizitiona atat de sigur si simplu dintr-un loc sigur

#3
EntaEih

EntaEih

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 23.10.2007
Nope.
Din lipsa de timp am apelat eu la un asa-zis site, cotat foarte bine pe google.
A venit un curier la usa, cu o sticla de parfum fara cutia de carton ce sa mai vb de sigiliu si sticla era zgariata de ziceai ca a trecut printr-un razboi.
L-am trimis frumusel inapoi si mi-am miscat fundul pana la Sephora (nu vreau sa fac reclama insa in ei am eu incredere).
PS: In satul francez este o cafenea iar la subsol au un fel de magazinas cu o gramada de lucruri originale si la preturi mici. O sa ma interesez exact si va anunt.

#4
diorama

diorama

    We are stardust

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 15.10.2006
Da, e la subsolul salonului Getei Voinea. Scrie pe cladire. De acolo mi-am cumparat si eu parfumurile din dotare. In site-uri nu am incredere absolut deloc.

#5
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
am comandat de pe strawberrynet de mai multe ori diverse parfumuri si nu am nici o indoiala asupra calitatii lor :)
la fel mai e si fragrancex si bigdiscount

#6
EntaEih

EntaEih

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 23.10.2007

 kappa_man84, on Oct 26 2007, 16:30, said:

am comandat de pe strawberrynet de mai multe ori diverse parfumuri si nu am nici o indoiala asupra calitatii lor :)
la fel mai e si fragrancex si bigdiscount
strawberrynet  e super bun!
eu am crezut ca se refera la site-uri .ro

#7
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
nici eu n-as avea prea mare incredere in site-urile romanesti....sau in distribuitorii astia care le fac rost din diverse locuri...prefer sa-mi iau de la magazin sau de la prieteni care pleaca mai des prin afara

#8
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

 EntaEih, on Oct 27 2007, 13:01, said:

strawberrynet  e super bun!
eu am crezut ca se refera la site-uri .ro

de pe .ro nu as comanda in ruptul capului :)

#9
baraboi_narcis_andrei

baraboi_narcis_andrei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.01.2008
pot face comanda pe net din sephora? id: [email protected] multzumesc

#10
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
nu stiu de parfumuri "de firma", eu am gasit cateva parfumuri Alqvimia, producator de cosmetice din Spania care se pare ca a luat o gramada de premii pt cosmetice naturale, sau organice, cum le zic ei...adica nu au chimicale, si deci sunt ecologice. Am gasit chiar si un parfum pentru copii

http://www.onestop.r...10884-665-10937

#11
razvan_shop

razvan_shop

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 13.02.2008
Recomand FragranciaShop.Ro au parfumuri si cosmetice la preturi bune.

Edited by razvan_shop, 16 July 2012 - 01:01.


#12
clarapopa

clarapopa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 26.12.2012
Si pe site-ul aoroo.ro sunt produse originale de la Revlon. Am cumparat si nu au fost probleme, iar preturile sunt ok.

#13
yaman02

yaman02

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 23.01.2013
ha ha haa aoroo.ro e o facatura proasta, copie dupa site-ul  aoro.ro. Vedeti si voi ca arata fix la fel numai ca sunt produse total diferite :))) si acum va mai faceti si reclama peste tot. Bravo, mai!! Probabil d-aia toti se plang de Aoro.ro, ca nu stiu de fapt de unde cumpara. Eu unu de la Aoro tot cumpar si au fost ok produsele, sunt curios a cumparat cineva de pe site-ul asta minune cu doi de o la final. oooo???

#14
ciutulica

ciutulica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 07.07.2008
Sapunuri naturale handmade gasiti pe : https://www.facebook.com/ASOAP.ro, www.alinailiev.blogspot.com

#15
Andreeaa89

Andreeaa89

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.07.2017
Eu imi comand destul de des produse cosmetice de la Paese. De fiecare data nu a fost nici o problema la livrare iar produsele au fost exact ce mi-am comandat. Daca doriti sa incercati, ii puteti gasi aici, https://www.paese.ro/

#16
GabiScrt

GabiScrt

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 10.11.2017
Eu imi comand produse de la Bottega Verde. Site-ul lor este www.bottegaverde.ro Cel mai mult imi place ca ai transport gratuit la comenzi peste 99 ron si primesti si o surpriza (un produs) la fiecare comanda. Imi plac produsele lor cosmetice, gelurile de dus si cremele. Sunt ok, comanda vine repede, iti spune daca e un produs pe care il comanzi si nu il au in stoc, altfel vine in 2 zile. Sunt f ok.

Edited by GabiScrt, 30 January 2018 - 10:17.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate